Slovakya Posta Kodu

Slovakya posta kodu içeriğimizde tüm Slovakya şehirlerine ait kodları sunmaya çalıştık. Eğitim ücretlerinin cazip olduğu Slovakya posta kodlarını mutlaka öğrenin. Sitemize eklediğimiz posta kodları bulunduğunuz illerden hangisine ait karşılaştırarak kod hakkında bilgi sahibi olun.

Slovakya'da Eğitim Posta Kodu: 811 01

Slovakya Posta Kodu

Dünyanın neresinde olursak olalım posta kodları bizim için önem taşımaktadır. Özellikle Avrupa’da posta kodu olmadan bir adresi bulmak ya da o adrese herhangi bir gönderi ulaştırmak ne yazık ki söz konusu bile olamaz. Bu sebeple ister turist olarak gidin ister öğrenci olarak gideceğiniz ülke ve şehrin adresini en hızlı şekilde bulabilmek için posta kodlarını öğrenmeniz gerekmektedir. Son yıllarda yurtdışına birçok öğrenci lisans ve lisansüstü eğitimler için akın etmektedir. Artık yurtdışına giden öğrencilerin lise hatta ilköğretim düzeyine kadar indiği görülmektedir. Posta kodları da hem aileler hem de öğrencilerin birbirilerine gönderim yapabilmesi için önem taşımaktadır. Siz de Slovakya’ya öğrenci ya da turist olarak gidecekseniz Slovakya Posta Kodları son derece önemli olacaktır.

Slovakya Posta Kodları Nereden Öğrenilir?

Slovakya eski Çekoslovakya posta kodu sistemini kullanmaya devam etmektedir. Bir boşlukla yazılmış beş rakamdan oluşmaktadır. XXX XX gibi. Slovakya başkenti Bratislava’dır. Örnek olarak Bratislava’nın kodu 860 01 olarak yazılabilir. Güney ve Batı Slovakya’da posta kodları 9 ile başlamaktadır. Kuzey ve Doğu Slovakya’da ise 0 ile başlayan rakamlar zinciri ile adresimizi işaretleyebiliriz. Slovakya posta kodunuzu internet üzerinden arama motorları sayesinde rahatlıkla öğrenebileceğiniz gibi yurtdışı eğitim danışmanlarınızdan da bu konuda yardım alabilirsiniz. Slovakya Posta Kodları arasından adresinize ait posta kodunu en doğru bir şekilde öğrenmelisiniz ki sevdiklerinizden gelecek olan kargo ya da mektuplar size direkt olarak ve hızlı bir şekilde ulaşsın.

Slovakya Posta Kodu Yazarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Hangi bölgede olduğumuz ve açık adresimiz son derece önemlidir. Slovakya Posta Kodları yazarken Rakamlar arasında boşluk bırakmayı da unutmamalıyız. Böylece tüm gönderiler doğru adrese ulaşmış olacak ve biz de özellikle acil olabilecek gönderiler ya da başvurular konusunda zorluk çekmemiş olacağız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1