Yök Denklik

Özellikle girişimcilik, liderlik ve yöneticilik alanlarında öğrenim görmek isteyenler yurtdışında eğitimi tercih ediyor. Girişimciler, Yöneticiler tabularının dışına çıkarak dünyaya açılmalı ve farklı kültürleri mutlaka tanımalıdır.

Bulgaristan'da Eğitim

Yurtdışında Eğitim Rehberi

Özellikle girişimcilik, liderlik ve yöneticilik alanlarında öğrenim görmek isteyenler yurtdışında eğitimi tercih ediyor. Girişimciler, Yöneticiler tabularının dışına çıkarak dünyaya açılmalı ve farklı kültürleri mutlaka tanımalıdır. Avrupa’nın girişimcilik süreçlerini, yönetim süreçlerini inceleyerek globalleşen dünyada şirketleri başarıya ulaştırmak mümkün olacaktır.

Özellikle bu bölümlerde öğrenim görecekler için yurtdışı artık tek seçenek olarak görülmektedir. Geleceğin yöneticileri burada yetişiyor. Daha iyi bir gelecek ve insanlık için üretken olmak önemlidir. Ayrıca insanlara iş hayatında destek olabilecek yönetim yeteneklerine sahip olabilmekte paylaşımı arttırarak dünyaya katkıda bulunmak demektir. Bu nedenle yurtdışında özellikle Avrupa’da başarıdan başarıya koşan şirketlerin sahiplerinin yaşamlarını, teori ve felsefelerini öğrenmek gerekmektedir. Farklı kültürlerle bir arada yaşamayı, anlaşabilmeyi, iş yapabilmeyi öğrenmek ancak yurtdışında mümkün olmaktadır.

Yurtdışında sınavsız eğitim alma olanağı bulunmaktadır. Avrupa’da birçok kaliteli ve donanımlı üniversite yer almaktadır. Mesleklerinde isim yapmış akademisyenler öğrencileri eğitmektedir. ÖSYM sınavı şartı aranmayan bu üniversitelere herkes kayıt için başvuru yapabilmektedir. Bu sebeple öğrenci açısından en önemli konu kendisine, eğitim geçmişine, yeteneklerine en uygun bölümleri seçmeleridir. Bu doğrultuda meslek seçiminde aile, öğrenci ve bir uzman birlikteliği olmazsa olmazdır. Hedefli bir yaşam kişiye mutluluk getirecektir. Geleceğin girişimcileri, yöneticileri arasında yer almak için iyi bir eğitim almak şarttır. Yurtdışında üniversite seçimi birçok farklı etkenin entegrasyonu ile gerçekleşir. Öğrencinin bütçesi, eğitim durumu, okul kalitesi, ülkelerin yaşam maliyetleri gibi düşünülmesi gereken konular, cevaplanması gereken sorular vardır. Bunların cevaplarını bulabilmek için iyi bir yurtdışı eğitim danışmanlığı firması ile iletişim halinde olmanız gerekmektedir. Tüm bu sorularınızın yanıtlarını alanlarında uzman ülke danışmanlarımızdan öğrenmeli ve buna göre bir eğitim planı gerçekleştirmelisiniz. Bölüm, ülke ve üniversite belirlemesi gerçekleştikten sonra eğitim almaya karar verdiğiniz üniversitenin YÖK tarafından denkliği olup olmadığının tespitini yaptırmanız gerekmektedir.  Bunun için Plovdiv Ekonomi ve Yönetim Koleji YÖK denklik dilekçesi ile başvuru yapılmalıdır. İster bireysel isterseniz ptt ya da kargo ile dilekçenizi YÖK’e gönderebilirsiniz. Plovdiv Ekonomi ve Yönetim Koleji YÖK denklik bulunduğuna dair cevap alacaksınız. Hemen sizden isteyeceğimiz evrakları hazırlayarak okulunuza kayıt yaptırabilirsiniz. Böylece Bulgaristan’ın Plovdiv şehrinde yer alan ve liderler yetiştiren bu okulda daha iyi bir gelecek için ilk girişiminizin adımlarını atmış olacaksınız. Eğitim dili İngilizce ve Bulgarca olan üniversitede seçtiğiniz dilde öğrenim görebilirsiniz. Hayata üretken bir şekilde katılmak, Avrupa’da ya da ülkemizde ki en kaliteli firmalarda prestijli bir konuma sahip olabilmek için Plovdiv Ekonomi ve Yönetim Koleji YÖK Denklik verilen bu üniversitede eğitim alabilirsiniz. Belki de geleceğin CEO’ları arasında siz olacaksınız. Hayallerinizi ertelemeyin ve bizlerle iletişime geçin. Bulgaristan Plovdiv Ekonomi ve Yönetim Koleji öğrencileri arasında ki yerinizi bugünden alacak olmanın keyfıni yaşayın.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1