Pleven Tıp Üniversitesi

Dünya’nın önde gelen üniversiteleri arasında öncü kuruluş olan Pleven Tıp üniversitesi lisans programlarına katılmak isteyen öğrenciler uygun fiyatlardan yararlanabiliyorlar. Öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun bölüm seçiminde Eurostar yardımcı oluyor.

Bulgaristan’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Pleven Tıp
  Bulgaria and Turkey. The Bulgarian and Turkish flags. Official colors. Correct proportion. Vector illustration

  Pleven Tıp Hakkında Merak Edilenler

   Eğitim Almak

  Bulgaristan’ın şehrinde bulunan Tıp Üniversitelerinde öğrenci olmak ister misin? Özellikle Point Yurtdışı Eğitim aracılığıyla Plevne Tıp üniversitesi öğrencisi olmak zor değil. Tıp üniversitesi’ni kısaca tanıyalım.1974 yılında Pleven bölgesinin hastanesi şekilde kuruldu. 1979 yılında Pleven üniversitesi olarak özerkleşti. Kapandıktan sonra 9 şubat 2004 yılında meclisin kararıyla tekrardan açıldı. Hatta 11 uzmanlık konusunda eğitim vermektedir. Pleven Tıp tesisleri, yenilenmiş spor kompleksi, iki öğrenci yurdu, çağdaş tıbbi kütüphanesi, yayın merkezi ve nitelikli eğitim kadrosuyla hizmet vermektedir. Özellikle profesyonel klinikleri, araştırma merkezi ve 1100 den fazla yataklı hastanesi bulunmaktadır. Onkoloji merkezinde uzaktan Da Vinci robotik cerrahi sistem uygulanmaktadır. Özellikle 2007 yılında Eğitim ve Telekomünikasyon Endoskopi Merkezi’ni açmıştır. Hatta merkezin görsel-işitsel konferans ağı, ülkede ve yurt dışında teşhis ve tedavi için cerrahi müdahale, konferans ve deneysel çalışma odaları bulunur. Dolayısı ile bir yıl süreli Bulgarca yada ingilizce hazırlık eğitimi verilmekte. dil Sertifikası ile öğrenciler hazırlık programlarına kayıt yaptırmadan lisans eğitimlerine başlayabilirler.


  Eğitim İmkanı Pleven Tıp

  Pleven Tıp : Özellikle eğitiminiz boyunca yapacağınız masraflarınızı karşılayabileceğinize dair banka cüzdanıyla göstereceğiniz 2000-3000€ teminat ücreti… Konsolosluk değiştirebilir ücreti. Ayrıca teminat: Yapacağınız masraflarınızı karşılayabileceğinize dair banka cüzdanıyla göstereceğiniz 2000-3000€ teminat ücreti… 

  Hazırlık Bulgarca 3100€ Lisans: 3100€

  Hazırlık İngilizce 3100€ Lisans:5500€

  Konaklama ücreti: 60-200€

  Oturum ücreti:250€

  Vize: 100€ konsolosluk ücreti.

  Karayolu: 60-70TL


  Bölümler  (İngilizce)

  Kamu Sağlığı Fakültesi

  Hemşire Bakımı

  Ebelik

  Sağlık Bilim Koleji

  Tıbbi Laboratuvar Asistanlığı


  Kayıt İçin Gerekli Evraklar Pleven Tıp

  Üniversitelere ihtiyaç duyulan evraklar neler?

  Diploma

  Transkript

  Sağlık raporu ve laboratuar sonuçları

  Liseden referans belgesi

  Pasaport

  Kimlik fotokopisi

  İkametgah


  Vize İçin Gerekli Evraklar

  Taahhütname

  Vukuatlı nüfus kayıt örneği

  Uluslararası doğum belgesi

  Okul kabul belgesi

  Konaklama belgesi

  Kimlik fotokopisi

  Pasaport

  #pleventıpniversitesi #plevenüniversitesi #bulgaristandatıp #bulgaristandaeczacılık #bulgaristandadişhekimliği   #bulgaristanüniversitesi Pleven Özellikle Tıp Üniversitesi’nde bende varım diyorsan Uzman kadrosuyla okulun seni bekliyor. Hayallerini gerçekleştirmek karar verdiysen geleceğin senindir.


  Galeri

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1