Yök Denklik

1913 yılında kurulan ve bu özelliği ile sadece Romanya değil aynı zamanda tüm Avrupa’nın en önemli üniversitelerinden biri olan Bükreş ASE Ekonomi Üniversitesi 47.000’den fazla öğrencinin bir arada eğitim alabildiği bir eğitim kurumudur.

Romanya'da Eğitim

Bükreş ASE Ekonomi Üniversitesi Yök Denklik

1913 yılında kurulan ve bu özelliği ile sadece Romanya değil aynı zamanda tüm Avrupa’nın en önemli üniversitelerinden biri olan Bükreş ASE Ekonomi Üniversitesi 47.000’den fazla öğrencinin bir arada eğitim alabildiği bir eğitim kurumudur.

Şu anda ekonomi alanında en kaliteli ve üst düzey eğitimlerin verildiği üniversitelerden biri olması sebebi ile dünyanın farklı yerlerinden birçok öğrenci sürekli olarak bu üniversiteye akın etmektedirler. Bilindiği gibi ekonomi alanında bir mesleki kariyer yapmak isteyen kişiler öncelikle çok kaliteli bir eğitim almalı ve aynı zamanda farklı ülkeler de geçerli olan bir diplomaya sahip olmalıdırlar.

Bükreş ASE Ekonomi Üniversitesi YÖK denklik konusunda ülkemizde direk olarak tanınan bir üniversite olduğu için Türk öğrenciler bu üniversiteye çok ciddi bir ilgi göstermektedirler. Gerek sahip olduğu gelişmiş olanakları gerekse dinamik eğitimci kadrosu ile her zaman insanların güvendikleri bu eğitim kurumu bugüne kadar birçok mezun vermiştir. Kendilerini gittikleri yerlerde yabancı hissetmek istemeyen kişilerin değişmez adresi haline gelen ve aynı zamanda yabancı dil konusunda da destek almak isteyen kişiler her zaman bizlerle iletişime geçerek bu önemli eğitim kurumu hakkında gerekli tüm bilgileri alabilmektedirler. Bugüne kadar birçok Türk öğrenci bu ülke de eğitim almış ve aldıkları diplomalar ile dünyanın her yerinde mesleklerini diledikleri gibi yapabilmektedirler.

Ekonomi Eğitiminde En Doğru Adres

Eğitimlerini İngilizce olarak almak isteyen kişiler sertifikalarını okul yönetimine sunmak zorundadırlar. Eğer bu tarz bir belge yoksa o zaman öğrenciler bir teste tabi tutulmakta ve belli bir puan almaları beklenmektedir. Yurt olanağı olmasa bile yine de insanlar üniversiteye çok yakın bölgeler de yer alan özel yurtlar da veya kira ücretleri son derece uygun olan kiralık evlerde kalabilmektedirler. Yabancı dil desteği almak isteyen kişiler Romanca hazırlık eğitimi ile bir sene boyunca kendilerini geliştirmekte ve bu sayede 4 yıllık zorlu lisans eğitimlerine başlayabilmektedirler. Her sene dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrencilerin en kaliteli eğitimleri aldıkları bu gelişmiş üniversite de amaç insanların ekonomi dünyasına emin adımlar ile girebilmelerini sağlamaktır.

51 farklı ülkerden son derece saygın üniversiteler ile iş birliği içinde olan Bükreş ASE Ekonomi Üniversitesi bu sayede öğrencilerine eğitim hayatları boyunca farklı ülkelere gitme veya farklı kültürleri de tanıma olanağı sağlamaktadır. Her sene üniversite seçim döneminde uzman desteği almak isteyen kişilerin değişmez adresi haline gelen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı özellikle Romanya üniversiteleri hakkında sahip olduğu bilgiler ile insanlara en doğru bilgileri vermektedir. Özellikle yurtdışı temsilciliklerimiz öğrencilerin her türlü sorunu ile yakından ilgilendikleri gibi aynı zamanda mezuniyetten sonra da YÖK denklik işlemlerini de sorunsuz bir şekilde yapabilmelerini sağlayarak mesleklerine zaman kaybetmeden başlayabilmelerini sağlamaktadır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1