Ülkenin en önemli ve en güvenilir tıp fakültelerinden biri olarak ön plana çıkmakta olan İaşi Gr.T.Popa Tıp, Eczacılık ve Diş Hekimliği Üniversitesi bugüne kadar birçok mezun vermiş ve insanlara hayatları boyunca faydalanacakları saygın bir diploma vermiştir.

Romanya'da Eğitim

İaşi Gr.T.Popa Tıp, Eczacılık ve Diş Hekimliği Üniversitesi Yök Denklik

Romanya her zaman için yurtdışında tıp eğitimi almak isteyen kişiler için en doğru ve en güvenilir adreslerden biridir. Özellikle Türk öğrenciler bu alanda eğitim almak istedikleri zaman mutlaka listelerine de Romanya’yı eklemekte ve kendilerine verilen kaliteli eğitimler ile mesleklerine en doğru şekilde hazırlanabilmektedirler. Ülkenin en önemli ve en güvenilir tıp fakültelerinden biri olarak ön plana çıkmakta olan İaşi Gr.T.Popa Tıp, Eczacılık ve Diş Hekimliği Üniversitesi bugüne kadar birçok mezun vermiş ve insanlara hayatları boyunca faydalanacakları saygın bir diploma vermiştir. Ülke olarak en gelişmiş sağlık sistemlerinden birine sahip olan Romanya bu deneyimlerini aynı zamanda tıp üniversitelerine de yansıtmıştır.

Tıp, eczacılık, diş hekimliği veya hemşirelik gibi alanlarda verilmekte olan eğitimler de öğrencilerin mesleklerine en doğru şekilde hazırlanabilmeleri için özellikle gerçek klinik ortamları kullanılmaktadır. Aynı zamanda gerçek hastalar ile çalışarak sahip oldukları bilgileri ve deneyimleri de kolay bir şekilde geliştirebilmekte olan insanlar bu sayede meslekleri hakkında gerekli her türlü adımı çok daha kolay bir şekilde atabilmektedirler. Dünya genelinde saygınlığı olan bu üniversite özellikle insanların farkı ülkeler de yer alan anlaşmalı tıp fakülteleri ile iletişim halinde olabilmelerini sağlamaktadır. Bu da insanların hem daha saygın bir eğitim alabilmeleri hem de farklı kültürleri daha yakından tanıyabilmeleri için kendilerine çok önemli avantajlar sağlamaktadır.

Tıp Alanında En Üst Düzey Eğitimler

Türk öğrenciler arasında da son derece popüler olan bu üniversite özellikle insanların tıp dünyasına kendilerinden emin bir şekilde girebilmeleri için son derece önemlidir. Bilindiği gibi bu alanda saygın bir kariyere sahip olmak için öncelikle çok ciddi bir emek vermek ve aynı zamanda çok ciddi bir eğitim süreci geçirmek gerekmektedir. Bu sayede kısa zaman içinde istenen noktaya ulaşabilmek mümkün olabilmektedir. Romanca ve İngilizce olarak verilen eğitimler ile yabancı dillerini de geliştirme olanağı bulan öğrenciler özellikle aynı zamanda kendilerine sunulan farklı konaklama seçeneklerinden dilediklerini seçerek bu konuda da herhangi bir zorluk yaşamamaktadırlar.

Senelik ortalama 5000 euro gibi ücretler ile alınabilen bu eğitimlerden sonra ülkemize gelen kişiler kendileri için özel olarak düzenlenen bir seviye tespit sınavı ile denklik belgelerini de alabilmektedirler. İaşi Gr.T.Popa Tıp, Eczacılık ve Diş Hekimliği Üniversitesi YÖK denklik işlemleri hakkında gerekli her türlü bilgiyi Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzmanları ile görüşerek alabilen öğrenciler aynı zamanda bu işlemleri yaparken bizlerden destek alabilmektedirler. Bu sayede hiçbir sorun yaşanmadığı gibi aynı zamanda öğrenciler mesleklerini dünyanın her yerinde yapabilmektedirler. Uzmanlarımız ile yapacağınız görüşmelerden sonra alacağınız bilgiler ile sizler de tıp alanında ki kariyerlerinize kaliteli bir eğitim ve yeterli bir donanım ile başlama olanağı bulabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1