Yök Denklik

Spor akademileri insanlara beden eğitimi öğretmenliğinden antrenörlüğe kadar birçok farklı mesleğin kapılarını açmaktadır. Özellikle kaliteli bir eğitim alan gençler hem mesleklerinde hedefledikleri noktaya daha kısa zaman içinde gelebilmekte hem de hayallerine daha kolay bir şekilde ulaşabilmektedirler.

Bulgaristan'da Eğitim

Yurtdışında Eğitim Rehberi

Spor akademileri insanlara beden eğitimi öğretmenliğinden antrenörlüğe kadar birçok farklı mesleğin kapılarını açmaktadır. Özellikle kaliteli bir eğitim alan gençler hem mesleklerinde hedefledikleri noktaya daha kısa zaman içinde gelebilmekte hem de hayallerine daha kolay bir şekilde ulaşabilmektedirler.

Her zaman en doğru seçimlerden biri olarak görülen Sofya Spor Akademisi öğrencilerine dünyanın her yerinde mesleklerini istedikleri gibi yapabilme hakkı tanımaktadır. Deneyimli eğitimcileri ve birçok spor dalı hakkında sahip olduğu tesisleri ile en kaliteli eğitimleri veren bu üniversite Türk öğrenciler içinde mükemmel bir seçimdir. Kayıtlarını kolay bir şekilde yaptırabilen öğrenciler aynı zamanda mesleki anlamda hedefledikleri konuma ulaşabilmek için gerekli her türlü desteği alabilmektedirler.

2000 – 2500 euro arasında değişmekte olan eğitim ücretleri öğrencileri ekonomik anlamda zorlamadığı gibi aynı zamanda günlük yaşam giderleri konusunda da zorlanmamalarını sağlamaktadır. Bilindiği gibi spor akademileri insanlara çok farklı spor dalları hakkında eğitimler verirken aynı zamanda genel spor sağlığı gibi konular da mutlaka öğrencilere aktarılmalıdır. Uzun zamandan bu yana verdiği eğitimler ile dünyanın birçok yerinden öğrencilerin ilgilerini çekmekte olan Sofya Spor Akademisi aynı zamanda Türk öğrenciler içinde en çok ilgi gösterilen seçeneklerden biridir. Spor hakkında çok gelişmiş bir eğitim alırken aynı zamanda kendilerini yabancı hissedecekleri bir yerde olmamak öğrencilerin eğitimlerine daha kolay adapte olmalarını sağlamaktadır.

Geleceğinize Yön Verirken Her Zaman Yanınızdayız

Bugüne kadar birçok kişiyi mezun eden ve spor dünyasına önemli isimler kazandırmış olan bu akademi de eğitimler Bulgarca ve İngilizce olarak verilmektedir. Öğrencilerin sadece eğitimlerini değil aynı zamanda boş zamanlarını da spor ile iç içe bir şekilde değerlendirmelerini sağlayan bu başarılı akademi özellikle ilk kurulduğu günden bugüne gösterdiği gelişim ile insanlar güven vermektedir. Binlerce öğrenciye aynı anda ev sahipliği yaparken farklı spor dallar hakkında kendilerini geliştirmelerini sağlayan bu akademi birçok kişi için bu alanda yapılacak en doğru seçimlerin başında gelmektedir. Dolayısı ile bizler de her sene birçok öğrenciden bu akademi hakkında sorular almaya devam ediyoruz.

Lisans, master ve doktora düzeylerinde verilmekte olan eğitimler de öğrencilerin mesleklerine yeterli bir düzey ile başlayabilmeleri hedeflenmektedir. Aynı zamanda Sofya Spor Akademisi YÖK denklik işlemleri konusunda kesinlikle sorun çıkarmayan bir kurum olması da insanların bu eğitim kurumunu daha yakından tanımak için sürekli olarak bizlerle iletişime geçmelerine neden olmaktadır. Liseyi bitiren herkesin sınava girmeden ve stres yaşamadan direk olarak kayıt olabildikleri bu akademi sahip olduğu saygınlık ile insanlara meslek hayatların da önemli kapıların açılmasını sağlamaktadır. Bu sebeple eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizler de her zaman öğrencilere bu kurum hakkında bilgiler veriyor ve hayallerine çok daha kısa zaman içinde ulaşabilmelerini sağlamaya çalışıyoruz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1