• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Burgaz Free Üniversitesi - Eurostar Yurtdışı Eğitim

Bulgaristan’ın en genç yeni üniversitelerinden bir tanesi olan Burgas Free üniversitesinde okumak düş değil. Bulgaristan’ın turistik ve en güzel şehirlerinden bir tanesi olan Burgas’da eğitim hayatınızın nasıl geçeceğinin farkına bile varamayacaksınız… yoğun şekilde keyifli ve sosyal etkinlik alanlarında çok olduğu bir konumda Burgas Free üniversitesi…

Burgaz Free üniversitesi’nin müessese aşamasına kısaca göz atalım.

18 Eylül 1991 yılında meclis kararıyla kurulan ülkedeki ilk hususi üniversitelerdendir. mektep, üniversite Değerlendirme ve Akreditasyon milli Ajansı nedeni ile akredite edilmiş ve Uluslararası kalite belgesi olan ıSO9001’ine layık görülmüştür.

Uygar, yenilikçi, prestij sahibi bir okul olmakla birlikte Avrupa üniversiteler Birliği’nin de üyesidir. Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika’da 36 üniversite ve kuruluşlarla iş birliği anlaşmaları bulunur.

talebe ve öğretmen transferi için 24 üniversiteyle anlaşması bulunur. UNESCO’nun insan hakları ve kültür bölümünün de ortağıdır.

Dinamik ve küreselleşen bir ortamda hızlı, uzman bir kariyer için yüksek nitelikleri ve kaliteli eğitim anlayışıyla devinim eden, girişimci, sosyal mesuliyet sahibi bir kurumdur.

Öğrencileri yaşam boyu mükemmel bir yaşama kazandırmak, sosyal hayata ve gelişime teşvik etmektedir. öğrencilere liderlik vasfı aşılayarak onları bilimsel ve mesleki bir ortam sağlıyor. modern uygulamalı araştırmacı ekip mevcuttur.

Gerek milli gerekse evrensel açıdan bireylerin ve toplumların entelektüel ve ruhsal gelişimine katkıda bulunur.

Bir sene süreli Bulgarca lisan Sertifikasıyla öğrenciler hazırlık programlarına kayıt yaptırmadan lisans eğitimlerine başlayabilirler.
Konaklama ücreti: 50-200€ aylık

Teminat: Eğitiminiz boyunca yapacağınız masraflarınızı karşılayabileceğinize dair banka cüzdanıyla göstereceğiniz 2000-3000€ teminat ücreti… Konsolosluk değiştirebilir ücreti.

Oturum ücreti: 250€

Vize: 100€ konsolosluk değiştirebilir ücreti.

Hazırlık: 2200€ (Bulgarca) Lisans 3000€

Karayolu: 60-70 TL

Bölümler: Hukuk, Kamu idaresi, Bilişim ve Bilgisayar Bilimleri, Maliye, Halkla İlişkiler, Pazarlama, Muhasebe ve Kontrol Gazetecilik, Bilgisayar ağları, İletişim Tekniği, Sosyal Faaliyetler, Bilgisayar Sistemleri ve Teknolojileri.

Kayıt için gerekli evraklar: Diploma, transkript, sağlık raporu ve laboratuar sonuçları, liseden referans belgesi, pasaport, kimlik fotokopisi, ikametgah

Vize için gerekli evraklar: Taahhütname, Vukuatlı Nüfus kayıt örneği, uluslararası doğum belgesi, okul kabul belgesi, konaklama belgesi, kimlik fotokopisi, pasaport.

Bu mükemmel manzarası müthiş şehirde ve okulda okumak istersen Point Yurtdışı Eğitim’e uğrayıp uzman danışmanlarıyla daha detaylı bilgiler eşliğinde kaydını yaptırıp hayaline ilk adımı atmış olacaksın.

Karar senin çünkü gelecek senin…

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!