Slovakya Telefon Kodu

Hesaplı tarifeler sayesinde uzakta olan hasret duyduğunuz kişiler ile görüşme yapabilirsiniz. Slovakya telefon kodu özleminizi gün gün azaltarak sevdikleriniz ile iletişim kurmanızı sağlayacaktır. Slovakya telefon kodu ile istediğiniz saatlerde iletişim kurmaya başlayın.

Slovakya'da Eğitim Telefon Kodu: +421

Slovakya Telefon Kodu

Orta Avrupa’da yer alan eski Çekoslovakya’nın bir parçasını oluşturan Slovakya telefon kodu buradaki yaşayan insanlarla iletişim kurmak için ilk basamağı oluşturmaktadır. Dünyaca tanınmış bir ülke olmasının yanında özel üniversiteleri, turistik mekanları Slovakya’da yaşamanın en büyük nedenlerini oluşturmaktadır. Burada yaşayan yabancı uyruklu arkadaşınızla öğrenim gören çocuklarınızla rahat bir şekilde görüşmek için uluslararası Slovakya telefon kodu kullanılmaktadır.

Yerel sabit hatlar yanında cep telefonları daha yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Uluslararası telefon kodları telefon görüşmeleri açısından büyük önem taşıdığı için Slovakya öğrenci potansiyeli açısından da bilinmesi gereken önemli bir bilgi kaynağı oluşturmaktadır. En önemli şehirlerinden olan Bratislava, Martin, Nitra, Senica, Zvolen gibi merkezlerde yaşayanlarla öncelikle bu bölgenin telefon kodu bilinmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Slovakya telefon kodları ülke kodları içerisinde kolay ezberlenebilecek üç rakamdan oluşmaktadır. Ülke kodu ve şehir kodu kullanılarak ulaşmak istediğiniz noktaya hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Slovakya’da yaşayan öğrenci potansiyeli cep telefonuna ağırlık verdiği için bu ülkeye ait mobil hatların telefon kodları da önem kazanmaktadır.

Slovakya Telefon Kodu Nedir?

Slovakya telefon kodu +421 olarak tüm dünya çapında yerel telefon hatları önüne eklenerek kullanılmaktadır. En önemli şehirler olan Zvolen 45, Ro Nava 58, Ön Ov 51, Pobrad 52 şehir kodlarını oluşturmaktadır. Yaşanılan şehirdeki kişiye ulaşmak için öncelikle +421 ülke kodu sonrasında şehir kodu yazılarak arama yapılabilir.

(+421) Nerenin Kodu?

Slovakya telefon kodu sabit telefonlar için +421 olarak kullanılmaktadır. Cep telefonu hatları olarak GSM900/1800 902,903,904 , EurotelNMT450-901, Turuncu GSM900/1800-905,906,907,908 kod tablosunu kullanmaktadır.

Slovakya Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Slovakya telefon kodu öğrenmek için Eurostar yardımı alabilirsiniz. Ulusal Slovakya telefon kodu +421 olup şehir kodları Zvolen 45, Senica 34, Martin 43, Bardejov 54 olarak bilinmelidir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1