Yök Denklik

Uluslararası anlamda eğitime açık bir Avrupa üniversitesidir. Zlin Tomas Bata Üniversitesi YÖK denklik bilgileri dahil, şubelerimizden her konuda bilgi alabilirsiniz.

Çek Cumhuriyeti'nde Eğitim

Yurtdışında Eğitim Rehberi

Çek Cumhuriyeti güzel ve medeni şehirleri ile sadece turistik bir ülke değildir. Ayrıca, bu özel şehirlerinde bulunan üniversiteleri ile de dikkat çekmektedir. 1969 yılında kurulan ve halen başarılı şekilde eğitimini sürdüren Zlin Tomas Bata Üniversitesi de bunların arasındadır.

Üniversite, öğrencilerimizi de kabul etmektedir ve Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlerin de bu seçkin eğitim kurumunda eğitim almanızı sağlamaktayız. Orta Avrupa’da en önemli üniversitelerden biri olarak kabul edilmektedir. Öğrencilerimiz de bu seçkin okulu yoğun olarak tercih etmektedir. Uluslararası anlamda eğitime açık bir Avrupa üniversitesidir. Zlin Tomas Bata Üniversitesi YÖK denklik bilgileri dahil, şubelerimizden her konuda bilgi alabilirsiniz.

Siz de Eurostar İle Üniversitede Eğitim Alabilirsiniz:

Zlin Tomas Üniversitesi, kapılarını öğrencilerimize açmıştır. Hemen öğrenci danışmanlarımızla okul hakkında iletişime geçebilirsiniz. Üniversitenin bölümlerini sıralayacak olursak, teknoloji fakültesi, yönetim ve ekonomi fakültesi, multimedya iletişim fakültesi, uygulamalı bilişim fakültesi, edebiyat fakültesi, lojistik fakültesi olarak ayrılmaktadır. Ülkenin son derece güzel ve yaşanılası, suç oranı düşük ve medeni bir şehri olan Zlin Kentinde bulunmakta olup, adını da buradan almaktadır. Olulda 1000 üzerinde öğrenci bulunmaktadır. Yüzde yirmisi civarında bir oran yabancı öğrencilerden oluşmaktadır.

Üniversitenin en önemli özelliklerinden biri öğrenci ve öğretmen ilişkilerinin gerçekten çok sıcak ve gelişmiş, aynı şekilde seviyeli olmasıdır. Öğrenciler hem derslerde, hem de ders dışında her zaman eğitim alan öğrencileri ve hocaları ile iletişim kurabilirler. Bu sayede öğrencilerin okulda çok daha fazla verim alması sağlanmaktadır.

Okulun, dışarında halkın da gelerek faydalanabildiği son derece zengin kütüphanesi bulunmaktadır. Bu kütüphanede sayısız kaynaktan yararlanabilirsiniz. Bilgisayar kullanımı çok yaygın ve öğrencilerin çalışması için önemli internet ve bilgisayar donanımları bulunmaktadır. Laboratuarlar ve öğrencilerin pratik anlamda da dersleri kavraması için özel ders programları uygulanmaktadır. Kampus alanında kapalı ve açık spor salonları, yurtlar, tesisler, öğrenci kulüpleri, sağlık merkezi ve birçok tesis bulunmaktadır. Önemli ve özenli eğitim veren bir kurumdur.

Zlin Tomas Bata Üniversitesi, öğrencilerine kaliteli bir eğitim vermektedir ve Avrupa Birliği bünyesinde, AB yüksek öğretim kriterlerine uygun şekilde eğitim verilmektedir. Gençlerimizin çok tercih ettiği bu kurum, YÖK tarafından tanınmaktadır. Bir üniversitenin YÖK tarafından tanınması, eğitiminin üniversitelerimiz nezninde kabul edilmesi anlamına gelmektedir. Öte yandan, hem YÖK resmi sitesinden, hem de öğrenci danışmanlarımızdan Zlin Tomas Bata Üniversitesi YÖK denkliği hakkında bilgi alabilirsiniz. YÖK diploma denkliği başvurularını alan ve inceleme yaptıktan sonra karar verme yetkisi olan resmi kurumumuzdur. İnceleme yapılmasından sonra, denklik kabulü, ek staj ya da sınav gibi kararlar verilebilir. Hem ön şartların neler olduğunun incelenmesi, hem de Zlin Tomas Bata Üniversitesi YÖK denkliği başvurularınızın sağlıklı olarak yapılması için şubelerimizde yardımcı olmak için sizleri bekliyoruz. de Zlin Tomas Bata Üniversitesi YÖK denkliği ve diğer merak ettikleriniz için bekliyoruz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1