Yök Denklik

50 yılı aşkın bir süreden bu yana madencilik ve jeoloji alanında çok başarı isimleri mezun eden Sofya Maden ve Jeoloji Üniversitesi bu alana yaptığı katkılar ile tanımaktadır.

Bulgaristan'da Eğitim

Yurtdışında Üniversite Rehberi

50 yılı aşkın bir süreden bu yana madencilik ve jeoloji alanında çok başarı isimleri mezun eden Sofya Maden ve Jeoloji Üniversitesi bu alana yaptığı katkılar ile tanımaktadır. Bugüne kadar 14.000 den fazla mühendisin mezun olduğu bu başarılı eğitim kurumu insanların mesleklerini en kaliteli şekilde yapabilmeleri için gerekli tüm olanakları kendilerine sunabilecek kapasitededir. Bu alanda dünya genelinde kabul gören son derece önemli bir üniversite olması ve aynı zamanda sürekli olarak bir gelişim içinde olması da öğrencilerin bu üniversiteye karşı olan ilgilerini arttırmaktadır. Bu alanda eğitim almak isteyen kişiler ellerini çabuk tutmalı ve seçimlerini yapmalıdırlar.

Dünyanın her yerinde geçerli olan bu meslekler özellikle insanlara hem parlak bir mesleki kariyer hem de ciddi ekonomik kazançlar sağlayacak olan mesleklerdir. Doğal olarak insanlar her zaman için üniversitelerin bu bölümlerine ilgi göstermektedirler. Ülkemizde maden ve jeoloji eğitimi almak isteyen kişiler için çok ciddi sorunlar bulunmaktadır. Zorlu sınavlar, yüksek puanlar veya yüksek eğitim ücretleri birçok kişinin bu bölümlere yerleşememelerine neden olmaktadır. Ancak Sofya Maden ve Jeoloji Üniversite özellikle Türk öğrencilere verdiği sınavsız kayıt şansı ile hayallerin gerçek olmasını sağlamaktadır. En önemlisi de senelik 2000 – 2500 euro arasında değişmekte olan eğitim ücretleri de insanların ekonomik anlamda zorlanmadan eğitim almalarını mümkün kılabilmektedir.

Eğitim Hayatınız Da Uzman Desteği

Bulgarca ve İngilizce olarak verilmekte olan eğitimler Türk öğrenciler için hem yurtdışı deneyimi yaşama, hem saygın bir diplomaya sahip olma hem de yabancı dil bilgilerini geliştirmeleri gibi avantajlar sağlamaktadır. Mezunlarına verdiği diploma ile mesleklerini dünyanın en önemli ülkelerinde yapabilme şansı tanıyan Sofya Maden ve Jeoloji Üniversitesi aynı zamanda ülkemiz ile de YÖK diploma denkliği anlaşmasına sahiptir. Her sene hem Türk hem de yabancı öğrencilerin akın ettikleri bu üniversite sahip olduğu deneyim ile bu alanda en üst seviye de eğitimler vermektedir. Bu da insanların meslekleri hakkında gerekli tüm bilgileri alarak mesleklerine sağlam bir giriş yapmaları anlamına gelmektedir.

Risk almak istemeyen ve yüksek seviye de bir eğitim hayatı beklentisi olan kişiler özellikle madencilik veya jeoloji alanında eğitim almak istedikleri zaman mutlaka bu üniversite hakkına bilgi almak için bizlerle iletişime geçmelidirler. Eurostar uzmanları öğrencilerin bu üniversiteyi her anlamda yakından tanımaları için gerekli bilgileri kendilerine vermektedirler. Aynı zamanda firmamız öğrencilerin tüm resmi işlemlerinde yanlarında olarak hiçbir zorluk çekmemelerini sağlamaktadır. Farklı kültürlerden gelmiş olan insanlar ile bir arada olmak ve bu sayede daha geniş bir vizyona sahip olabilmek tüm öğrenciler için son derece önemlidir. Bizler de bunu bildiğimiz için öğrencilerimize her zaman en doğru seçimler için yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1