Yök Denklik

1995 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan Stara Zagora Trakya Üniversitesi Bulgaristan’ın en önemli üniversitelerinden biri olup dünyanın farklı yerlerinde birçok farklı üniversite ile anlaşmalıdır. Bu sayede öğrenciler istedikleri takdirde bu üniversitelere giderek eğitim desteği alabilmektedirler.

Bulgaristan'da Eğitim

Yurtdışında Eğitim Rehberi

1995 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan Stara Zagora Trakya Üniversitesi Bulgaristan’ın en önemli üniversitelerinden biri olup dünyanın farklı yerlerinde birçok farklı üniversite ile anlaşmalıdır. Bu sayede öğrenciler istedikleri takdirde bu üniversitelere giderek eğitim desteği alabilmektedirler.

650’den fazla eğitimci ve 4500’den fazla öğrencisi ile insanlara eğitim veren bu başarılı üniversite her zaman birçok Türk öğrenciyi de bünyesine katmaktadır. Öğrencilerine son derece kaliteli bir eğitim veren bu başarılı üniversite gelişmiş kampus olanakları ile de öğrencilerine zamanlarını en verimli şekilde değerlendirme şansı tanımaktadır. Bulgar ve Türk halklarının birbirlerini yakından tanıyıp iyi anlaşabilmeleri de Türk öğrencilerin bu ülkeye olan ilgilerinin her zaman yüksek olmasına neden olmaktadır.

Tıp fakültesi, veteriner hekimliği fakültesi ve pedagoji fakültesi gibi farklı alanlarda çok kaliteli eğitimlerin verildiği bu üniversite de insanlar meslekleri hakkında en detaylı eğitimleri alabilmektedir. Son derece saygın bir üniversite olması sebebi ile mezunlar meslek hayatlarında çok önemli ayrıcalıklar ile karşılaştıkları gibi aynı zamanda aradıkları bilgilere de çok kısa zaman içinde ulaşabilmektedirler. Bu sebeple Türk öğrenciler de her sene yurtdışı üniversite seçimlerini yapacakları zaman mutlaka bu üniversiteye karşı da çok ciddi bir ilgi göstermektedirler. Günümüzde hem yurtdışında eğitim almak hem de gittikleri ülke adapte olma konusunda sorun yaşamak istemeyen kişiler için Bulgaristan her zaman çok önemli bir seçenek olmuştur.

Yurtdışında Eğitim Almanın En Kestirme Yolu

Stara Zagora Trakya Üniversitesi her ne kadar çok eski bir üniversite olmasa da artık dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrencilerin çok ciddi bir şekilde ilgi gösterdikleri önemli bir eğitim kurumu haline gelmiştir. Hem ülkemiz ile hem de farklı ülkeler ile sahip olduğu denklik anlaşmaları sebebi ile de yoğun bir şekilde ilgi çekmektedir. Almanya, Yunanistan, Portekiz, Rusya, Amerika, Türkiye ve Fransa gibi ülkeler de yer alan birçok üniversiteler ile bağlantılı olan bu başarılı üniversite Türk öğrenciler için her zaman en çok ilgi çeken yurtdışı üniversitelerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır.

Eğitimini almak istedikleri bölümler hakkında her zaman en doğru seçimleri yapmak isteyen kişiler kesinlikle bu konu hakkında Eurostar deneyimlerinden faydalanmalıdırlar. Yurtdışında kaliteli bir şekilde eğitim almak isteyen kişilerin değişmez adresi haline gelen firmamız özellikle Stara Zagora Trakya Üniversitesi gibi Türk öğrenciler için en önemli seçeneklerden biri haline gelen önemli üniversiteler hakkında gerekli her türlü desteği sonuna kadar vermektedir. Bu sayede öğrenciler kayıt işlemlerinden denklik işlemlerine kadar hiçbir konuda zorlanmadan eğitimlerini alabilmenin keyfini yaşayabilmektedirler. Siz de yurtdışında eğitim almak istediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek hem en doğru üniversite seçimlerini yapabilir hem de meslek hayatınız da size saygınlık kazandıracak olan özel bir diplomaya sahip olabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1