• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Sofya Spor Akademisi - Eurostar Yurtdışı Eğitim

Sofya Spor Akademisinde öğrenci olup başarılı bir sporcu ya da bu alanda başarılı bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Hayaline ulaşmak bu kadar pratik.. yeter ki hedefini belirle ve hayalinle yüzleş…

Point Yurtdışı Eğitim’in profesyonel danışmanlık ve profesyonel çalışma yöntemiyle hedefine rahatlıkla ulaşabilirsin. Tek yapman Point’e gelip kayıt yaptırmak… Gerisi kolay…

15 Kasım 1942 yılında kurulmuştur. zamanımız dünyasına başarılı sporcular yetiştirmiş Avrupa’nın prestijli okullarından biridir. Olimpiyat oyunlarına disiplinli ve şuurlu sporcular yetiştirmektedir. Bu oyuncuların çoğu madalyayla ülkelerine dönmüş kişilerdir. okul şehir merkezine 6 km uzaklıkta olan Studenski Grad’da bulunur. Okulun kendisine ait yurdu mevcuttur.

Fakülteler:

Spor Fakültesi

Beden Eğitimi Fakültesi

Knizeterapi, Turizm ve Spor Animasyonu

Bölümler:

Spor menajerliği, Spor Animasyonu, Antrenörlük (56 spor dalından seçim), Kineziterapi, Beden Eğitimi, Beden Eğitimi, Uyumlaştırılmış fizikselaktivite, Spor Gazeteciliği, Spor Psikolojisi, Olimpiyatçılık ve Olimpiyat Hareketi, Yüksek Başarılar için Spor, Spor Fitnesi ve sağlık.

Bir yıl süreli Bulgarca Dil Sertifikası ile öğrenciler hazırlık programlarına kayıt yaptırmadan lisans eğitimlerine başlayabilirler.

Kayıt için gerekli evraklar: Diploma, transkript, sağlık raporu ve laboratuar sonuçları, liseden referans belgesi, pasaport, kimlik fotokopisi, ikametgah, 10 adet fotoğraf

Vize için gerekli evraklar: Taahhütname, vukuatlı nüfus kayıt örneği, uluslararası doğum belgesi, okul kabul belgesi, konaklama belgesi, kimlik fotokopisi, pasaport.

Hazırlık: 3000€

Lisans: 3200€

Teminat: Eğitiminiz boyunca yapacağınız masraflarınızı karşılayabileceğinize dair banka cüzdanıyla göstereceğiniz 2000-3000€ teminat ücreti… Konsolosluk değiştirebilir ücreti.

Konaklama: 50-200€

Oturum ücreti: 250€

Vize: 100€ konsolosluk ücreti değiştirebilir.

Karayolu: 60-70TL

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!