• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Pleven Tıp Üniversitesi - Eurostar Yurtdışı Eğitim

Bulgaristan’ın Pleven şehrinde bulunan Pleven Tıp üniversitesi’nde öğrenci olmak ister misin?

Point Yurtdışı Eğitim aracılığıyla Plevne Tıp üniversitesi öğrencisi olmak zor değil.

Pleven Tıp üniversitesi’ni kısaca tanıyalım.

1974 yılında Pleven bölgesinin hastanesi şekilde kuruldu. 1979 yılında Tıp üniversitesi olarak özerkleşti. Kapandıktan sonra 9 şubat 2004 yılında meclisin kararıyla tekrardan açıldı. 11 uzmanlık konusunda eğitim vermektedir. Etkileyici tesisleri, yenilenmiş spor kompleksi, iki öğrenci yurdu, çağdaş tıbbi kütüphanesi, yayın merkezi ve nitelikli eğitim kadrosuyla hizmet vermektedir.

Profesyonel klinikleri, araştırma merkezi ve 1100 den fazla yataklı hastanesi bulunmaktadır. Onkoloji merkezinde uzaktan Da Vinci robotik cerrahi sistem uygulanmaktadır. 2007 yılında Eğitim ve Telekomünikasyon Endoskopi Merkezi’ni açmıştır. Merkezin görsel-işitsel konferans ağı, ülkede ve yurtdışında teşhis ve tedavi için cerrahi müdahale, konferans ve deneysel çalışma odaları bulunur.

Bir yıl süreli Bulgarca yada ingilizce hazırlık eğitimi verilmekte. dil Sertifikası ile öğrenciler hazırlık programlarına kayıt yaptırmadan lisans eğitimlerine başlayabilirler.

Hazırlık Bulgarca 3100€ Lisans: 3100€

Hazırlık İngilizce 3100€ Lisans:5500€

Teminat: Eğitiminiz boyunca yapacağınız masraflarınızı karşılayabileceğinize dair banka cüzdanıyla göstereceğiniz 2000-3000€ teminat ücreti… Konsolosluk değiştirebilir ücreti.

Teminat: Eğitiminiz boyunca yapacağınız masraflarınızı karşılayabileceğinize dair banka cüzdanıyla göstereceğiniz 2000-3000€ teminat ücreti… Konsolosluk değiştirebilir ücreti.

Konaklama ücreti: 60-200€

Oturum ücreti:250€

Vize: 100€ konsolosluk ücreti.

Karayolu: 60-70TL

Bölümler:

Tıp (İnglizce)

Kamu Sağlığı Fakültesi

Hemşire Bakımı, Ebelik, Sağlık Bilim Koleji, Tıbbi Laboratuvar Asistanlığı

Kayıt için gerekli evraklar: Diploma, transkript, sağlık raporu ve laboratuar sonuçları, liseden referans belgesi, pasaport, kimlik fotokopisi, ikametgah.

Vize için gerekli evraklar: Taahhütname, vukuatlı nüfus kayıt örneği, uluslararası doğum belgesi, okul kabul belgesi, konaklama belgesi, kimlik fotokopisi, pasaport.

Pleven Tıp Üniversitesi’nde bende varım diyorsan… Uzman kadrosuyla okulun seni bekliyor.

Hayallerini gerçekleştirmek karar verdiysen geleceğin senindir.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!