• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Plovdiv Avrupa Koleji - Eurostar Yurtdışı Eğitim

Bulgaristan’ın en yeni okullarından birisi olan çağdaş, prestijli koleji Plovdiv Avrupa Koleji’nde talebe olmak ister misin?

Kafi ki iste kararını ver.. Fırsatlar peşinden gelir…

Evvela okulun konusunda kısaca bir bilgi edinmeye ne dersin?

18 Eylül 2001 yılında kurulmuştur. Eğitim süresi 3 yıldır. okul Bulgaristan’ın en gözde şehirlerinden Plovdiv’de bulunmaktadır. Mezun olan öğrenciler uzmanlık diploması almakla beraber Plovdiv Paissii Hilendarski üniversitesi’nde de master yapabilme olanağı tanımaktadır.

Bir yıl süreli Bulgarca ya da ingilizce hazırlık eğitimi verilmekte. lisan Sertifikası ile öğrenciler hazırlık programlarına kayıt yaptırmadan lisans eğitimlerine başlayabilirler.

Hazırlık: 2500€ Lisans: 2600€

Teminat: Eğitiminiz boyunca yapacağınız masraflarınızı karşılayabileceğinize dair banka cüzdanıyla göstereceğiniz 2000-3000€ teminat ücreti… Konsolosluk değiştirebilir ücreti.

Konaklama ücreti: 50-200€

Celse ücreti: 250€

Vize: 100€ konsolosluk değiştirebilir ücreti.

Bölümler:

Ekonomi, Korporasgen Ekonomisi, Muhasebecilik Yönticilik, iş Yöneticiliği, idarecilik

Kayıt için lüzumlu evraklar: Diploma, transkript, sağlık raporu, laboratuar sonuçları, liseden referans belgesi, pasaport, kimlik fotokopisi, ikametgah, 10 tane fotoğraf.

Vize için gerekli evraklar: Taahhütname, vukuatlı nüfus kayıt örneği, uluslararası doğum belgesi, okul kabul belgesi, konaklama belgesi, kimlik fotokopisi, pasaport.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!