• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Plovdiv Tıp Koleji - Eurostar Yurtdışı Eğitim

Plovdiv Tıp üniversitesi’ne bağlı şekilde 1997 yılında kurulmuştur. okul ülkenin kolejler birliği üyesi olup Bulgaristan ilim Adamları Birliğininde kolektif üyesidir. üstün başarılara imza atarak çok sayıda madalya sahibi olan bir okuldur. Son derece kaliteli ve bilimsel eğitim anlayışıyla Avrupa’nın sayılı okulları içinde yerini almıştır.

Talebe yurdu, catering, kütüphanesi, spor kompleksi, kafeler vb öğrencilerin sosyal aktivitelerini ve iletişimlerini güçlendirecekleri mekanları bulunur. Uygulamalı eğitime cididyetle ciddiyet verici ve deneyimli başarılı öğrenciler mezun olmuştur. Eğitim süresi üç-4 yıl sürmekle beraber akademik programlara göre öğrenciler yönlendirilmektedir. Mezun olan öğrenciler daha sonra Tıp üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimlerine başlarlar.

Bölümleri:

Diş Hekimliği, Eczacı Asistanlığı, Rontgen Teknisyenliği, Hemşirelik, Fizik Tedavi Rehabilitasyon, Ebelik, sağlık Müfettişliği, Tıp laborantı

Teminat: Eğitiminiz boyunca yapacağınız masraflarınızı karşılayabileceğinize dair banka cüzdanıyla göstereceğiniz 2000-3000€ teminat ücreti… konsolosluk değiştirebilir ücreti.

Hazırlık: 2500€ Lisans: 3000€

Konaklama ücreti: 50-200 aylık

celse ücreti: 250€

Vize: 100€ konsolosluk değiştirebilir ücreti.

Karayolu: 60-70TL

Kayıt için gerekli belgeler: Diploma, transkript, sağlık raporu ve laboratuar sonuçları., liseden referans belgesi, pasaport, kimlik fotokopisi, ikametgah, on fotoğraf.

Vize için gerekli evraklar: Taahhütname, vukuatlı nüfus kayıt örneği, uluslararası doğum belgesi, okul kabul belgesi, konaklama belgesi, kimlik fotokopisi, pasaport.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!