Yök Denklik

1942 yılından bu yana insanlara en kaliteli mimarlık ve jeodezi eğitimleri vermekte olan Sofya Yüksek İnşaat Mimarlık ve Jeodezi Üniversitesi artık bu alanda sahip olduğu deneyim ile herkesin güvenini kazanmıştır.

Bulgaristan'da Eğitim

Yurtdışında Eğitim Rehberi

1942 yılından bu yana insanlara en kaliteli mimarlık ve jeodezi eğitimleri vermekte olan Sofya Yüksek İnşaat Mimarlık ve Jeodezi Üniversitesi artık bu alanda sahip olduğu deneyim ile herkesin güvenini kazanmıştır.

Son derece gelişmiş ders ortamların da öğrencilerini meslek hayatlarına hazırlayan bu başarılı üniversite özellikle insanların beklentilerini tam olarak karşılayan olanakları ile üniversite seçim dönemlerin de her zaman ön plana çıkan bir seçenek olmuştur. Avrupa standartlarına eğitimleri ile insanlara meslekleri hakkında en güncel bilgileri veren bu başarılı üniversite özellikle öğrencilerin dil, konaklama, sosyal yaşam ve benzeri konular da zorlanmamaları için gerekil her türlü desteği göstermektedir.

Bugüne kadar birçok farklı ülkeden gelen öğrencileri mezun ederek meslek hayatlarına kazandırmış olan Sofya Yüksek İnşaat Mimarlık ve Jeodezi Üniversitesi ülkemiz ile ve birçok Avrupa ülkesi ile sahip olduğu denklik anlaşmaları sebebi ile de tercih edilmektedir. Her geçen gün gelişmeye devam eden bu başarılı eğitim kurumu birçok saygın üniversite ile iş birliği içinde olduğu projeler sayesinde öğrencilerine farkı ülkeler görme ve farklı eğitim sistemleri hakkında bilgiler alma şansı da vermektedir. Dolayısı ile verilen eğitimler insanların kişisel ve mesleki gelişimleri bakımından çok ciddi sonuçlar vermektedir. Özellikle Türk öğrenciler için yurtdışı üniversite eğitimi denince akıllara gelen ilk seçeneklerden biri mutlaka bu üniversite olmaktadır.

Hem Yurtdışı Deneyimi Hem De Geleceğe Atılan Önemli Bir Adım

2000 – 2500 euro gibi uygun ücretler ile ülkemiz de yerleşemedikleri veya ekonomik koşulları yüksek olduğu için gitmedikleri bölümleri okuma olanağı yakalayan Türk öğrenciler aynı zamanda kendilerine sunulan sınavsız kayıt olanaklarını da kullanabilmektedirler. Gerek günlük yaşam gerekse diğer konular hakkında her zaman Türk öğrenciler için doğru bir seçim olan bu başarılı üniversite bugüne kadar birçok Türk öğrenci mezun etmiş ve YÖK denklik belgelerinin alınması konusunda kesinlikle sorun yaşatmamıştır. Geleceğe emin adımlar ile ilerlemek ve bunu yapabilmek için öncelikle kaliteli bir eğitim almak isteyen kişiler çoğu zaman Eurostar uzmanları ile yaptıkları görüşmelerden sonra seçimlerini Sofya Yüksek İnşaat Mimarlık ve Jeodezi Üniversitesinden yana kullanmaktadırlar.

Öğrencilerin gelişimlerini birebir takip eden, meslek hayatlarında dahi iletişimi kesmeyen ve aynı zamanda master veya doktora gibi konularda da yardımcı olan bu üniversite her zaman için Türk öğrencilerin takibinde olmuştur. Bizler de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak insanların hedeflerine kısa zaman içinde ulaşabilmeleri için kendilerine gerekli her türlü desteği vermeye devam ediyoruz. Özellikle Bulgaristan hayatına alışma, okul kayıt işlemleri veya ülke içinde yapılması gereken rutin resmi işlemler hakkında da öğrencilere gerekli yardımları yapmakta olan firmamız bu sayede Sofya Yüksek İnşaat Mimarlık ve Jeodezi Üniversitesi gibi kaliteli bir okulda eğitim alma hayali olan kişilere gerekli destekleri vermektedir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1