Burgaz Prof. Dr. Asen Zlatarov Üniversitesi

Öğrencilerine lider olma vasfı aşılayan kaliteli bir üniversitede eğitim almak harika olabilir. Modern uygulamalar ile ders işlenen Burgaz Prof. Dr. Asen Zlatarov Üniversitesi’nde hızlı ve uzman bir kariyer eğitimi alabilirsiniz.

Bulgaristan'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Asen Zlatarov Üniversitesi hakkında merak edilenler

  Bulgaristan’da Okumak

   

  Mezun olduktan sonra meslek hayatına derhal atılmak ve uluslararası alanda gerek iş gerekse sosyal iletişim arasında olmak istiyor musun? O halde seçiminmutlaka Burgas Prof. Dr. Asen Zlatarov üniversitesi olmalı. Önce üniversite hakkında kısa bilgiye ne dersin? Bir devlet okulu olan Burgas Prof.Dr.Asen Zlatarov üniversitesi 1963 yılında kurulmuştur. Lukoil Neftohim Burgas firması başta olmak üzere çok sayıda şirketle meslek birliği imzalamış ve mezun olan öğrencilerine iş bulabilme özelliğine sahip olmuştur. Bilhassa teknik mezunu olan öğrencilerine parlak bir kariyer kazandıran bir okuldur. Bu sayede de mezun olan öğrencilerin birçoğu Lukoil firmasında çalışmaya başlar. Okul öğrencilerine son derece modern teknolojik ve uygulama imkanı yüksek bir eğitim sunar. Üniversitenin eğitim dili olan Bulgarcayı bilmeyen öğrenciler bir yıl süreli Bulgarca hazırlık eğitimi alır. Fakat dil yeterliliği olan öğrenciler ise Bulgarca Sertifikası ile lisans programlarına başlarlar. Bunun yanında da öğrencilerin ders stresini sosyal aktivitelerle atabilecekleri sosyal alanlar mevcuttur. 

  Asen Zlatarov Üniversitesi Fiyatları Giriş ve Kayıt Yenileme:

  Üniversite başvurusu için herhangi bir üniversite giriş sınavı söz konusu değildir. Bunun sonucunda da bu üniversiteye başvurmak isteyen yabancı öğrenciler için taban puan ya da başka bir şart yoktur. Çünkü başvurmak için lise veya dengi herhangi bir resmi kurumdan mezun olmanız yeterlidir. Lise mezunu olmanızın yanısıra bölüm tercih ederken lisede okuduğunuz bölümün bir önemi yoktur. 

   


  Teminat

  Eğitiminiz boyunca yapacağınız masraflarınızı karşılayabileceğinize dair banka cüzdanıyla göstereceğiniz 2000-3000€ teminat ücreti… Konsolosluk değiştirebilir ücreti.


  Asen Zlatarov Üniversitesi Fiyatları:

  • Konaklama ücreti: 50-200€ aylık
  • Oturum ücreti: 250€
  • Vize: 100€ (Konsolosluk bu miktarı değiştirebilir)
  • Karayolu: 60-70 TL
  • Hazırlık: 2200€ Lisans:2800€

  Kayıt İçin Gerekli Evraklar

  Kayıt için gerekli evraklar şunlardır: Diploma, transkript, sağlık raporu ve konservatuar sonuçları, pasaport, kimlik fotokopisi ve ikametgah. Tüm bunlara ek olarak liseden referans belgesi istenebilir.


  Vize İçin Gerekli Evraklar

  Taahhütname, vukuatlı nüfus kayıt örneği, uluslararası doğum belgesi, okul kabul belgesi, konaklama belgesi, kimlik fotokopisi, pasaport. Tüm bunlarda eksiklik ya da şüpheli bir durum olduğunda vize işleminiz aksar. 


  Asen Zlatarov Üniversitesi Bölümleri:

  • Transport tekniği ve teknolojisi
  • Biyoteknoloji endüstri yönetimi
  • Sosyal Pedagojisi, Elektrik tekniği
  • Makine ve cihaz yapımı
  • Yardımcı eczacılık
  • Organik Kimya Teknolojisi
  • Petro-Kimya Mühendisliği
  • Turizm
  • Kimya

  Eurostar Yurtdışı Eğitim’in öncülüğünde böyle nitelikli bir okulda okuyup geleceğini garanti altına alabilirsin. Dolayısı ile tek yapman gereken zaman kaybetmeden hızlı karar vermek. Avrupa’ya açılan kapıdan içeri girmek için hemen ilk adımlarını atmalısın.

  #bulgaristanüniversitesi #burgasüniversitesi #asenzlatarovüniversitesi

  Asen Zlatarov Üniversitesi
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1