• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Plovdiv Ekonomi ve Yönetim Koleji - Eurostar Yurtdışı Eğitim

Plovdiv ekonomi ve idare Koleji’nde öğrenci olmak ve kaliteli çağdaş bir eğitim hayatının olmasını ister misin?

O durumda üniversite hakkında kısaca bilgi almaya ne dersin?

29 Ekim 2003 yılında meclis kararıyla Plovdiv şehrinde kurulmuştur. Bulgaristan’ın en yeni yükseköğretim kurumudur. Eğitim süresi üç yıldır.

Avrupa birliği standartlarında eğitim sistemine sahiptir. 1500’ü aşkın öğrencisi bulunmaktadır. öğrencilerin sosyal aktivitelerini sağlayabilecekleri bütün olanaklar mevcuttur. Eğitimlerini uygulayabilecekleri çağdaş merkezlere sahiptir. okul, ülkenin büyük şirketleriyle işbirliği içerisinde olup mezun olan öğrencilerine meslek bulma anlamında destekçi olmaktadırlar. öğrencilerin potansiyellerini geliştirmeleri için lüzumlu olan tüm imkânlar sağlanmaktadır.

Mezun olduktan sonra meslek hayatına çabucak motive olabilmesi açısından gerekli çalışmalar yapılmaktadır. öğrencileri daha çok meslek hayatının verdiği mesuliyet bilinciyle eğitmektedirler.

Bir yıl süreli Bulgarca ya da ingilizce hazırlık eğitimi verilmekte. dil Sertifikasına sahip öğrenciler hazırlık programına kayıt yaptırmadan eğitimlerine başlayabilirler.

Hazırlık: 2000-2000€

Teminat: Eğitiminiz boyunca yapacağınız masraflarınızı karşılayabileceğinize dair banka cüzdanıyla göstereceğiniz 2000-3000€ teminat ücreti… Konsolosluk değiştirebilir ücreti.

Konaklama ücreti: 50-200€ aylık

Vize: 100€ konsolosluk değiştirebilir ücreti.

Karayolu:60-70 TL

Bölümler:

İş idaresi, Finans, Muhasebecilik, Turizm, siyaset Bilimi ve politika

Kayıt için lüzumlu evraklar: Diploma, transkript, sıhhat raporu ve laboratuar sonuçları, liseden referans belgesi, pasaport, kimlik fotokopisi, ikametgah, 10 adet fotoğraf.

Vize için gerekli evraklar: Taahhütname, vukuatlı nüfus kayıt örneği, uluslararası doğum belgesi, mektep kabul belgesi, konaklama belgesi, kimlik fotokopisi, pasaport.

Plovdiv ekonomi ve yönetim Koleji hayallerini gerçekleştirmek için seni bekliyor…

Bu özel ve nitelikli okulda öğrenci olmak için Point Yurtdışı Eğitim’e uğramanız yeterli olmaktadır.

Daha ne duruyorsun…

İdeallerini gerçekleştirmek için kararını ver.

İyi bir okul iyi bir istikbal manasına gelmektedir.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!