Slovence Üniversite Okumak

Köklü eğitim vermeye devam eden Slovenya üniversitelerinde eğitim almak için puan zorunluluğunuz yok. İstediğiniz bölümü ve üniversiteyi seçmeniz yurt dışında eğitim almaya başlamanız için yeterli olacak. Sadece lise diplomanız ile Slovenya’da eğitim görebilmek için başvurabilmeniz mümkündür.

Slovenya'da Eğitim

Slovence Üniversite Okumak

Yurtdışında alınacak olan bir üniversite eğitimi öğrenciler için iş hayatında birçok kapının aralanması anlamına geliyor. Bilindiği gibi günümüzde artık birçok iş alanında uluslar arası kariyer yapmak isteyen kişiler için en önemli kriterlerin başında yabancı dil bilgisi gelmektedir. Hatta okunan okul veya alınan diplomadan dahi daha önemli olabilen bu durum öğrenciler için kendilerini geliştirmek adına ekstra bir emek anlamına gelmektedir. Şu an da Avrupa Birliği ülkeleri içinde en başarılı eğitim sistemlerinden birine sahip olan Slovenya artık Türk öğrenciler tarafından en çok tercih edilen ülkelerden biri haline gelmiştir. Gerek kaliteli eğitim veren dünyaca ünlü üniversiteleri gerekse dünya genelinde kabul görmüş olan diplomaları sebebi ile artık bu ülke de eğitim almak oldukça ilgi çeken bir seçenek haline gelmiştir. Bizler de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu konuda her zaman öğrencilerimize gerekli bilgileri veriyor ve kendilerine Slovenya eğitim sistemi hakkında yönlendirmeler yapıyoruz.


Neden Slovence?

Seçimlerini Sloven üniversitelerinden yana kullanmak isteyen kişiler bu ülkede dil sorunu yaşamamak için öncelikle hazırlık eğitimi almaktadırlar. Bu sayede eğitimlerine başladıkları zaman dil konusunda asla sıkıntı çekmeyen öğrenciler aynı zamanda günlük yaşamlarında da herhangi bir sorun yaşamamaktadırlar. Slovence kolay öğrenilen ve birçok dil ile benzerlik gösteren bir dildir. Bu sebeple bu dili öğrenen kişiler farklı ülkelerde de dil sorunu yaşamamaktadırlar. 1 yıl süren hazırlık eğitiminde yoğun bir şekilde Slovence eğitim alan öğrenciler daha sonra bu dil hakkında bir sınava tabi tutulmakta ve başarılı oldukları takdirde ikinci sınıfa başlamaya hak kazanmaktadırlar. Her sene dünya genelinde birçok ülkeden gelen öğrenciler ile artık uluslararası bir eğitim ülkesi haline gelen Slovenya ülkemizden de birçok öğrencinin ilgisini çekmektedir. Aynı zamanda İngilizce eğitim veren bölümlerin de olması sebebi ile insanlar bu ülke de eğitim almanın kendileri için doğru bir seçim olduğunu düşünmektedirler.


Slovence Üniversite Eğitimi Tercih Sebepleri

Hem yurtdışında eğitim almak hem de bu süre içinde yeni bir dil öğrenmek iş hayatında birçok rakibi geride bırakabilmek anlamına gelmektedir. Bu sebeple birçok öğrenci bu konuda neler yapmaları gerektiği hakkında sürekli bizlerle iletişime geçiyor ve kendilerine verdiğimiz bilgiler ile seçimler yapmak istiyorlar. Bizler de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak özellikle Slovenya eğitimi hakkında kendilerine önemli bilgiler veriyor ve bu ülke de eğitim almanın kendilerine birçok alanda çok önemli avantajlar sunacağından bahsediyoruz. Türk öğrenciler için öğrenmesi kolay bir dil olan Slovence bu ülkeye yakın ülkelerde de kullanıldığı için birçok ülke de günlük yaşamda zorluk çekilmemesini sağlamaktadır. Bu sebeple Slovence bilmek çok ciddi bir avantajdır. Aynı zamanda düşük eğitim ücretleri, mükemmel eğitim sistemi, taban puan uygulaması olmaması ve sınavsız kayıt olanakları bu ülke de eğitim almak isteyen öğrencilerin ilgilerini Slovenya’ya kaydırmaktadır.


Slovence Öğrenmek Zor Mu ? Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Slovence özellikle ülkemizde de çok sık kullanılmakta olan Boşnakça, Sırpça, Hırvatça veya Arnavutça dillerine çok yakın bir dil olduğu için Türk vatandaşları için öğrenilmesi kolay olan bir dildir. Bu sebeple düzenli ve disiplinli bir çalışma ile ortalama 6 ay gibi bir süre içinde günlük hayatı idame ettirecek düzeyde Slovence öğrenilebilmektedir. Bu da özellikle yurtdışında kaliteli bir üniversite eğitimi almak isterken dil sorunu yaşamak istemeyen Türk öğrencilerin seçimlerini yaparken Slovenya üniversitelerini listelerinin ilk sıralarına almalarına neden olmaktadır. 1 yıl boyunca alınacak olan hazırlık eğitimi sırasında aynı zamanda Slovence eğitimi alan öğrenciler bu sayede ülke genelinde istedikleri üniversitede rahat bir şekilde eğitim alabilmektedirler. Özellikle Batı Avrupa diller grubuna girmekte olan bu dil sayesinde sadece Slovenya değil birçok bölge ülkesinde yaşanacak olan dil sorunu da otomatik olarak çözülmüş olmaktadır. Burada önemli olan dil eğitiminin alındığı dönemde gayret göstermek ve aynı zamanda doğru bir strateji ile düzenli bir çalışma programı uygulayarak bol tekrar yapmaktır.


Slovence Tıp Fakültesi Eğitimi

Ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde de en çok tercih edilmekte olan bölümlerden biri olan tıp eğitimini Slovence almak isteyen kişiler son derece kaliteli bir şekilde eğitim vermekte olan Sloven üniversitelerine kayıt yaptırmadan önce mutlaka hazırlık eğitimi almakta ve aynı zamanda bu eğitimin sonunda bir dil sınavına girmektedirler. Geçerli puan alan kişiler tıp eğitimlerine Slovence başlamakta ve okul hayatlarının sonuna kadar bu konuda herhangi bir şekilde sorun yaşamamaktadırlar. Bu dilde alacakları tıp eğitimi ile mesleklerini birçok ülkede başarılı bir şekilde yapabileceklerini bilen tüm Türk öğrenciler özellikle dil öğrenme aşamasında yeteri kadar emek verdikleri takdirde eğitim hayatlarında hiçbir sıkıntı çekmemektedirler. Dünyanın en geçerli ve önemli bölümlerinden biri olan Tıp eğitimi konusunda doğru seçimler yapmak isteyen kişiler Eurostar Yurtdışı Eğitimi Danışmanlığı güvencesi aile doğru seçimler yapabilmek için sürekli olarak bizlerden yardım istemekte ve uzmanlarımız ile görüşmeler yapmaktadırlar.  Bizler de kendilerine tıp eğitimini Slovence almanın avantajları ve dezavantajları hakkında gerekli bilgileri vererek doğru seçimler yapmalarına yardımcı oluyoruz.


Slovence Diş Hekimliği

Üniversitelerin en popüler ve önemli bölümlerinden biri olan diş hekimliği bölümü özellikle yüksek eğitim ücretleri ve taban puanları sebebi ile birçok kişi hayal olarak kalmaktadır. Ancak bu bölümü yurtdışında sınavsız ve taban puansız bir şekilde okumak isteyen kişiler için Sloven üniversiteleri gibi çok önemli seçenekler bulunabilmektedir. Aynı zamanda bu önemli bölümü ülkemizdekinden daha düşük bir ücret ile alabilmek insanların ilgilerini çekmektedir. Fakat seçimlerini Sloven üniversitelerinden yana kullanacak olan kişiler için en ciddi sorunlardan biri dil eğitimidir. Slovence diş hekimliği okuyabilmek için öncelikle bu dil hakkında eğitim almaları gereken öğrencilere verilmekte olan hazırlık eğitiminde özellikle Slovence dili eğitimine ağırlık verilmekte ve bu sayede öğrencilerin rahat bir üniversite eğitimi alabilmeleri sağlanmaktadır. Ülkenin son derece gelişmiş bir eğitim sistemine sahip olması sebebi ile bu alanda tüm ayrıntılar düşünülmüş ve özellikle yabancı öğrencilerin dil konusunda zorlanmamaları için çok ciddi ve yoğunlaştırılmış bir Slovence eğitim programı hazırlanmıştır. Bu sebeple Türk öğrenciler de bu ülke de eğitim almak istediklerinde Sloven dili hakkında hiçbir bilgileri olmasa bile diş hekimliği gibi zor bölümleri de rahat bir şekilde okuyabilecek düzeye gelmektedirler.


Slovence Eczacılık

Slovenya da eczacılık okumak isteyen kişiler kendilerine sunulan avantajları değerlendirmek için sürekli olarak Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizlerden yardım almaktadırlar. Ülkemize bulamadıkları birçok avantajı bu ülke de bulabilmekte olan Türk öğrenciler özelikle sınavsız kayıt, taban puansız yerleşme, hazırlık eğitimleri, düşük eğitim ücretleri ve bunlara karşın Avrupa’nın en kaliteli eğitimlerini alabilmek gibi konularda ellerine geçen bu fırsatı mutlaka değerlendirmek istemektedirler. Eczacılık gibi zor bir bölümü hiç bilmedikleri bir dilde almak için yola çıkan öğrenciler öncelikle Sloven dilini tam olarak öğrenmelerini sağlayacak olan sıkı bir dil eğitimi almaktadırlar. Bu eğitim sonunda yapılacak olan yeterlilik sınavında başarılı olan kişiler ise en kısa zamanda eczacılık eğitimlerine başlayabilmektedirler. Slovence bilmenin en önemli avantajlarından biri ise bu dilin özellikle balkan ülkelerinde kullanılmakta olan diller çok yakın olması ve bu ülkeler de yaşanabilmesine olanak tanımasıdır. Bu sebeple bizler öğrencilerimize üniversite eğitimleri için Slovenya’yı seçmenin ve aynı zamanda Slovence öğrenmenin kendileri için çok ciddi bir avantaj olacağı söyleyerek kendilerini bu ülkeye yönlendiriyoruz.


Slovence İnşaat Mühendisliği

Üniversite eğitimi almak isteyen kişilerin her zaman için en çok ilgi gösterdikleri bölümlerden biri olan inşaat mühendisliği özellikle iş hayatında insanlara son derece saygın ve kazançlı bir hayat sunabildiği için ülkemizde de yoğun bir şekilde ilgi çekmektedir. Ancak bu bölümün puanları çok yüksektir ve aynı zamanda eğitim ücretleri de tahmin edilenden daha ciddi miktarlara çıkabilmektedir. Bu sebeple birçok öğrenci çok istemelerine rağmen bu bölüm yerine farklı bölümlerde eğitim almak zorunda kalmaktadırlar. Ancak Slovenya üniversiteleri bu konulara sundukları avantajlar ile artık Türk öğrencilerinin hayallerinin gerçek olmasında önemli rol oynamaktadırlar. Fakat seçimleri bu ülkeden yana kullanan kişiler için mutlaka Slovence inşaat mühendisliği okuma konusunda ciddi bir emek vermek gerekebilmektedir. Özellikle bu dili bilmeyen kişiler sorun yaşamamaları için mutlaka en az 1 yıl olmak üzere hazırlık eğitimi almaktadırlar. Bu sayede eğitim hayatlarında herhangi bir sorun yaşamayan öğrenciler dil sorunlarını da ortalama 6 ay gibi bir süre içinde aşabilmektedirler.


Slovence Mimarlık

Mimarlık gibi saygın bir mesleği yapmak isteyen kişiler özellikle dünya genelinde kalitesini kanıtlamış olan Slovenya üniversitelerinden mezun oldukları takdirde meslek hayatlarında basamakları çok daha hızlı bir şekilde çıkabileceklerini de bilmektedirler. Ancak Slovence mimarlık eğitiminin kendilerini zorlayabileceğini düşünen kişiler Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzmanlarımız ile iletişime geçtikleri takdirde bu ülkede dil sorununu nasıl çözecekleri hakkında doğru destekler alabilmekte ve kısa zaman içinde doğru adımlar atabilmektedirler. Ülkeye gelen yabancı öğrenciler hangi bölümü okuyacaklarda okusunlar öncelikle ciddi bir dil eğitimi almakta ve Sloven diline tam olarak hakim olmaktadırlar. Daha sonra eğitim hayatlarında en ufak bir sorun yaşamanda diledikleri gibi eğitim alan öğrenciler aynı zamanda meslek hayatlarında ekstradan yeni bir dil öğrenmiş olarak başlamanın avantajlarını da yaşayabilmektedirler.


Slovence Makine Mühendisliği

Makine mühendisliği her zaman için insanların sahip olmak istedikleri ve kendilerine hayatları boyunca ayrıcalıkla bir konum sağlayan özel bir meslek olmuştur. Bu konuda alınacak olan eğitimlerde en seçilen okulların ve ülkelerin de meslek hayatına etkileri çok ciddidir. Bu sebeple öğrenciler doğru adımlar atamak ve seçimlerini ilk seferinde doğru bir şekilde yapabilmek için sürekli olarak bizlerle iletişime geçip Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı güvencesi ile adım atmak istemektedirler. Bizler de sınavsız kayıttan düşün ücretlere kadar birçok önemli avantaj sunan Sloven üniversitelerinin bu alanda her zaman en doğru seçimler olduğunu belirtip bu ülke hakkında kendilerine bilgiler veriyoruz. Slovence makine mühendisliği okuyan öğrenciler bu sayede yeni bir dil daha öğrenmiş olmakta ve meslek hayatlarında bunun avantajlarını birçok alanda görebilmektedirler. Kendilerine makine mühendisliği eğitiminden önce verilmekte olan ciddi bir dil eğitiminden sonra kısa zaman içinde Slovenceye hakim olan öğrenciler hayallerinde meslek için en kaliteli meslek eğitimine rahat bir şekilde başlayabilmektedirler.


Slovence Elektrik Mühendisliği

Meslek seçimlerini elektrik mühendisliğinden yana kullanan öğrenciler özellikle alacakları kaliteli bir eğitim ile meslek hayatlarına başlamak için okul seçiminde çok hassas davranmaktadırlar. Bu aşamada yapılacak olan seçimlerde çoğu zaman Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı gibi güvenilir kurumlardan yardım almak isteyen kişiler kısa zamanda uzmanlarımızdan aldıkları bilgiler ile doğru adımlar atabilmektedirler. Bizler öğrenci adaylarına özellikle Sloven üniversitelerinin verdikleri kaliteli eğitimler hakkında bilgiler veriyor ve bu ülke de kendilerini ne kadar ciddi avantajların beklediğini tek tak anlatıyoruz. Ancak birçok kişi Slovence elektrik mühendisliği okuma konusunda sorun yaşayabileceklerini ve bu dili nasıl öğreneceklerini düşünmektedirler. Ülke genelinde yabancı öğrencilerin dil konusunda sorun yaşamamaları için son derece kaliteli bir şekilde dil eğitimi verilmektedir. Aynı zamanda bizlerden yardım alarak Slovence hocası bulabilmekte olan öğrenciler bu sayede eğitim hayatlarında kesinlikle dil sorunu yaşamamaktadırlar. Son derece önemli ve özel bir meslek olan elektrik mühendisliğini dünyanın birçok ülkesinde yapabilmek isteyen kişiler Sloven üniversitelerinin verdikleri saygın diplomalar ile bu amaçlarına ulaşabilmektedirler. Aynı zamanda Slovence gibi özel bir dili de öğrenen insanlar bu sayede bu dilin kullanıldığı veya buna yakın dillerin olduğu ülkelerde mesleklerini diledikleri gibi yapabilmektedirler. Bu da birçok öğrencinin Sloven üniversitelerini seçmelerine önemli bir rol oynamaktadır.


Slovence Bilgisayar Mühendisliği

En gözde mesleklerden biri olarak kabul edilen bilgisayar mühendisliği ülkemiz de hem eğitim ücretleri hem de taban puanları en yüksek olan bölümlerden biridir. Bu sebeple birçok öğrenci bu bölüme yerleşebilmek için çok ciddi bütçeler ayırmakta ve çok ciddi bir çalışma programı düzenlemektedirler. Fakat Slovenya gibi hem çok yüksek kalite de eğitim sistemi olan hem de sınavsız kayıt, taban puansız yerleşme ve aynı zamanda düşük eğitim ücretleri gibi farklı avantajları olan bir ülkeyi seçmek öğrencilerin bu hayallerinin kısa zaman içinde gerçek olmasını sağlayabilmektedir. Bu ülke de Slovence ve İngilizce olarak verilmekte olan eğitimler sayesinde hayallerinden mesleğe ilk adımlarını atabilmekte olan öğrenciler özellikle Slovence konusunda zayıf olan bilgilerini hazırlık sınıfında alacakları dil eğitimi ile çözebilmektedirler. Bu sebeple birçok Türk öğrenci sürekli olarak bizlerle iletişime geçmekte ve Slovenya üniversiteleri ve bilgisayar mühendisliği eğitimi hakkında bilgiler almaktadırlar. Uzun zamandan bu yana öğrencilerin üniversite seçimlerinde kendilerine yardımcı olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı özellikle Sloven üniversiteleri hakkında bilgiler almak isteyen kişilere en doğru bilgiler ile yardımcı olmaktadır.

Çok köklü bir eğitimi sistemi olan bu ülke de Slovence bilgisayar mühendisliği eğitimi almak isteyen öğrenciler kendilerine sunulan avantajlar ile mükemmel bir eğitim almakta ve meslek hayatlarına da birçok kişiden daha avantajlı bir şekilde başlayabilmektedirler. Dünya gelinde kabul görmüş olan üniversiteleri ile öğrencileri için her zaman ilgi çekici bir ülke olan Slovenya aynı zamanda kolay öğrenilmekte olan dili ile de yabancı dil sıkıntısı çeken kişilere bu sorunu kısa zaman içinde aşabilme olanağı sunabilmektedir. Her sene birçok Türk öğrencinin de ilgisini çekmekte olan bu güzel ülke de özellikle bilgisayar mühendisliği eğitimi için neler yapmaları gerektiği hakkında sık sık bizlerden yardım alan öğrenciler bu sayede seçimlerini daha doğru bir şekilde yapabilmektedirler. Kısa zaman içinde Sloven diline hakim olacakları eğitimleri alabilen öğrenciler bu sayede bilgisayar mühendisliği gibi zor bir eğitimi sorunsuz bir şekilde tamamlarken meslek hayatlarında kendilerine birçok kapı açacak olan özel bir diplomaya da sahip olabilmektedirler. Gelecekleri adına her zaman için doğru bir adım atmak ve doğru bir meslek seçmek isteyen kişiler bu konuda bizlerle yapacakları görüşmelerden sonra Slovenya’da eğitim almanın kendileri için en doğru seçimlerden biri olacağını anlayabilmektedirler.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1