Yök Denklik

1961 yılından bu yana en kaliteli eğitimleri vererek insanların ilgilerini çeken başarılı bir üniversite olan Konstanta Ovidius Üniversitesi Romanya’nın en önemli üniversitelerinden biri haline gelmiştir.

Romanya'da Eğitim

Konstanta Ovidius Üniversitesi Yök Denklik

1961 yılından bu yana en kaliteli eğitimleri vererek insanların ilgilerini çeken başarılı bir üniversite olan Konstanta Ovidius Üniversitesi Romanya’nın en önemli üniversitelerinden biri haline gelmiştir. Özellikle yabancı öğrenciler için her türlü detayın düşünüldüğü bu ülke de insanlar her zaman diledikleri gibi eğitimler alabilmektedirler.

Romanca ve İngilizce dillerinde eğitimlerin verildiği bu ülke de en çok tercih edilen bölümlerin başında tıp, diş hekimliği ve aynı zamanda eczacılık gelmektedir. Öğrencilerin kişisel yeteneklerini ve aynı zamanda bilgilerini geliştirmeleri için gerekli her türlü olanak bu üniversite de yer almaktadır. Bu sebeple Türk öğrenciler de sürekli olarak seçimlerini Konstanta Ovidius Üniversitesinden yana kullanmaktadırlar.

Bilindiği gibi yurtdışında eğitim almak insanlar her zaman iş hayatında önemli avantajlar sağlamaktadır. Bu sebeple birçok Türk öğrenci her sene farklı ülkeler de eğitim alabilmek için sürekli olarak bizlerle iletişime geçmektedirler. Uzmanlarımız özellikle Romanya eğitim sisteminin gelişmişliği ile ilgili bilgiler vererek insanların eğitim hayatları konusunda en doğru kararları verebilmelerini sağlamaktadır. Her zaman hayallerine giden yolda uzman desteği almak isteyen kişilerin değişmez adresi olan firmamız sayesinde bugüne kadar birçok kişi hep hayal ettikleri gibi bir eğitim hayatına kavuşmuşlardır. Konstanta Ovidius Üniversitesi de her zaman için insanların ilgilerini çeken ve aynı zamanda bizler de en çok sorulan üniversitelerden biridir.

Gelecek Planlarınız İçin Doğru Üniversite Seçimleri

Farklı kültürlerden gelen öğrencilerin birbirleri ile eğlenceli bir şekilde zaman geçirebildikleri bu üniversite aynı zamanda farklı üniversiteler ile olan anlaşmaları ile de insanlara farklı ülkeler de ve üniversiteler de eğitim alma şansı tanımaktadır. Son derece önemli bölümler hakkında eğitimlerin verildiği bu üniversite de özellikle tarih, dil, spor, ekonomi, psikoloji, matematik, kimya, fizik, kimya mühendisliği, inşaat mühendisliği, otomotiv mühendisliği ve hukuk gibi bölümler de eğitimler verilebilmektedir. Bu bölümlerde eğitim almak isteyen kişiler özellikle kendilerini bekleyen 2500 – 3000 euro gibi ücretler ve aynı zamanda kendilerine sunulan farklı konaklama olanakları ile de istedikleri gibi bir eğitim hayatı yaşayabilmektedirler.

Ülkemiz ile olan denklik anlaşması sebebi ile de çok sık bir şekilde talep alan Konstanta Ovidius Üniversitesi mezunlarına hem ülkemiz de hem de dünyanın farklı ülkelerinde mesleklerini diledikleri gibi yapabilme olanağı tanımaktadır. Dil sorunu yaşamak istemeyen kişilere de yabancı dil desteği için hazırlık sınıfı olanağı sağlayan bu başarılı üniversite ile hayallerine ulaşabilmek için en doğru bilgileri edinmek isteyen kişiler diledikleri zaman bizimler iletişime geçerek seçimlerini yapabilirler. Sizde zaman kaybetmeden Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzmanları ile iletişime geçin ve alacağınız bilgiler ile geleceğiniz için en doğru adımları atın. Özellikle yurtdışı üniversiteleri hakkında bizlerden bilgi almadan kesinlikle seçimlerinizi yapmamalı ve yanlış adımlardan kaçınmalısınız.


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.    whatsapp1