Yök Denklik

Sanat ve müzik aşkı içinizde yaşıyor ve uluslararası düzeyde bir eğitim alarak yaratıcılığınıza farklı bakış açılarını eklemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yurtdışında hem farklı kültürlerden esinlenecek hem de Avrupa’ya yelken açabileceksiniz.

Bulgaristan'da Eğitim

Yurtdışında Üniversite

Sanat ve müzik aşkı içinizde yaşıyor ve uluslararası düzeyde bir eğitim alarak yaratıcılığınıza farklı bakış açılarını eklemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yurtdışında hem farklı kültürlerden esinlenecek hem de Avrupa’ya yelken açabileceksiniz. Ayaklarınızın üzerinde durmak zorunda olmanın vereceği öz disiplin dansınıza ve müziğinize yansıyacak. Sadece müziğiniz ve dansınız birlikte harmanlanacaksınız. Hayallerinizin gerçekleşeceği bu serüvene başlamak bambaşka bir evrenin çatısı altında hissetmenizi sağlayacak. Her insanın yaşam yolculuğunun bir anlamı var.

Siz doğuştan gelen yeteneklerinizi bir cam ustası gibi ince ince şekillendirecek eğitimi de aldığınızda yaşamda varmak istediğiniz noktaya ulaşacaksınız. En iyiler arasında olmak, farklı olabilmek için odaklanmak, saatlerini, günlerini, tüm hayatını insanlığa sizden bir parça bırakabilmek için var olmanın size öğretileceği bir yer Plovdiv Müzik ve Dans akademisi. Azim, kararlılık, şevk, tutku tıpkı damarlarınızda dolaşan kan gibi tüm varlığınıza sirayet edecek. Her ne olursa olsun sırt çantanızı alıp ilk adımı atacaksınız. İşte o ilk adım düşlerinize uzanan yolda aldığınız ilk mesafe olacak. Plovdiv Müzik ve Dans Akademisi YÖK denklik imkânı olan; sizi bir taş ustası gibi yontarak sanat için sizi şekillendirecek bir üniversite. Bulgaristan’ın Plovdiv şehrinde yer alan bu okul müzik ve dans disiplinlerinde uluslararası sanatçılar yetiştirmektedir.

Plovdiv Müzik ve Dans Akademisi YÖK denklik almak isteyen öğrenciler mezun olduktan sonra diploma, transkript, ders içerikleri gibi YÖK tarafından talep edilen belgelerle başvurularını yaparlar. Artık birçok başvuru ve denklik takip işlemi e-devlet üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Bir akademik komisyon alanınızla ilgili gerçekleştirmiş olduğunuz bu eğitimi inceler. Plovdiv Müzik ve Dans Akademisi YÖK denklik ile ilgili olarak sanat alanlarında daha hızlı sonuç alındığını söylemek yanlış olmaz. Bulgaristan’da yer alan bu üniversite de eğitim dili İngilizce ve Bulgarca’dır. Seçtiğiniz dilde hazırlık öğrenimi görebilir ya da IELTS gibi uluslararası sınavlarda istenen skoru elde ederek direkt 1. Sınıftan başlayabilirsiniz. Tüm bunların dışında üniversite kabul aşamasında bir yetenek sınavına tabi tutmaktadır. Bu sebeple öğrenci adayları ellerinden geldiğince bir hazırlık yapmalıdırlar. Bulgaristan’da eğitimin tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ülkemize olan yakınlığıdır. Ayrıca bir AB ülkesi olmasına rağmen henüz Euro’ya geçmemiştir ve yaşam maliyetleri de uygundur. Bu da öğrencilik hayatınızı çok daha rahat koşullarda geçirme şansına sahip olursunuz.

Yaşamı ertelemeyin, Bulgaristan’ın Plovdiv şehrine ki bu üniversiteye kayıt için bize ulaşın. Plovdiv Müzik ve Dans Akademisinde öğrenim görerek hayallerinizi gerçekleştireceğiniz bir hayatın kapılarını aralayın. Avrupa’yı keşfedin. Uluslararası çevre edinin ve uluslararası alanda müziğiniz ya da dansınız sizinle olsun. Başarıdan başarıya koşarak seçtiğiniz alanda uluslararası düzeyde de en iyi olduğunuzu kanıtlama şansına sahip olun.  Gelecek senin elinde.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1