Yök Denklik

Birçok farklı bölümde çok kaliteli eğitimlerin verildiği bu üniversite de eğitim almak isteyen Türk öğrenciler için sadece lise diplomalarının yanlarına alarak gidip kayıt olabilmeleri yeterli olabilmektedir. Bu sebeple her sene birçok Türk öğrenci sürekli olarak Romanya’ya giderek bu ülke de eğitim almaktadırlar.

Romanya'da Eğitim

Cluj Babes Bolyai Üniversitesi Yök Denklik

Romanya’nın en önemli ve en güvenilir üniversitelerinden biri olan Cluj Babes Bolyai Üniversitesi 1581 yılında kurulmuş olan son derece köklü bir üniversitedir. 50.000’den fazla öğrencisi ile dev bir eğitim kurumu olan bu başarılı üniversite özelikle öğrencilerin kendilerini geliştirmek için her türlü olanağı buldukları ve aynı zamanda dünyanın birçok ülkesinden gelen kişiler ile birlikte eğitim alabildikleri bir üniversitedir.

Birçok farklı bölümde çok kaliteli eğitimlerin verildiği bu üniversite de eğitim almak isteyen Türk öğrenciler için sadece lise diplomalarının yanlarına alarak gidip kayıt olabilmeleri yeterli olabilmektedir. Bu sebeple her sene birçok Türk öğrenci sürekli olarak Romanya’ya giderek bu ülke de eğitim almaktadırlar.

İnsanlar her zaman en kaliteli eğitimlerini vermekte olan bu üniversite de eğitimler genellikle 3 yıl olup bazı bölümler de ise 4 yıl sürmektedir. İngilizce olarak verilmekte olan eğitimlerin yanında aynı zamanda romanca dili ile de eğitimler verilmektedir. Dünya genelinde birçok farklı saygın üniversite ile iş birliği içinde olan Cluj Babes Bolyai Üniversitesi aynı zamanda ülkemiz ile de denklik anlaşmasına sahiptir. Doğal olarak insanlar sürekli olarak bu üniversite de eğitim almanın kendileri için en doğru seçimlerden biri olduğunu düşünmektedirler. Mezunlarına son derece parlak bir gelecek vaat eden ve aynı zamanda mezuniyetten sonra da kendilerine destek vermeye devam eden bu üniversite bugüne kadar birçok farklı sektöre çok önemli katkılarda bulunmuştur.

Üniversite Seçimlerinizi Riske Atmayın

21 fakülteden oluşan üniversite aynı zamanda 1800’den fazla eğitimcisi ile tüm öğrencilerine muhteşem bir eğitim hayatı sunabilmektedir. Bilindiği gibi insanlar her zaman için üniversite hayatlarında en doğru seçimlerini yapmak ve aynı zamanda bu seçimlerden sonra kendilerine son derece kaliteli bir gelecek hazırlamak istemektedirler. Özellikle eğitimlerini yurtdışında almak isteyen kişiler için birçok seçenek olması sebebi ile insanlar seçimlerinde çok titiz olmalı ve aynı zamanda seçtikleri üniversitelerin beklentilerini tam olarak karşılamalarını istemektedirler. Bu beklentilerin en önemlilerinden biri de YÖK denklik anlaşmalarıdır.

Bu konuda tereddütleri olan kişilerin her zaman güven içinde yardım alabilecekleri firmamız özellikle insanların gelecekleri adına atacakları en önemli adım olan üniversite seçimlerinde kesinlikle sorun yaşamamalarını sağlamaktadır. Dünyanın birçok yerinde bulunan temsilciliklerimiz öğrencilere her türlü konu hakkında yardımcı olurken aynı zamanda YÖK denklik işlemlerinde de gerekli adımları atabilmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizler tüm öğrencilere Cluj Babes Bolyai Üniversitesi başta olmak üzere birçok önemli üniversite hakkında gerekli bilgileri veriyor ve seçimlerini doğru bir şekilde yaparak hayata en doğru şekilde hazırlanmalarını sağlıyoruz. Bu konu hakkında risk almamak için siz de dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir ve alacağınız bilgiler ile hayal ettiğiniz gibi bir eğitim hayatına ilk adımlarınızı atabilirsiniz.


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.    whatsapp1