Yök Denklik

Hemen şubelerimizden, çağrı merkezimizden ve sitemizden iletişime geçerek üniversite hakkında bilgi alabilirsiniz. Gürcistan Teknik Üniversitesi YÖK denklik ve diğer tüm sorularınızı yanıtlamaya hazırız

Gürcistan'da Eğitim

Yök Denklik

Gürcistan Teknik Üniversitesi 16 Ocak 1922 yılında kurulmuştur. Ülkenin başkenti olan Tiflis’te bulunmaktadır. 20.000 civarında öğrencisi ile günümüzde son derece başarılı şekilde eğitim veren bir okuldur. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, kaliteli eğitimi ile öğrencilerimizin eğitim almaktan, öğrencisi olmaktan son derece memnun oldukları bir kurumdur. İşbirliğimizle, öğrencilerimizin bu okulda eğitim almalarına olanak sağlamaktayız.

Hemen şubelerimizden, çağrı merkezimizden ve sitemizden iletişime geçerek üniversite hakkında bilgi alabilirsiniz. Gürcistan Teknik Üniversitesi YÖK denklik ve diğer tüm sorularınızı yanıtlamaya hazırız. Sınav şartı olmadan, puan sınırlaması olmadan başvurularınızı, lise diplomanızla ve kimlik belgelerinizle yapabilirsiniz. Ülkemiz ve Gürcistan arasında vize zorluğu olmadığını da ekleyelim.

Gürcistan’da Eurostar İle Sınavsız Kabul, Kaliteli Eğitim:

Gürcistan Teknik Üniversitesi, fakülteleri olarak, madencilik ve jeoloji fakültesi, inşaat mühendisliği fakültesi, kimyasal teknolojiler ve metalürji fakültesi, hidro mühendislik ve teklekominikasyon fakültesi, bilişim ile kontrol sistemleri fakültesi, grafik ve teknik bilimler, sosyal bilimler fakültesi olarak bölümlerinde eğitim vermektedir. Ülkemizden öğrencilerimiz sınavsız şekilde, kayıt kontenjanlarından yararlanarak kolayca kayıt olabilirler. Lise türü ve not dereceniz de önem taşımamaktadır. Önemli olan liseden mezun olmanız ve geçerli lise diplomanızın bulunmasıdır. Mezun olduğunuzda şubelerimize gelin ve öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçin. Okulun yerleşkesi başkentin en güzel noktalarından birinde bulunmaktadır. Başkent Tiflis tarihi özellikleri ve modern etkilerin bir arada olduğu yaşanması, özellikle bir öğrenci için yaşaması son derece avantajlı bir kenttir. Kampus içinde öğrencilerin hem eğitim, hem de sosyalleşme ihtiyaçlarını karşılayacak tüm unsurlar da fazlasıyla bulunmaktadır.

Bir sene dil eğitimi almanız gerekebilir ve dil eğitimi için bu süre programları olan eğitim sistemi ile yeterlidir. Gürcistan Teknik Üniversitesi, erasmus ve diğer öğrenci değişim programlarına açık olan, birçok uluslararası kurum ve üniversite ile işbirliği olan okuldur. Bu şekilde, öğrencilerin çeşitli etkinlikler ve programlar kapsamında eğitimlerini renklendirme, mesleki eğitimlerine deneyim katma olanakları sağlanmaktadır. Okulda, öğrencilerimiz lisans eğitimi, yüksek lisans ve doktora eğitimleri alabilirler. Bu eğitimlerin ücretleri elbette farklıdır, lisans rakamları yüksek lisans ile doktora eğitimlerinden daha düşük ücretlerdedir. Genel anlamda, değerlendirildiğinde, okul ücretlerinin yurtdışında diğer üniversiteler ve özel okullarımıza kıyasla son derece uygun olduğu görülecektir.

Öğrenci danışmanlarımızdan Gürcistan Teknik Üniversitesi YÖK denklik işlemleri detayları konusunda bilgi alabilirsiniz. Bu şekilde, nasıl başvuru yapılır, eklenmesi gereken belgeler nelerdir, başvuru yapmak için sitenin bölümüne ulaşım, işlemlerin yapılması, başvurudan sonra belgelerin tebliği ile başvuru süreçlerin izlenmesi gibi birçok detaya vakıf olabilirsiniz. Kaliteli ve YÖK tarafından bir üniversitede eğitim alacaksınız ve bu nedenle, Gürcistan Teknik Üniversitesi YÖK denklik anlamında şanslı olduğunuzu belirtelim. Diploma denkliği için kurumun öngördüğü birtakım ön şartları bulunmaktadır. Bunları da öğrenci danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1