Yök Denklik

Gürcistan'ın Kutaisi Kenti'nde bulunan Kutaisi Akaki Tsereteli Devlet Üniversitesi, ülkenin en eski ve köklü üniversitelerinden biri olup, 1930 yılında kurulmuştur. Bugüne kadar son derece başarılı şekilde eğitim hayatına devam eden okulun, 5000 civarında akademik personeli bulunmaktadır.

Gürcistan'da Eğitim

Yök Denklik

Gürcistan’ın Kutaisi Kenti’nde bulunan Kutaisi Akaki Tsereteli Devlet Üniversitesi, ülkenin en eski ve köklü üniversitelerinden biri olup, 1930 yılında kurulmuştur. Bugüne kadar son derece başarılı şekilde eğitim hayatına devam eden okulun, 5000 civarında akademik personeli bulunmaktadır. Asya Kıtası’nda son derece adı geçen ve üniversite otoriteleri tarafından da başarısı kabul edilen bir okuldur.

Okulun, ülkemizden üniversitelerimizin de aralarında olduğu birçok üniversite ve kurum ile işbirlikleri bulunmaktadır. Ülkemizden, öğrencilerimiz bir sınav şartı olmadan okula kabul edilmektedir. Kayıt için sınav ya da puan şartı, not ortalaması uygulaması söz konusu değildir. Okulun Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız ile işbirliği bulunmaktadır. Okul hakkında detaylı bilgi almak ve Kutaisi Akaki Tsereteli Devlet Üniversitesi YÖK denklik detayları için bilgi alabilirsiniz.

Eurostar İle Uluslararası Geçerli Üniversite Eğitimi:

Üniversite, uluslararası anlamda kalitesi kabul edilen bir eğitim kurumudur. Hem ülkeden, hem de birçok yabancı ülkeden öğrenciler eğitim almaktadır. Okulun eğitim dili Gürcücedir. Bu dile hakim olmayan, yurtdışından gelen öğrenciler için hazırlık sınıfında dil eğitimi verilmektedir. Hem kapsamlı şekilde Gürcü dil eğitimi, hem de öğrencilerin mesleklerine yönelik mesleki dil eğitimi verilmektedir. Öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçtiğinizde, okulun hazırlık sınıfı, lisans eğitimi ve yüksek lisans ile doktora eğitimlerinin gerçekten çok ekonomik ücretlerde olduğunu göreceksiniz. Üniversiteye yakın konumda olan konaklama seçeneklerinden, pansiyon, kiralık oda ve ev seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde birçok konaklama seçeneği bulacaksınız ve öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alarak seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Üniversitenin matematik bölümü ve diğer bölümlerinde beklentilerinizin üzerinde eğitim alacaksınız. Akademik kadro seçkin isimlerden oluşmakta olup, öğrencilerle yakından ilgilenilmektedir. Az kişiden oluşan sınıflarda, donanım bir eğitim sisteminden yararlanarak siz de üniversite eğitiminizi kaliteli şekilde alacaksınız. Gürcistan ülkemize yakın bir ülke olduğundan, sıkça ülkemize gidip gelebilirsiniz. Ekonomi rakamlarla uçak bileti, karayolu gibi farklı ulaşım seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Genel yaşam giderleri de sizi zorlamayacaktır.

Yurtdışında eğitim alan her öğrenci için olduğu gibi, Kutaisi Akaki Tsereteli Devlet Üniversitesi YÖK denklik konusunda da aklınızda soru işaretleri olabilir. Bunları gidermek ve başvurularınızı doğru şekilde yapmak için öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. YÖK tarafından tanınan bir üniversitede eğitim alacaksınız ve denklik bakımından da şanslı olduğunuzu belirtelim. Başvurularınızı bireysel olarak yapmanız gerektiğini unutmayınız. Bu nedenle, eksiksiz başvurular için Kutaisi Akaki Tsereteli Devlet Üniversitesi YÖK denklik  işlemleriniz için şubelerimizden, çağrı merkezimizden ve internet sitemizden bilgi almayı ihmal etmeyiniz. Başarılı bir kurumda, sınavsız olarak eğitim almak ve ekonomik anlamda zorlanmamak eminiz ki sizi memnun edecek. Çalışmalarımızı bir de gençlerimizin kaliteli ve avantajlı eğitim almaları için yapmaktayız. Ülkemize yakın, komşu ülkemizde en iyi üniversiteleri de sizin için seçmekteyiz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1