• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Burgaz Prof. Dr. Asen Zlatarov Üniversitesi - Eurostar Yurtdışı Eğitim

Mezun olduktan sonra meslek hayatına derhal atılmak ve uluslararası alanda gerek iş gerekse sosyal iletişim arasında olmak istiyor musun?

O durumda seçimin Burgas Prof. Dr. Asen Zlatarov üniversitesi olmalı..

Önce üniversite meselesi için kısa bilgiye ne dersin?

Bir devlet okulu olan Burgas Prof.Dr.Asen Zlatarov üniversitesi 1963 yılında kurulmuştur. Lukoil Neftohim Burgas firması başta olmak üzere çok sayıda şirketle meslek birliği imzalamış ve mezun olan öğrencilerine iş bulabilme özelliğine sahip olmuştur. bilhassa teknik mezunu olan öğrencilerine kariyer kazandıran bir okuldur. Ve birçoğu Lukoil firmasında çalışmaya başlar.

Okul son derece uygar, teknolojik ve uygulamalı eğitim alanında da yeterli olup kaliteli eğitim sunmaktadır. öğrencilerin sosyal aktivitelerini ders stresini atabilecekleri sosyal alanlar mevcuttur.

Bir yıl süreli Bulgarca hazırlık eğitimi verilmekte. dil Sertifikası ile öğrenciler programlara kayıt olur.

Teminat: Eğitiminiz boyunca yapacağınız masraflarınızı karşılayabileceğinize dair banka cüzdanıyla göstereceğiniz 2000-3000€ teminat ücreti… Konsolosluk değiştirebilir ücreti.

Konaklama ücreti: 50-200€ aylık

Oturum ücreti: 250€

Vize: 100€ konsolosluk değiştirebilir ücreti.

Karayolu: 60-70 TL

Hazırlık: 2200€ Lisans:2800€

Kayıt için gerekli evraklar: Diploma, transkript, sağlık raporu ve konservatuar sonuçları, liseden referans belgesi, pasaport, kimlik fotokopisi, ikametgah

Vize için gerekli evraklar: Taahhütname, vukuatlı nüfus kayıt örneği, uluslararası doğum belgesi, okul kabul belgesi, konaklama belgesi, kimlik fotokopisi, pasaport.

Bölümler: Transport tekniği ve teknolojisi, Biyoteknoloji endüstri yönetimi, Sosyal Pedagojisi, Elektrik tekniği, Makine ve cihaz yapımı, Yardımcı eczacılık, Organik Kimya Teknolojisi, Petro-Kimya Mühendisliği, Turizm, Kimya.

Point Yurtdışı Eğitim’in öncülüğünde böyle nitelikli bir okulda okuyup geleceğini garanti altına alabilirsin…

Tek yapman gereken zaman kaybetmeden hızlı karar vermek..

Avrupa’ya açılan kapıdan içeri girmek için hemen ilk adımlarını atmalısın…

Burgas Prof.Dr.Asen Zlatarov Üniversitesi seni bekliyor…

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!