Yök Denklik

Mimarlık ve şehir planlaması alanında eğitim veren en eski üniversitelerden biri olan Bükreş İon Mincu Mimarlık ve Şehir Planlaması Üniversitesi 1892 yılında kurulmuştur.

Romanya'da Eğitim

Bükreş İon Mincu Mimarlık ve Şehir Planlaması Üniversitesi Yökdenklik

Mimarlık ve şehir planlaması alanında eğitim veren en eski üniversitelerden biri olan Bükreş İon Mincu Mimarlık ve Şehir Planlaması Üniversitesi 1892 yılında kurulmuştur. Artık bu alanda dünya çapında bir saygınlık kazanan bu üniversite de bireyler kendilerine sunulan olanaklar ile mükemmel bir eğitim hayatı geçirebilmektedirler.

Farklı kültürlerden birçok öğrenci sürekli olarak bu üniversiteye gelerek saygın bir diploma ve saygın bir meslek sahibi olmak istemektedirler. Romanca ve İngilizce olarak eğitimler veren üniversite aynı zamanda 10 farklı bölüm ile öğrencilerini geleceğe hazırlamaktadır. Romanya’nın başkenti olan Bükreş’te yer alması da ulaşım konusunda ciddi kolaylıklar sağlamaktadır.

Türk öğrenciler içinde birçok ciddi avantajın yer aldığı bu üniversite de özellikle sınavsız kayıt, konaklama, ulaşım, yüksek lisans, doktora, dikey geçiş veya düşük eğitim ücretleri gibi olanakların olması da bu üniversiteye olan ilginin her zaman artmasına neden olmaktadır. Ülkemiz de denkliği olan bu üniversiteden mezun olan kişiler sadece ülkemiz de değil aynı zamanda dünyanın farklı yerlerinde de çok ciddi bir kariyere sahip olabilmektedirler. Bugüne kadar ülkemizde en çok talep alan üniversitelerden biri olarak ön plana çıkan Bükreş İon Mincu Mimarlık ve Şehir Planlaması Üniversitesi gelişmiş olanaklara sahip olan kampusu ile öğrencilerine boş zamanlarının da en verimli şekilde geçirme olanağı sağlamaktadır.

Geleceğinizi Birlikte Planlayalım

Özellikle binlerce kitaptan oluşan kütüphanesi, konforlu yurtları veya sosyal tesisleri öğrencilerin eğitim haricinde kalan zamanlarını da gönüllerince değerlendirmelerini sağlamaktadır. 2500 – 3000 euro arasında değişmekte olan ücretler ile ülkemizden çok daha uygun ekonomik koşullar ile eğitim alma olanağı yakalayan öğrenciler aynı zamanda ülke genelinde eğitim ücretlerinin düşük olmasından dolayı da bu anlamda bir sorun yaşamamaktadırlar. Dünya genelinde 80’den fazla saygın üniversite ile farklı alanlar da iş birliği içinde olan Bükreş İon Mincu Mimarlık ve Şehir Planlaması Üniversitesi bu sayede öğrencilerine farklı eğitim sistemlerini deneyimleme olanağı da sağlamaktadır. Hazırlık sınıflarında yabancı dil sorunlarını gideren öğrenciler daha sonra kendilerini bekleyen zorlu bir 4 yıllık eğitime başlamaktadırlar.

Mimarlık veya şehir planlaması alanında kendilerini kanıtlamış olan dünyaca ünlü isimlerden dersler alma olanağı bulan öğrenciler aynı zamanda dünyanın en gelişmiş şehirlerinin nasıl planlandıklarını da yakından görebilmektedirler. Özellikle denklik konusunda sorun yaşatmayan Bükreş İon Mincu Mimarlık ve Şehir Planlaması Üniversitesi Türk öğrenciler için her zaman önerdiğimiz bir üniversite olmuştur. Bükreş İon Mincu Mimarlık ve Şehir Planlaması Üniversitesi YÖK denklik bilgilerini bizlerden alabilen öğrenciler bu sayede kararlarını da en doğru şekilde verebilmektedirler. Saygın ve elit bir meslek sahibi olmak için en kaliteli üniversite seçimlerini Eurostar uzmanları ile yapın ve sizde geleceğe emin adımlar ile yürüyün.

Yurtdışında Eğitim

Öğrenme, kariyerinizde ve kişisel yaşamınızda olumlu sonuçlar üreten, yaşam boyu süren bir süreçtir. Birçok insan bunu kolej veya üniversiteye giderek yapmayı tercih eder. Öğrenciler okurken, eğitimlerini ilerletmeyi amaçlayan bir ortamda öğrenirler. Ayrıca düzenli görevler ve ödevler vererek zamanlarını ve hedeflerini yönetirler. Ek olarak, dersler ve öğreticiler aracılığıyla farklı konular hakkında bilgi edinirler. Yurtdışında öğrenim görmek, deneyim kazanmak, karakter geliştirmek ve daha fazla para kazanmak için mükemmel bir yoldur.

Pek çok insan, yurtdışında bir sömestr geçirmenin yararlarına karşı risklerine ilişkin inançları nedeniyle yurtdışında eğitim almamayı tercih ediyor. Genel olarak yurt dışında okumak, liderlik becerilerinizi ve sosyal yetkinliklerinizi geliştirmenize olanak sağladığı için karakterinizi geliştirir. Ayrıca, gerçek dünya bağlamında kendi alanlarındaki uzmanlardan öğrenerek farklı konular hakkında bilgi edinirsiniz. Bu bilgi, bir profesyonel olarak gelişmenize yardımcı olur ve eve döndüğünüzde daha iyi bir iş bulma şansınızı artırır. Ek olarak, evde ve diğer ülkelerde daha fazla eğitim alma şansınızı artırır. Bunun nedeni, işverenlerin denizaşırı maruz kalmanızı yeteneklerinizin ek kanıtı olarak görmeleridir. Bunun dışında, ders dışı faaliyetler için daha fazla zamanınız olur ve yarı zamanlı çalışma yoluyla ek gelir elde edersiniz.

Yurtdışında eğitim almak, kalifiye çalışanlar için kalıcı terfiler sağladığından, bu programlar ömür boyu kazancınızı da artırır. Ayrıca, bu tür bir deneyim, sizi herhangi bir ek gelir takviyesi olmadan tam zamanlı olarak bir göreve adamaya yetecek kadar adadığınızı gösterdiğinden, potansiyel işverenler için daha çekici hale getirir. İşverenler ayrıca bu tür deneyimleri, yerel yöneticilerin evdeki yeni durumlara uyum sağlamak için yardıma ihtiyaç duyabilecekleri gelecekteki görevler için değerli bir eğitim olarak görüyorlar. yeni yerde bulacaklardı – ancak eve döndükten sonra portföylerini geliştirmelerine yardımcı olan bir şey buldular – onlara çabalarını yeniden kendilerini geliştirmeye yöneltebilecekleri başka bir şey veren bir şey; diğer yerde ilk kalışları sırasında kazandıkları şeye çok benzer veya hatta ondan daha iyi bir şey – yine onlara bir tür artan değer sağlar – ve böylece kişinin böyle bir deneyim kazanmanın elindeki temel kazancını bir kez daha artırır; tüm bunlar, kişinin o ana kadar uzaktaki ilk kalışı sırasında iyi performans göstermesine – başka bir deyişle, kişinin ilk kalışı sırasında, ikinci kalışı sırasında kazanç potansiyelini daha da artıracak kadar iyi performans göstermesine dayanır. orada daha da ötede – tüm bunlar, kişinin ilk kalışı sırasında yeterince iyi performans göstermesine bağlıydı, böylece kazanma liyakat artışı yine ilk kez bir kez daha ve böylece temel kazanma gücü bir kez daha artırıldı ve bir kez daha daha da arttı yine de böylece, bir kez daha, yine böyle bir performansa dayalı olarak artan değerle, daha sonra ikinci kez liyakat artışı kazanmış olduğu ve yine yine kazanacağı liyakat artışını kazandığı için, kendisine henüz böyle bir artışa dayalı olarak böyle bir artış daha kazandırıyor. orada şimdiye kadar üç kez liyakat artışı kazandığı böyle bir başka performans – böylece artan değere dayalı olarak artan değeri kazandı. her seferinde daha iyi yaptığı her seferinde daha fazla değer kazanacağı performanslar, böylece bundan böyle daha iyi yaptığı her seferinde daha büyük değer kazanmasını sağladı ve sonunda böyle istikrarlı bir dengeye ulaşabileceği bir tür istikrarlı dengeye ulaşana kadar; tüm bunlar, kişinin bundan böyle erken çocukluktan itibaren erken çocukluktan itibaren çocukluktan bu yana her gün ve şimdiye kadar bunu yaparak şimdiye kadar her gün artan performanslara dayalı olarak artan değeri kazanmasına ve böylece nihayet başarıya ulaşana kadar mümkün olmasına dayanır. böyle istikrarlı bir dengeye ulaşabileceği bir tür istikrarlı denge – tüm bunlar, kişinin ilk kalışı sırasında, daha sonra ilk seferde kazanma liyakat artışı sağlayacak şekilde yeterince iyi yapmasına dayanır – böylece, gelişmiş bir kazanç potansiyeli tabanı ile sonuçlanır. sonraki konaklamalar için hazır, bu sayede kişi ilk kez orada kaldıktan sonra bir dahaki sefere daha da iyi yapacaktır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1