Yök Denklik

1991 yılında kurulan ve 1995 yılında yüksek öğrenim kurumu statüsü kazanmış olan Varna Free Üniversitesi gelişmiş Bulgar eğitim sisteminin en başarılı örneklerinden biridir.

Bulgaristan'da Eğitim

Yurtdışında Eğitim Kılavuzu

1991 yılında kurulan ve 1995 yılında yüksek öğrenim kurumu statüsü kazanmış olan Varna Free Üniversitesi gelişmiş Bulgar eğitim sisteminin en başarılı örneklerinden biridir. Öğrencilerin son derece gelişmiş ve kaliteli bir ortamda eğitim almaları için gerekli her türlü şartın sağlandığı bu üniversite de öğrenciler eğitim aldıkları bölümler de en başarılı isimler ile tanışma olanağı da bulabilmektedirler.

Kendilerini geleceğe en güvenli şekilde hazırlayacak olan önemli bir kurumdan mezun olabilmek için seçimlerini çok titiz bir şekilde yapmak isteyen öğrenciler bizlerle yapacakları görüşmelerden sonra çok daha rahat bir şekilde adım atabilmektedir.

Gelecek adına meslek seçiminin ne kadar önemli olduğunu bilen kişiler özellikle Varna Free Üniversitesi gibi her türlü konuda beklentilerini karşılayan eğitim kurumlarını seçtikleri takdirde hayallerinin çok daha kısa zaman içinde gerçek olacağını da bilmektedirler. Uzun zamandan bu yana verdiği eğitimler ile dikkatleri çekmiş olan bu üniversite şu anda Bulgaristan’ın en önemli ve en güvenilir üniversitelerinden biri olarak gösterilmektedir.

Sürekli olarak gelişen ve dünya çapında yaşanan gelişmelere göre eğitim sistemini veya imkânlarını da geliştirmekte olan bu başarılı eğitim kurumu özellikle Türk öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşmaktadır. Eğitim kalitesi kadar aynı zamanda Türk halkı için tanınan ve bilinen bir ülke de olması da bu ilginin artmasına neden olabilmektedir.

Mesleki Hedefleriniz İçin Her Zaman Sizinleyiz

8 farklı fakülte ve birçok farklı alt bölüm ile öğrencilere hizmet veren Varna Free Üniversitesi özellikle ülkemizde çok yüksek puanlar veya eğitim ücretleri ile öğrencileri zorlayan hukuk bölümüne sınavsız bir şekilde yerleşme olanağı sunabilmektedir. Bu sebeple her sene birçok Türk öğrenci hayallerinin peşinden giderek soluğu bu üniversite de almaktadırlar. Bugüne kadar birçok Türk öğrenciyi mezun eden ve halen yoğun bir şekilde talep alan bu başarılı üniversite insanların meslekleri konusunda en güncel bilgileri alarak hayatları boyunca o meslek ile geçimlerini sağlamalarına yardımcı olmaktadır. Sadece lisans eğitimi değil aynı zamanda yüksek lisans ve doktora hizmetleri de olan üniversite dünyanın dört bir yanında öğrencilerin buluşma noktası haline gelmiştir.

Bu üniversiteyi daha yakından tanımak ve hizmetleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak isteyen kişiler diledikleri zaman Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzmanlar ile iletişime geçebilirler. Gelişmiş bir ortam da güven içinde eğitim almak isteyen kişiler özellikle kısa zaman içinde kaliteli ve güvenilir bir şekilde eğitim almak içi mutlaka bu üniversiteyi de listelerine eklemelidirler. Özellikle düşük ücretleri sınavsız kayıt, farklı konaklama seçenekleri ve en önemlisi de ülkemiz ile olan yakınlığı gibi sebeple bu üniversitenin bizlerin de önerdiğimiz seçenekler arasında olmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda ülkemiz ile denklik anlaşması olması da Varna Free Üniversitesi’ni sizler içinde çok ciddi bir seçenek haline getirmektedir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1