Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi

Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi’nde eğitim almayı düşünüyorsanız yurtdışında üniversite eğitiminiz boyunca kendinizi Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı sayesinde güvende hissedebilirsiniz. En uygun lisans eğitim programları seçeneklerini sunan Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesinden mezun olarak mavi diploma sahibi olabilirsiniz.

Azerbaycan'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi

  Yeteneklerine güveniyor musun? Yaratıcı yönün tüm dikkatleri üzerine mi çekiyor? Öyleyse bu üniversite tam sana göre. Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi tüm yeteneklere kapılarını sonuna kadar açıyor. Hayallerinin ötesinde bir üniversite eğitimi fırsatı sunuyor. Alanlarında uzman akademisyenler ile seni yetiştiriyor ve geleceğin sahnelerinde kendine yer bulmanı sağlıyor.

  Azerbaycan sanat konusunda uluslararası bir üne sahiptir. Müzikten, tiyatroya birçok alanda uluslararası başarılara sahiplerdir. Bu sebeple güzel sanatlar alanında öğrenim görmek istemektedirler. Öğrenciler hem lisans hem de yüksek lisans öğrenimleri için Azerbaycan’ı tercih etmektedirler. Kendini asla yabancı hissetmeyeceğin ortak kültüre sahip olduğumuz bu kardeş ülkede kendini evinde hissedeceksin.

  Azerbaycan’da eğitimler İngilizce, Rusça ve Azeri Türkçesinde gerçekleştirilmektedir. Öğrencilerimiz dilimiz ile neredeyse tamamen aynı olan Azerbaycan Türkçesinde öğrenim görmeyi tercih etmektedirler. Ülkede yaşamak ve adapte olmak açısından için Azerbaycan Türkçesi tercih edilmektedir.

  Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi YÖK Denklik

  Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi son derece kaliteli eğitimlerin verildiği ve aynı zamanda öğrencilerin en kaliteli eğitimler ile meslek hayatına hazırlandıkları saygın bir üniversitedir.

  Bugüne kadar birçok mezun verildi. Aynı zamanda sürekli olarak Türk öğrencilerin de listelerinde yer alan bu başarılı okul ülkemiz ile sahip olduğu denklik anlaşması mevcut. Bilindiği gibi denklik işlemleri insanların aldıkları diplomaları gittikleri ülkeler de geçerli hale getirebilmeleri anlamına gelmektedir. Bu sebeple yurtdışında eğitim almak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken ilk konu kesinlikle bu olmalıdır.

  Bizler de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzmanları ile görüşen kişilere her zaman için denklik işlemlerini önemini gösteriyoruz. Hangi üniversitelerin ülkemiz ile denklik hakkı olduğu hakkında gerekli bilgileri veriyoruz. Bu sayede tüm öğrenciler ülkemize döndükleri zaman denklik belgelerini çok kısa zaman içinde alabilirler. Mesleklerine hemen başlama olanağı bulabilmektedirler. Aksi takdirde yapılacak olan yanlış seçimler sebebi ile insanlar çok ciddi sorunlar yaşayabilir. Denklik işlemleri sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi size bambaşka bir dünyanın kapılarını açmak için bekliyor!

  YÖK Denklik Belgelerini Almak Artık Eskisinden Çok Daha Kolay

  Birçok devlet üniversitesinin yer aldığı bu güzel ülke eğitim sistemi ile de öğrencilere güven vermektedir. Hem yurtdışında kaliteli bir eğitim almak hem de kendilerini yabancı bir yerde hissetmemek isteyen kişiler kesinlikle Azerbaycan üniversitelerini listelerinin ilk sıralarına eklemelidirler. Bu sayede her zaman hayal edilen özel bir eğitim alınabilmektedir. Ülke genelinde öğrencilerin rahat bir hayat yaşamaları ve kendilerini direk olarak eğitim hayatına verebilirler. Gerekli her türlü detay düşünülmüştür. Hem sınavsız kayıt olanakları olması hem de iki ülke dilinin birbirine çok yakın olması sebebi ile insanlar sürekli olarak bu ülke de eğitim almanın yollarını aramaktadırlar.

  Bu ülke hakkında araştırma yapan kişiler sürekli olarak Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzmanları ile iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilmektedirler. Bugüne kadar bizlere en çok sorulan üniversiteler arasında yer alan Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi özellikle YÖK denklik belgeleri almak isteyen kişilere sunduğu özel avantajlar ile dikkatleri çekmektedir. Ülkemiz de direk olarak tanınan bir diplomaya sahip olan bu başarılı üniversite bu sayede tüm mezunlarına denklik belgelerini alma konusunda çok ciddi kolaylıklar sağlamaktadır. Bu sebeple bizler de sürekli olarak öğrencilere gerekli bilgileri verirken aynı zamanda mutlaka Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi hakkında gerekli bilgileri veriyoruz.

  Hayallerine Ulaştıran Üst Standartlarda Eğitim İmkanı

  Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi öğrencilere seçtikleri dilde bir yıllık bir hazırlık öğrenimi olanağı tanımaktadır. Üniversite hazırlık sınıfına kayıt yaptırmak için herhangi bir liseden mezun olmak yeterlidir. Her üniversite kendi mülakatını yapmakta ya da kendi alanına göre bazı şartlar istemektedir. Bu üniversitemizde yeteneklerinizi görmek istemektedir. Bölüme göre portfolyo istenmekte ya da mülakat sınavları talep edilebilmektedir.

  Özellikle yurtdışında eğitim denilince hep yüksek fiyatlar akla gelmektedir. Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi eğitim öğretim yıllık harç ücretleri ailelerin bütçesini zorlamaz. Eğitim ücretleri üniversite ve bölüme göre değişmekle birlikte Azerbaycan genelinde 2000$ ile 5000$ arasında değişmektedir. Bu üniversitede eğitim ücretleri de 1500-2000 $ aralığındadır.

  Yeni Yaşam Yeni Bir SİZ!

  Tiyatro, Moda Tasarımı, Drama, Ressamlık, Reklamcılık, Sanat Tarihi ve Teorisi, Edebiyat, güzel sanatlar, Kültüroloji, Sinema Aktörlüğü, Edebiyat gibi lisans alanları yer almaktadır. Ayrıca yine bu alanlarda birçok yüksek lisans ve doktora programı da yer almaktadır. Eğitim kalitesi yüksektir. Yurtdışında birçok ülkede birçok üniversite ile Erasmus anlaşması mevcuttur. Ayrıca ülkemizde de Mimar Sinan Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Marmara, Sakarya ve Atatürk üniversitesi ile de Erasmus yapabilme olanağı tanımaktadır.

  Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi YÖK tarafından tanınmaktadır. Bu okuldan mezun olan öğrenciler Türkiye’ye döndüklerinde denklik sürecinde zorlanmamaktadırlar. Eğitim almak istedikleri alanda herhangi bir ÖSYM giriş sınavı şartı üniversite tarafından istenmemektedir. Sadece Türkiye’ye yatay geçiş yapmak isteyen öğrenciler aynı alanda ÖSYM sınavında ülkemizde belirlenen en düşük taban puanı almalıdırlar. Yatay geçiş yapmayacaksa herhangi bir sınava girmeye gerek kalmamaktadır.  Üniversiteyi başarıyla tamamlayan öğrenciler hem ülkemizde hem de tüm dünya da çalışabilme fırsatına sahip olabilmektedirler.

  İYİ BİR YAŞAM İÇİN

  Hepimiz daha iyi bir yaşamı hak ediyoruz. Daha iyi bir yaşama da sevdiğimiz mesleği yaparak sahip olabiliriz. Ve eğitim bir işte en iyi olabilmek için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Siz de kendi alanınızda uluslararası bir kariyer hedefliyorsanız öyleyse Azerbaycan’da eğitim için hazırsınız demektir. Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçerseniz yeni hayatınızın ilk gününde sizlerle tanışmanın mutluluğunu yaşamış oluruz. Bütün başarılar sadece hayallerini gerçekleştirecek yolda ilk adımı atmaya cesareti olanlarındır. Öyleyse sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Çıkacağınız yolda profesyonel eğitim kadromuz ile sizi desteklemek için burada olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ayrıca hemen bizlere ulaşın ve Eurostar Yurtdışı Eğitim ayrıcalıklarından siz de faydalanmaya başlayın.

  1968 yılında kurulan Tedris Tiyatrosu’ndan bugüne evrimleşerek gelen Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi öğrencilere birçok olanak sunmaktadır. Eğer siz kabuğunuzu kırıp, yurtdışında yeteneğinize değer verilen bir yerde eğitim almak istiyorsanız tercihiniz Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi olmalıdır. Öğrencilerine hem uygun ücretlerle hem sınırsız olanaklarla hem de yüksek kalitede bir eğitim sunuyor. Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi her sene sayısız sanatçı ve tasarımcı yetiştirmektedir.

  85 yıllık bir geçmişe sahip okulun çok geniş bir kütüphanesi bulunmaktadır. Bu kütüphanede öğrenciler ve öğretmenler için ayrı ayrı odalar bulunmaktadır. Bu kütüphanenin ayrıca diğer kütüphanelerle ilişkisi de bulunmaktadır. Üniversite 85 yıllık tarihinin, sergilendiği 1 ekspozisyon salonu ve 6 odadan oluşan ADMİU Müzesi de bulunmaktadır.

  Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi İle Kendinizi Aşın!

  Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi’nin Türkiye, İran, Ukrayna, Sırbistan, Almanya, Mısır, ABD, Hindistan, Gürcistan ve Tataristan’daki bazı üniversiteler ile ortaklıkları bulunmaktadır. Bu üniversiteler ile kurdukları ortalıklar sayesinde öğrencilere staj, ERASMUS, farklı hocalarda eğitim alma gibi olanaklar tanımakta ve öğrencilerinin çok yönlü bir sanatçı ya da tasarımcı v.b. olabilmesi için her türlü olanağı onlara sağlamaktadır.

  Azerbaycan içinde bulunan üniversite ücretleri genelde 2000 Dolar ile 5000 Dolar arasında değişmektedir. Azerbaycan Devlet Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi’nde ise ücretler 2000-2500 Dolar civarındadır. Yani Türkiye’deki özel üniversite ücretlerine göre çok daha uygun ücretlerle yurtdışında okuma imkanınız bulunmaktadır.

  Bir sanatçı, bir tasarımcı olarak kendinizi aşmak için en iyi öğretmenlerle birlikte çalışmak ve kendinizi geliştirmek isteyen bir Türk vatandaşı olarak Azerbaycan sizin için en doğru tercih olacaktır. Burada hep hayal ettiğiniz o eğitimi en iyilerinden alma şansı bulacaksınız. Ancak bu süreci başlatmak için kendinizde o cesareti görmüyorsanız bekleyin. Uzun süreli yurtdışı danışmanlık deneyimi olan Eurostar olarak size yardımcı olmak isteriz. Bu yolun en kolay şekilde yürümeniz için gerekli tüm adımları beraber atacağımıza emin olabilirsiniz. Bunun tek yapmanız gereken bizi arayıp randevu almak olacaktır. Randevunuz olduğu günden itibaren hep beraber yepyeni bir dünyanın kapılarını sizin için açıyoruz. Bununla beraber bu yolu yürümeye başlıyor olacağız.

  I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  Puanla
  [OY: 1 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1