Yök Denklik

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, gençlerimizin yurtdışında avantajlı üniversitelerde eğitim alması için emek vermekteyiz. Size sunacağımız üniversitelerden biri Opava Silesian Üniversitesi YÖK denklik unsurları bakımından da avantajlı olarak eğitim alacağınız üniversitelerden biridir.

Çek Cumhuriyeti'nde Eğitim

Yurtdışında Eğitim Rehberi

Tarihi ve prestiji yüksek üniversiteleri ile dikkat çeken Çek Cumhuriyeti Türkiye’mizden öğrencilerimizi, lise mezunu gençlerimizi lisans eğitimi için, üniversite mezunu olan gençlerimizi ise lisans ve doktora eğitimleri için kabul etmektedir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, gençlerimizin yurtdışında avantajlı üniversitelerde eğitim alması için emek vermekteyiz. Size sunacağımız üniversitelerden biri Opava Silesian Üniversitesi YÖK denklik unsurları bakımından da avantajlı olarak eğitim alacağınız üniversitelerden biridir. Ülkenin en özel üniversitelerinden biri olan kurum, öğrencilerine prestijli bir eğitim sunmaktadır. Ülkedeki çoğu üniversite olduğu gibi, Opava Silesian Üniversitesi’de kuruluş bakımından uzun yıllara uzanmaktadır. Okulun kuruluşu 1800’lü yılların ikinci yarısına uzanmaktadır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile Avantajlı Eğitimler, Kaliteli Üniversiteler:

Opava Silesian Üniversitesi, günümüzde ülkenin en önemli yüksek öğretim kurumlarından biri olarak dikkat çekmektedir. Okulda günümüzde 8500 civarında öğrencisi bulunmaktadır. Eğitmen kadrosu da son derece sağlam, alanlarında başarılı çalışmalar yapan isimlerden oluşmaktadır. Buna göre, üniversitede 300 üzerinde pedagog, 30 profesör, 65 doçent, 200 branş asistan, yirmi civarında asistan, 4 rektör hizmet sunmaktadır. Son derece önemli bir kampusa sahiptir. Okulun fakülteleri, felsefe ve bilim fakültesi, işletme fakültesi, halk politikaları fakültesi, matematik enstitüsü ile eğitim başarılı şekilde devam etmektedir. Kampus içinde, eğitim binaları, kütüphaneler ve etüt salonları ile Silesian Müzesi, Tiyatrosu, önemli ve kapsamlı arşiv salonu bulunmaktadır. Sanata ve spora önem verilmektedir, öğrencilerin eğitim yanında bu açılardan da sosyalleşmeleri sağlanmaktadır.

Okulun eğitim alanları olan matematik, felsefe, işletme, politika bölümlerine ilgi duymaktaysanız, siz de bu seçkin okulun öğrencisi olabilirsiniz. Öğrenci danışmanlarımızla iletişim kurmanız ve tüm bilgileri almanız her zaman mümkündür. Kayıt olanakları ve süreleri, istenen belgeler, okul hakkında detaylı ve en güncel bilgiler, konaklama, yaşam olanakları ve ekonomik bilgiler, lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimleri gibi aklınıza gelen birçok konuda sizlere yardımcı olacağımızdan ve başvurularınızı birlikte yaparak takip edeceğimizden emin olabilirsiniz. Opava Silesian Üniversitesi YÖK denklik şartları bakımından da öğrencilerimiz için avantajlı olacaktır. Dolu eğitimi ile öne çıkan bir Avrupa Birliği üniversitesidir.

Opava Silesian Üniversitesi YÖK denklik başvurularınız ve genel anlamda kurum denklik unsurlarının gözden geçirilmesi için danışmanlarımız en iyi seçimdir. Yılların deneyimi ile artık yurtdışı eğitim konusunda uzman hale geldik. Birçok  ilimizde bulunan şubelerimiz, çağrı merkezlerimiz ve internet sitemiz üzerinden Opava Silesian Üniversitesi YÖK denklik dahil olmak üzere, birçok konuda danışabilirsiniz. Eğer başvurularınızı tek başınıza yapmak isterseniz, YÖK resmi sitesinden başvurularınızı yapacağını belirtelim. YÖK denklik ön şartlarını inceleyebilirsiniz ve denklik başvurusu köşesinden de bilgilerinizi girerek, belgelerinizi ekleyerek yapabilirsiniz. Denklik başvuruları yaklaşık olarak bir ve iki ay arasında değişmektedir. Bu takibi de öğrenci danışmanlarımızla birlikte yapabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1