Rusya Sigorta İşlemleri

Rusya, gençlerimizin eğitim almak için tercih ettikleri ülkeler arasındadır. Rusya üniversite eğitimi almak için son derece avantajlı bir ülkedir, ülkenin köklü üniversiteleri öğrencilerimizi sınavsız kabul etmektedir..

Rusya'da Eğitim

Rusya Öğrenci Sigorta İşlemleri

Rusyada Sigorta, gençlerimizin eğitim almak için tercih ettikleri ülkeler arasındadır.  Bundan başka, ülkemize yakın, iki devlet ve halk olarak ilişkilerimizin son derece iyi olduğu da aşikardır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak öğrencilerimizin bu ülkede eğitim almalarını desteklemekteyiz ve ülkenin önemli üniversiteleri ile işbirliklerimiz bulunmaktadır. Özellikle Rusya üniversite eğitimi almak için son derece avantajlı bir ülkedir, ülkenin köklü üniversiteleri öğrencilerimizi sınavsız kabul etmektedir. Hatta ülke üniversitelerine lise diplomalarınızla, sınavsız olarak başvurularınızı yapabilirsiniz. Rusya ile ülkemiz arasında vize uygulaması bulunmaktadır. Öğrenci danışmanlarımız ile tüm vize başvurularınızda ve takiplerinde size yardımcı olacaktır.

Her Zaman Yanınızda Eurostar!

Öğrenci danışmanlarımız ile Rusya vizesi başvurularınız ve Rusya sigorta işlemleri başvurularınız eksiksiz şekilde sonuçlanacaktır. Rusya, eğitim için gelen öğrenciler için farklı vize uygulamaları öngörmektedir. Buna göre, eğitim sürelerine uygun olarak, bir ay yani dört hafta ve daha kısa sürede eğitim alacak öğrencilerimiz, turistik vize ile ülkeye giriş çıkış yapabilirler. Bu vize sadece bir girişlidir ve bu kısa süreli eğitim için verilmektedir. Bu sürenin yeniden uzaması da söz konusu değildir. Rusya İçişleri Bakanlığı tarafından izin belgesi alınır ve vize işlemleri yaklaşık olarak bir ay sürmektedir. Üç aydan fazla eğitim alacak öğrencilerimizin ise öğrenci vizesi alması gerekir. Özellikle vize başvuruları Rusya Konsolosluğu’ndan alınmaktadır. Rusya öğrenci vizesi alınmasında, Rusya sigorta işlemleri önem taşımaktadır.

Sigorta İşlemi Almak! Rusya ve Eurostar

Rusya sigorta işlemleri vize şartları arasında yer alır ve önem taşır. Hatta öğrencilerin ülkedeki eğitimleri süresinde sağlık sigortaları yaptırmaları mecburidir. Bu konuda desteği öğrenci danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Ayrıca sigorta işlemlerinde destek ve danışmanlığımız, vize başvurularınızda destek ve vize takibi işlemlerimiz eksiksiz olarak yapılmaktadır. Öğrencilerimizin vize başvurularının olumlu sonuçlanması için, en az bir yıl süreli olmalıdır. Bu süre, en az bir sene için geçerli olmalıdır ve ülkeye ilk giriş tarihini kapsayacak şekilde geçerli olmalıdır. Poliçede öğrencimizin t.c. kimlik numarasının ve kimlik bilgilerinin eksiksiz ve doğru şekilde yazılması gerekir. Sigorta bedeli minimum 30.000 EURO olmalıdır. Rusyada Sigorta detaylar ve güncel gelişmeler için öğrenci danışmanlarımızdan her zaman bilgi alabilirsiniz.

Rusya’ya giriş yapmanızdan sonra öğrenci olarak oturma hakkınızı aldığınızda, çok daha kalıcı şekilde zaman geçirebilirsiniz. Özellikle buna sağlık hizmetlerinden çok daha kapsamlı ve ekonomik koşullarda yararlanmak da mümkündür. Bu süre içinde seyahat sağlık sigortası kapsamında, sağlık hizmetlerinden detaylı olarak, teminatınız kapsamında, bir harcama yapmadan yararlanabilirsiniz. Rusyada Sigorta hem devlet bünyesinde hizmet sunan, hem de özel hastaneleri bulabilirsiniz. Yataklı ve ayakta tedavilerinizin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Sağlık sorunlarını her zaman yaşayabilirsiniz. Bu sigorta size yardımcı olacaktır ve temel sağlık tedavilerinizi kesinlikle ödeme yapmadan karşılamanızı sağlayacaktır. Buna göre, sigorta kapsamında, acil tedavilerinizin yapılması söz konusu olacaktır. Acil müdahaleyi kapsamaktadır. Öte yandan, hastane tedavisi işlemleri de bu kapsamda yer almaktadır. Ayrıca Tıbbi anlamda nakil işlemlerinin gerçekleşmesi de bu sigorta kapsamında yer alır.

Rusya Haritası Türkçe
İnstagram Resmi Hesabımız
Rusyada Sigorta
Rusyaca
Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1