Slovenya Telefon Kodu

Slovenya ile iş görüşmelerinizi gerçekleştirmek için Slovenya telefon kodu size gerekebilir. Uluslararası Slovenya telefon kodu düşlerinize giren yakınlarınızı aramak istediğiniz anlarda aramanıza vesile olmaktadır. Slovenya telefon koduna ulaşmak konusunda zorlanmadan bilgi edinmek için sayfamızı inceleyiniz.

Slovenya'da Eğitim Telefon Kodu: +386

Slovenya Telefon Kodu

Uluslararası eğitim sistemi dil öğrenimi ve gelişimi açısından ayrıca önemsenmektedir. Bunun için yüksek lisans öğrencileri eğitim tamamlamasını yurt dışında gerçekleştirmek istemektedir. Lisans tamamlama işleminde Slovenya’yı tercih eden öğrencilerde ayrıca avantajlı olabilmektedir. Özellikle dil eğitimi ve ülke şartları bu alanda öğrencilere destek olmaktadır. Böylece ailelerde eğitim süresi boyunca evlatlarına destek olmaktadır.

Sürekli iletişim halinde olmak isteyen aileler Slovenya ülke kodunu da bilmesi gerekmektedir. Görüntülü konuşma ve iletişim için internet ortamından yararlanan kişiler Whatsap ve skype gibi uygulamaları da tercih etmektedir. Bunun için yurt dışında bulunan kişinin de sürekli olarak aktif internete ihtiyacı vardır. Böylece anlık iletişim kurma işleminde aksaklıklar yaşanabilmektedir.

Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için kişiler bulundukları ülkenin sabit hatlarını ve mobil operatörlerini tercih etmektedir. Ekonomik açıdan da avantajlı bulunan ülke sabit hatları ve operatörleri anlık erişimde herhangi bir kesinti yaşatmamaktadır. Böylece hem eğitim hem de çalışma amaçlı Slovenya da bulunan kişilere erişim hızlı ve kolay gerçekleşebilmektedir.

Slovenya Telefon Kodu Nedir?

Türkiye’den Slovenya’yı sabit hatlar ve cep numaralarından aramak için ilk olarak +386 alan kodunu çevirmek gerekmektedir. Uluslararası aramaların hepsinde Slovenya için +386 çevrilmelidir. İlk başta ülke alan kodunun çevrilmesi ve ardından sabit hat numaraları ya da cep telefon numaraları çevrilmesi gerekmektedir.

(+386) Nerenin kodu?

Slovenya ülke alan kodu olan +386 tüm ülkelerden aramalarda kullanılmalıdır. Bunun ardından da araması yapılacak şehrin ya da cep numarasının başı çevrilmelidir. Farklı görüşme kodları da bulunan Slovenya da genellikle GMS ve sabit hatlar tercih edilmektedir.

Slovenya Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

+386 kodunun çevrilmesinin ardından her şehre göre numara çevrilmesi gerekmektedir. Slovenya başkenti olan Ljubljana şehri için 1, Portoroz şehrine 5 numarası çevrilmelidir. GSM olarak da Mobitel 31,41 S! Mobil 40, Vega 70 şeklinde operatör kullanımları söz konusu olmaktadır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1