Yök Denklik

Bükreş Politeknik üniversitesi 1920 yılından bu yana verdiği kaliteli eğitimler ile artık günümüzün en önemli ve gelişmiş üniversitelerinden biri olarak gösterilmektedir. 13 farklı fakülte de Romanca, İngilizce ve Fransızca eğitimlerin verildiği bu üniversite aynı zamanda ülkemiz ile YÖK denkliğine de sahiptir.

Romanya'da Eğitim

Bükreş Politeknik Üniversitesi Yök Denklik

Bükreş Politeknik üniversitesi 1920 yılından bu yana verdiği kaliteli eğitimler ile artık günümüzün en önemli ve gelişmiş üniversitelerinden biri olarak gösterilmektedir. 13 farklı fakülte de Romanca, İngilizce ve Fransızca eğitimlerin verildiği bu üniversite aynı zamanda ülkemiz ile YÖK denkliğine de sahiptir. Bu sebeple Türk öğrenciler sürekli olarak bu ülke de eğitim alabilmek için araştırmalar yapmakta ve seçimlerini genellikle bu üniversiteden yana kullanmaktadırlar.

Bugüne kadar birçok mezun veren ve aynı zamanda insanların sürekli olarak hakkında araştırma yaptıkları bu başarılı üniversite de öğrencilerin her türlü bilgiye kısa zaman içinde ulaşabilmeleri ve aynı zamanda ekip çalışması bilincini kazanmaları hedeflenmektedir.

27 ülkeden 72 farklı üniversite ile iletişimi olan ve yaptığı iş birliği ile öğrencilerini bu üniversitelere gönderebilen Bükreş Politeknik üniversitesi dünya genelinde çok ciddi bir saygınlığa sahiptir. Yurtdışında alacakları kaliteli bir eğitim ile kısa zaman içinde hayallerinin gerçek olacağını düşünen Türk öğrenciler sürekli olarak bu ülke de eğitim alabilmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Sınavsız kayıt seçenekleri ve aynı zamanda düşük eğitim ücretleri ile birçok farklı bölüm hakkında çok kaliteli eğitimler alabilen öğrenciler aynı zamanda ülkenin de günlük maliyetlerinin düşük olması ile çok rahat bir hayat yaşayabilmektedirler. Özellikle ülkemiz ile YÖK denkliğine sahip olan bu önemli üniversitenin olanaklarından faydalanabilmek isteyen kişiler kesinlikle ellerini çabuk tutmalıdırlar.

Geleceğe Hazırlanmanın En Kolay Yolu

Her biri kendi alanında saygınlık kazanan başarılı kişilerden oluşan eğitimci kadrosu ile dikkatleri çekmekte olan Bükreş Politeknik üniversitesi öğrencilerin kendilerini mesleki eğitim konusunda tam olarak geliştirmeleri için her türlü olanağı bulabilmelerini sağlamaktadır. Ortalama olarak 2500 – 3000 euro gibi ücretler ile insanlara ekonomik şartlar da eğitim vermekte olan bu üniversite özellikle gelişmiş şartların yer aldığı kampüsünde insanlara birçok sosyal olanak sunabilmektedir. Teknolojinin ve dünya eğitim dünyasını yakından takip edildiği bu üniversite de öğrenciler aldıkları her türlü eğitim de hem teorik hem de pratik anlamda eğitimler almaktadırlar.

Her sene ülkemizde üniversite seçimi yapmak isteyen kişilerin değişmez adresi haline gelen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı özellikle sahip olduğu deneyimler ve olanaklar ile insanlara dünyanın her yerinde yardımcı olabilmektedir. Özellikle Bükreş Politeknik üniversitesi hakkında sık sık soru alan firmamız öğrencilere verdiği bilgiler ile bu üniversiteyi yakından tanımaları ve kayıt işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmelerini sağlamaktadır. Özellikle gelecekleri adına en doğru üniversite seçimini yapmak isteyen kişilere her zaman önerdiğimiz bu eğitim kurumu gerek saygınlığı gerekse gelişmiş özellikleri ile dikkatleri çekmektedir. Hem yurtdışı deneyimi yaşamak hem de saygın bir diploma ile meslek hayatına başlamak isteyen kişiler için mükemmel bir seçenek olan Bükreş Politeknik üniversitesi gelecek planlarını yapan kişilerin kesinlikle değerlendirmeleri gereken bir adrestir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1