Yök Denklik

Doğu komşularımızdan olan Gürcistan, yüksek öğrenim ve eğitim kurumları ile öğrencilerimizi bekliyor. Gürcistan kaliteli ve köklü üniversiteleri ile dikkat çekmektedir. Ülkemizde sınavlarda beklentilerinizin altında bir puan almış olabilirsiniz.

Gürcistan'da Eğitim

Uluslararası Kafkas Üniversitesi YÖK Denklik

Doğu komşularımızdan olan Gürcistan, yüksek öğrenim ve eğitim kurumları ile öğrencilerimizi bekliyor. Gürcistan kaliteli ve köklü üniversiteleri ile dikkat çekmektedir. Ülkemizde sınavlarda beklentilerinizin altında bir puan almış olabilirsiniz.

Belki de amaçladığınız puanı aldınız ama girdiğiniz sene katsayılar yükseldi ve amaçladığınız üniversiteye giremediniz. Başından beri yurtdışında kariyer yapmak isteyen, bu nedenle üniversite eğitiminizi yurtdışında yapmak isteyen bir genç de olabilirsiniz. Tüm bu şartlarda, sizi sınavsız olarak kabul edecek Gürcistan Üniversiteleri’nde eğitim almak için tercihlerinizi yapabilirsiniz. Yurtdışında eğitimin adresi olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak her zaman en kaliteli, YÖK tarafından tanınan üniversitelerimizle sizlerleyiz.

Eurostar İle Gürcistan’da Eğitim:

Gürcistan’ın önemli üniversitelerinden olan Uluslararası Kafkas Üniversitesi öğrencilerimizi bir sınav şartı olmadan kabul etmektedir. Lise diplomanızla başvurularınızı yapabilirsiniz. Ülkemizde geçerli olan diplomalarınızla mezun olduktan sonra çalışma şansını yakalayabilirsiniz. Uluslararası Kafkas Üniversitesi YÖK denklik danışma ve sorularınız için öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Üniversite 1993 yılında kurulmuştur. Tıp alanında verdiği başarışı eğitimleri ile dikkat çekmektedir. Tıp fakültesi, diş hekimliği fakültesi, fizik tedavi bölümünde eğitimler verilmektedir. Yurtdışında gelen ve dil hakimiyeti olmayan öğrenciler için bir sene hazırlık sınıfında eğitim verilmektedir. Okul senelik harç ödemeleri almaktadır. Hazırlık sınıfı diğer sınıflara göre son derece uygun rakamdadır. Genel anlamda, okul ücretlerinin son derece uygun olduğu, ülkemizdeki en temel özel lise ve kurslarla aynı rakamlarda olduğunu belirtelim. Gürcistan ekonomik anlamda da uygun yaşam rakamları ile dikkat çekmektedir.

Tıp ve diş hekimliği gibi sağlık eğitimleri almak isterseniz üniversiteden yana tercihinizi yapabilirsiniz. Kaliteli bir üniversite olan Uluslararası Kafkas Üniversitesi, uluslararası alanda kabul edilen eğitim seviyesi ile dikkat çekmektedir.Kampus içinde öğrencilerin eğitimlerinin kaliteli olması için gerekli altyapı bulunmaktadır. Derslikler modern, laboratuar ile desteklenen ve öğrencilerin eğitimlerini pratik anlamda almalarını sağlayan özellikleri ile dikkat çekmektedir. Spor salonları, kapalı ve açık olarak bulunur. Modern restoran ve kafeler ile kütüphane, tüm kampus genelinde internet kullanımı, yurt olanakları, etüt ve bilgisayar odaları bulunmaktadır.

YÖK resmi sitesinden, diploma denkliği için ön şartları inceleyebilirsiniz. Ayrıca, Uluslararası Kafkas Üniversitesi YÖK denklik konusunda bilmek istediğiniz her detayı şubelerimizden, danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Online başvurular kurumun resmi sitesinden, denklik başvuru bölümünden yapılır. Kimlik bilgileri ile birlikte öğrencilerin eğitim bilgilerini de girmeleri gerekmektedir. Bu şekilde, başvurularınızı resmi anlamda başlatmış olursunuz. Ayrıca kuruma resmi belgelerin asıllarını ve istenildiği şekilde örneklerini de göndermelisiniz. Uluslararası Kafkas Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızda danışmanlarımızdan bilgi alın ve takiplerinizde sizinle birlikte olalım. Başvurularınız çok daha hızlı olur ve denklik kararınızı daha doğru şekilde alabilirsiniz. Gürcistan’ın ülkemize yakın olması demek, ülkemizle sıkça ve ekonomik anlamda ulaşımın da olması anlamına gelmektedir. Sık sık ailenizi ziyaret edebilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1