Maribor Üniversitesi

Köklü eğitim vermeye devam eden Slovenya üniversitelerinde eğitim almak için puan zorunluluğunuz yok. İstediğiniz bölümü ve üniversiteyi seçmeniz yurt dışında eğitim almaya başlamanız için yeterli olacak. Sadece lise diplomanız ile Slovenya’da eğitim görebilmek için başvurabilmeniz mümkündür.

Slovenya'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Maribor Üniversitesi

  Sadece Slovenya değil aynı zamanda Avrupa’nın da en kaliteli ve köklü üniversitelerden biri olan Maribor Üniversitesi temelleri 1850’li yıllarda atılmış olan önemli bir eğitim kurumudur. Kurulduğu ilk günden bu yana birçok farklı alanda çok önemli isimler yetiştirmiş olan bu üniversite özellikle öğrencilerin kendilerini her alanda gelişmiş bir ortam da geliştirmeleri için kendilerine çok farklı seçenekler sunabilmektedir. Her sene birçok Türk öğrencinin kayıt olabilmek için ellerinden geleni yaptıkları bu üniversite de öğrenciler eğitim aldıkları bölümler de dünya çapında saygınlığı olan kişilerden eğitimler alabilmektedirler.

  Aynı zamanda bu üniversitenin dünyanın birçok farklı üniversitesi ile olan iş birliğini de değerlendirebilen öğrenciler bu sayede eğitim hayatları boyunca çok farklı ülkeler de eğitimler alarak kısa zaman içinde farklı kültürleri de tanıma olanağı bulabilmektedirler. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzmanları ile iletişime geçerek kısa zaman içinde istedikleri bilgileri alabilen öğrenciler bu üniversite de eğitim alabilmek için gerekli her türlü konu hakkında yardım alabilmektedirler.

  Özellikle bu ülke de bulunan uzmanlarımız ve temsilcilerimiz öğrencilerin kayıt, ulaşım ve konaklama konusunda da her zaman için yardım alabilmelerini sağlamaktadırlar. Sadece eğitim kalitesi ile değil aynı zamanda köklü geçmişi, düşük eğitim ücretleri, sosyal olanakları ve aynı zamanda dünya genelinde saygınlığı olan diploması ile her zaman öğrenciler arasında farklı bir yerin olan bu üniversite özellikle türk öğrencilerin de en çok eğitim almak istedikleri seçeneklerden biridir.


  Avantajları ve Kariyer İmkanları

  Amaçları yurtdışında eğitim almak olan kişiler herşeyden önce seçecekleri ülkeleri ve üniversiteleri en doğru şekilde seçmelidirler. Bütçeden eğitim kalitesine kadar gerekli tüm bilgileri alarak kısa zaman içinde kararlarını verip kayıt işlemlerini yapmak zorunda olan öğrenciler özellikle Slovenya gibi eğitim alanında kendilerini kanıtlamış olan ülkeleri seçerek gelecekleri adına en doğru adımları atmış olabilmektedirler. Özellikle Maribor Üniversitesi gibi kaliteli ve saygın bir üniversiteye sahip olan bu ülke de eğitim alan kişiler kendilerine birçok farklı alanda sunulan avantajlar sebebi ile her zaman için istedikleri gibi bir eğitim alma olanağı bulabilmektedirler.

  Birçok türk öğrencinin eğitim aldığı bu ülke de hem yabancı dil konusunda kendilerini geliştirme olanağı bulan öğrenciler aynı zamanda sahip oldukları diplomalar ile mesleklerini dünyanın çok farklı ülkelerin de yapma şansı bulabilmektedirler. Çok eski bir geçmişe sahip olması ve aynı zamanda bu zaman içinde sürekli olarak gelişerek birçok farklı sektöre çok önemli isimler kazandırmış olan Maribor Üniversitesi özellikle günümüzde sınavsız kayıt, düşük eğitim ücretleri ve aynı zamanda öğrencilere sunduğu sosyal olanakları ile her zaman için en doğru seçimlerden biri olarak gösterilmektedir. Türk öğrenciler için yurtdışında yapılacak en doğru üniversite seçimlerinden biri olarak gösterilmekte olan Maribor Üniversitesi öğrencilerine sosyal bilimler, mühendislik, ekonomi, tıp, hukuk, eğitim bilimleri ve sanat gibi önemli alanlar da çok kaliteli eğitimler verebilmektedir.

  Bu eğitimler de öğrencilerin hem teorik hem de pratik anlamda eğitimler alabilmeleri kendilerini çok daha kısa zaman içinde geliştirmelerine olanak tanıdığı gibi aynı zamanda farklı üniversiteler ile olan iş birliği ile de eğitimlerinin bir kısmını farklı ülkeler de ve farklı üniversiteler de geçirebilmelerine olanak tanımaktadır. Bu sebeple bizler yurdışında eğitim almak isteyen öğrencilere her zaman için Maribor Üniversitesi hakkında bilgiler verip gelecek planlarının daha doğru bir şekilde yapabilmelerine yardımcı oluyoruz.


  Üniversitesi Fiyatları Ücretleri

  Kurulduğu ilk günden bu yana Avrupa genelinde en saygın ve en çok talep alan üniversitelerden biri olmayı başaran Maribor Üniversitesi özellikle farklı bölümler de verdiği eğitimler de öğrencilerin tüm beklentilerini karşılayacak olanaklara sahiptir. Bu sebeple her sene dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrenciler bu üniversite de eğitim almak için girişimler de bulunmaktadır. Günümüzde 15.000’den fazla öğrenci bu ülke de eğitim alarak geleceğe hazırlanmakta ve aynı zamanda kendilerini istedikleri meslekler de geliştirebilmektedirler.

  Hem kaliteli hizmetler almak hem de mesleklerini dünyanın birçok farklı yerinde yapmalarına olanak tanıyacak olan saygın bir diplomaya sahip olmak isteyen kişiler kesinlikle bu üniversitenin kendilerine sunacağı olanakları değerlendirmelidirler. Bilindiği gibi üniversite seçimlerin de hata yapmamak için mutlaka uzman desteği almak ve aynı zamanda ilk seferinde en doğru seçimleri yapmak gerekmektedir. Bu konuda her zaman için insanların en çok talep gösterdikleri seçeneklerden biri olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı özellikle Maribor Üniversitesi hakkında gelen soruları en kısa zaman içinde yanıtlamakta ve kendilerine her türlü konu hakkında yardımcı olarak eğitim hayatlarına istedikleri gibi başlayabilmelerine olanak tanımaktadır.

  Birçok türk öğrenci bu ülke de aldıkları eğitimler ile farklı meslekler de istedikleri kariyer hedeflerine daha kısa zaman içinde ulaşacaklarını bilmektedirler. Hem dünyanın en saygın ve en eski üniversitelerinden biri olması hem de eğitim kalitesi ile şu an dünya sıralamasında en üst sıralar da yer alması sebebi ile Maribor Üniversitesi türk öğrenciler arasında da her sene daha popüler hale gelmektedir. Özellikle 2500 – 5000 euro arasında değişmekte olan ücretler ile tıp, hukuk veya mühendislik gibi alanlar da eğitim alabilme avantajını en kısa zaman içinde değerlendirmek isteyen kişiler kesinlikle bu üniversitenin kendilerine sunacağı avantajları da değerlendirmelidirler.


  Maribor Üniversitesi Kaçıncı Sıra

  Bilindiği gibi meslek hayatına ilk adımı atacak olan kişiler için sahip oldukları diploma ve eğitim aldıkları üniversiteler son derece önemlidir. Özellikle saygın bir ünversiteden mezun olan kişilerin kısa zaman içinde rakiplerinin bir adım önünde olacağını herkes bilmektedir. Bu sebeple üniversite seçimi yapacak olan kişilerin kesinlikle bu konuda çok dikkatli olmaları ve ilk seferinde en doğru seçimleri yapmaları gerekmektedir. Maribor Üniversitesi gibi her alanda kendisini kanıtlamış olan ve aynı zamanda sürekli olarak gelişen eğitim kalitesi ile insanların güvenlerini kazanan bir üniversiteden mezun olmak insanların kısa zaman içinde istedikleri hedefe ulaşmalarını sağlayabilmektedir.

  Eğitim hayatları boyunca kendilerini birçok farklı konuda geliştirme olanağı bulabilen öğrenciler özellikle yabancı dil konusunda gösterecekleri gelişim ile mesleklerini dünyanın farklı ülkelerin de yapma olanağı da bulabilmektedirler. Kısa zaman içinde insanların en güvendikleri ve aynı zamanda en çok ilgi gösterdikleri üniversiteler arasıa giren bu başarılı üniversite özellikle köklü geçmişi ve bugüne kadar akademik alanda elde ettiği başarılar ile dikkatleri çekmektedir.

  Kendilerini meslek hayatına en donanımlı şekilde hazırlamak isteyen öğrenciler için aynı zamanda eğitim hayatlarını da en verimli şekilde değerlendirmelerine olanak tanıyan Maribor Üniversitesi halen hem Slovenya’nın hem de tüm Avrupa’nın en saygın üniversitelerinden biri olarak gösterilmektedir. Sürekli olarak aratan bir ilgi ile karşılaşan bu üniversite özellikle Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzmanlarına da en çok sorulan eğitim kurumlarından biridir. Bu başarılı üniversitenin eğitim kalitesi ve insanlara sunacağı olanaklar hakkında daha detaylı bilgiler almak isteyen kişiler mutlaka bizimle iletişime geçmeli ve kendilerine vereceğimiz bilgiler ile kararlarını en doğru şekilde vermelidirler.

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1