Yök Denklik

1945 yılından bu yana kimya ve metalurji alanında ihtiyaç olan kalifiye personel açığını gidermekte olan Sofya Kimya Teknolojileri ve Metalürji Üniversitesi özellikle yüksek eğitim kalitesi ile dikkatleri çekmektedir.

Bulgaristan'da Eğitim

Yurtdışında Eğitim Rehberi

1945 yılından bu yana kimya ve metalurji alanında ihtiyaç olan kalifiye personel açığını gidermekte olan Sofya Kimya Teknolojileri ve Metalürji Üniversitesi özellikle yüksek eğitim kalitesi ile dikkatleri çekmektedir.

İlk günden bu yana sürekli olarak gelişen ve artın bu alanda en önemli kurumlardan biri olan bu başarılı üniversite tam bir bilim ve araştırma merkezidir. İnsanların kendilerini çok rahat bir şekilde geliştirebildikleri bu üniversite özellikle insanların bilime olan ilgilerini arttırma konusunda son derece başarılı girişimler de bulunmaktadır. Gelişmiş laboratuar ortamların da ve en önemli bilim merkezleri ile iletişim haline çalışan öğrenciler bu sayede farklı alanlar da çok önemli bilgiler elde edebilmektedirler.

Sadece Bulgaristan için değil aynı zamanda tüm Avrupa ülkeleri için son derece önemli bir üniversite olan Sofya Kimya Teknolojileri ve Metalürji Üniversitesi öğrencilerine verdiği eğitimler de bilime karşı olan ilgilerini arttırmak ve bu alanda çok önemli çalışmalar yapacak bilim insanları olmalarını sağlamak gibi hedefler belirlemiştir. İnsanların aradıkları bilgilere çok kısa zaman içinde ulaşabildikleri bu üniversite de yer alan eğitim kadrosu insanlara da güven vermektedir. Sürekli olarak bilimsel çalışmaların yapıldığı, konu hakkında bilgileri olan kişilerin bilgi alışverişinde bulunabildiği ve aynı zamanda dünyanın birçok önemli bilim merkezi veya üniversitesi ile iletişime geçilebildiği bu üniversite ülkemizde ki öğrencilerden de çok ciddi ilgi görmektedir.

Kısa Zamanda En Doğru Üniversite Seçimleri

Son yıllarda bu alanda yaşanan yetişmiş personel sıkıntısı özellikle büyük firmaların istedikleri çalışmaları yapmalarını da zorlaştırmaktadır. Meslekleri hakkında tam olarak bilgi sahibi olan ve her türlü çalışmayı günümüz şartlarına uygun bir şekilde yapan personellerin yetiştiği Sofya Kimya Teknolojileri ve Metalürji Üniversitesi bu zamana kadar bu sektöre verdiği destek ile bilinmektedir. Senelik ortalama 2000 – 2500 euro gibi ücretler ile eğitimlerini alabilen öğrenciler aynı zamanda kendilerine tanınan konaklama veya yabancı dil desteği gibi ayrıcalıklar ile de en kaliteli eğitimleri alabilmektedirler. Türk öğrenciler için adapte olmanın zor olmadığı ülkelerden biri olan Bulgaristan bu özelliği ile her zaman için Eurostar uzmanlarının da önerdiği bir ülke olmuştur.

Kimya ve metalurji alanında mesleki kariyer planlamaları yapan kişiler seçimlerini Sofya Kimya Teknolojileri ve Metalürji Üniversitesinden yana kullanarak kendilerini bu mesleğe hazırlayabilmektedirler. Yüksek standartlar da eğitim veren bu üniversite ülkemiz ile denklik hakkına sahiptir. Bu da insanlara aldıkları diplomaları ülkemiz de istedikleri gibi kullanabilme olanağı vermektedir. Doğal olarak bizler de her sene bu alanda en kaliteli eğitimleri alacakları üniversiteleri arayan kişilere sürekli olarak Sofya Kimya Teknolojileri ve Metalürji Üniversitesi hakkında olumlu bilgiler veriyoruz. Aynı zamanda kayıt işlemlerinden günlük rutin işlemlere kadar her konuda verdiğimiz destekler ile öğrenciler sıkıntısız bir eğitim hayatı geçirebilmektedirler.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1