• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Sofya Uluslararası Ekonomi Üniversitesi - Eurostar Yurtdışı Eğitim

Bulgaristan ekonomisine bilimsel alanda katkıda bulunması amacıyla kurulan Sofya Uluslararası ekonomi üniversitesi’nde okumak artık düş değil.

Üniversite konusunda kısaca bilgilenmek gerekirse şayet;

Milli ve Dünya Ekonomisi (UNWE) üniversite tarihinin 94 yıllık, Bulgaristan ve Güneydoğu Avrupa’nın en büyük ve en eski ekonomi üniversitesidir. Karl Marx’ın iktisat iktisadi teorisinden etkilenerek kurulmuş nitelikli bir üniversitedir. Okulun misyonu; Dünya ekonomisine daha insancıl ve daha iyi kişiler yetiştirmek, zamanımız bilgi dünyasının entelektüel hayatına yüksek standartlarda eğitim vermek, klasik ve modern akademiyi birleştirerek geliştirmişlerdir. iktisat, idare ve idare, hukuk ve siyaset alanındaki sorunları çözmek ve öğrencilere becerileri kazandırmaktır.

Bölümler ingilizce olanlar: Finans, iktisat, Uluslararası Ekonomik birliktelikler, Bilişimcilik, Pazarlama ve Stratejik Planlama

Makro-ekonomi, Maliye, işletme, Uluslararası birliktelikler, Halkla birliktelikler, Bankacılık ve Sigortacılık, istatistik ve Ekonometri, sanayi Ekonomisi, tarım Ekonomisi, bina/inşaat Ekonomisi, sanayi Ekonomisi, Ticaret Ekonomisi, Lojistik Ekonomisi, Gazetecilik, Medya ve iletişim, Turizm, Savunma Ekonomisi, Fikri Mülkiyet Ekonomisi, Sosyoloji, işletme Ekonomisi, yönetim Bilişim Sistemleri, halk Yönetimi, politika Bilimi, yasa.

Hazırlık Bulgarca: 3000€ Lisans: 3000€

Hazırlık ingilizce: 3300€ Lisans:3800€

Hazırlık bir sene süreli Bulgarca ve ingilizce hazırlık eğitimi verilmekte. lisan Sertifikasıyla öğrenciler hazırlık programlarına kayıt yaptırmadan lisans eğitimlerine başlayabilirler.

Kayıt için lüzumlu evraklar; Diploma, Transkript, sıhhat Raporu ve Laboratuvar sonuçları, liseden referans belgesi, pasaport, kimlik fotokopisi, ikametgah, on adet fotoğraf.

Vize için lüzumlu evraklar; Taahütname, vukuatlı nüfus kayıt örneği, uluslararası doğum belgesi, okul kabul belgesi, konaklama belgesi, kimlik fotokopisi, pasaport

Oturum ücreti: 250€

Vize: 100€ konsolosluk değiştirebilir ücreti.

Karayolu: 60-70TL

Teminat: Eğitiminiz boyunca yapacağınız masraflarınızı karşılayabileceğinize dair banka cüzdanıyla göstereceğiniz 2000-3000€ teminat ücreti… Konsolosluk değiştirebilir ücreti.

Konaklama ücreti: 50-200€

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!