Ruse Angel Kanchev Üniversitesi

Yenilikçi kalite odaklı, hedefi bir dünya üniversitesi olmak olan güçlü akademik kadroya sahip Ruse Angel Kanchev Üniversitesinde ekonomik maliyetler ile eğitim alarak özgüveni yüksek alanında uzman bir üniversite mezun olabilirsiniz.

Bulgaristan'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Ruse Angel Kanchev Üniversitesi Hakkında Merak Edilenler

  Yurtdışında Eğitim Almak

  Ruse Angel Kanchev üniversitesi ’nde nitelikli bir eğitim hayatınız olsun istiyor musunuz? Evvela üniversitenin kuruluş aşaması konusu için kısaca bilgi alalım. Yükseköğretim kurumu şekilde 12/11/1945 yılında Bulgaristan’ın Rusçuk yani Ruse’de kurulmuştur. Özellikle Ziraat sektörünün mühendisliği alanında eğitim vermişti. Dolayısı ile Makine Mühendisliği ve tarıma dayalı yüksek enstitü içeriyor. 1966 yılında tekrar yapılandı. 09/04/1981 yılında teknik üniversitesine durumuna dönüştürüldü. 2010 yılında 67490 metrekareye hazırlanmış yeni binasıyla hizmete başlamıştır.

  Özellikle binada sanat çalışma salonları, araştırma laboratuarları bulunmakta. Hatta 10000 binden fazla öğrencisi mevcuttur. 499 öğretim elemanı, 49 profesör, 177 doçent, 296 doktora öğretmeni mevcuttur. Ruse Angel Kanchev Üniversitesi her sene 70-100 kadar talebe erasmus eğitimi alır. Üstelik spor ve eğlence için olanaklar mevcuttur. öğrenci yurtları ve tesisler bulunmaktadır. 450 den çok uluslararası talebe eğitim görülmektedir. 07/06/2012 yılında akreditasyon belgesi almıştır. Kütüphane ve kariyer geliştirme merkezi mevcuttur. Ayrıca teminat: Eğitiminiz boyunca yapacağınız masraflarınızı karşılayabileceğinize dair banka cüzdanıyla göstereceğiniz 2000-3000€ teminat ücreti konsolosluk değiştirebilir ücreti.


  Eğitim İmkanı

  Ruse Angel Kanchev Üniversitesi Eğitim

  Hazırlık: 2500€ Lisans: 3000€

  Konaklama ücreti: 50-200 aylık

  Oturum ücreti: 250€

  Vize: 100€ konsolosluk değiştirebilir ücreti.

  Karayolu: 60-70TL

  Özellikle Bölümler: Almanca, Fransızca, Okul öncesi ve İlkokul eğitimi, Sosyal Pedagoji, İş dünyasında Bilgi işlem teknolojileri, bilgisayar bilimleri, kineziterapi, ergoterapi, ebelik, hemşirelik. Ayrıca ilistra Pedagoji Fakültesi: Ruse Angel Kanchev Üniversitesi Bulgarca ve yabancı dil eğitimi Fransızca, Fizik ve Bilgi işlem, Elektrik mühendisliği. Doalyısı ile Razgrad Teknoloji Fakültesi: Kimya Teknolojileri, Biyoteknoloji, Gıda Teknolojileri. Ruse Kanchev Üniversitesi Çevcre koruma ve çevre koruma makineleri, klima, hidrolik makineler ve doğalgaz donanımı, sanayi dizayn, tarım mühendisliği, makine servis ve yönetimi, makine yapımı teknik ve makine yönetimi, Makine ve Alet yapımında bilgisayar tasarlama, Tasarlama, Endüstriyel Mühendislik..

  Hatta malzeme Teknolojisi ve Malzeme bilim, kalite yönetimi ve meteroloji, Elektrik gücü ve elektrik donanımı, bilgisayar sistem ve teknolojileri, telekomünikasyon sistemleri, bilgi işlem ve yönetim makineleri, otomatik makineleri, elektronik, taşımacılık teknik ve teknolojileri, taşımacılık yönetimi ve taşımacılık teknolojileri, filo ve liman işletmesi. Ayrıca iş ve Yönetim Fakültesi, İş ve Yönetim Fakültesi Pazarlama, marketing, ekonomi, uluslararası ekonomik ilişkiler, Avrupa bilgileri ve Avrupa birliğinde çok aşamalı yönetim, Avrupa bilgileri ve Globalleşme, İşletme, Sanayi Yönetimi, Halkla İlişkiler, İdarecilik, İlkokul ve Yabancı Dil Eğitimi-İngilizce.


  Kayıt İçin Gerekli Belgeler Ruse Angel Kanchev Üniversitesi

  Özellikle Ruse Angel Kanchev Üniversitesi Hakkında Gerekli Diploma, transkript, sağlık raporu ve laboratuar sonuçları., liseden referans belgesi, pasaport, kimlik fotokopisi, ikametgah, 10 fotoğraf.


  Vize İçin Gerekli Evraklar Ruse Angel Kanchev Üniversitesi

  Ruse Angel Kanchev Üniversitesi hakkında ihtiyaç evrakları Taahhütname, vukuatlı nüfus kayıt örneği, uluslararası doğum belgesi, okul kabul belgesi, konaklama belgesi, kimlik fotokopisi, pasaport. #plovdivruseangelkanchevüniversitesi #plovdivüniversitesi


  Galeri

  Ruse Angel Kanchev Üniversitesi galeri

   

  Ruse Angel Kanchev Üniversitesi
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1