Yök Denklik

Koszalin Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik açısından da avantajlıdır, tanınma unsurlarını tamamlamış bir Avrupa Üniversitesidir.

Polonya'da Eğitim

Koszalin Teknoloji Üniversitesi Yök Denklik

1968 Yılında kurulan Koszalin Teknoloji Üniversitesi, günümüzde 20.000’e yakın öğrencisi ile eğitim vermektedir. Üniversitesi Polonya’nın sevilen ve eğitim kalitesi kabul edilen üniversitelerinden biridir. Haziran 1968 de kurulmuştur. Kurulduğunda mühendislik fakültesi olarak birçok mühendisin yetişmesinde katkısı olmuştur.

Okul, 1996 yılında ise teknoloji üniversitesi olarak eğitim hayatına devam etmeye başlamıştır. Üniversitenin akreditasyonu bulunmaktadır. Avrupa Birliği bünyesinde, fonlardan yararlanan, Bologna kriterlerine uygun ve yüksek standartlarda eğitimi ile dikkat çekmektedir. Okulun uluslararası anlamda tanınan diploması öğrenciler için avantajlı olmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde, öğrencilerimiz işbirliğimiz ile bu seçkin okulda eğitim almalarına yardımcı olmaktayız. Bu sayede, sizler de lise mezuniyetlerinizden sonra diplomanızla lisans eğitimi, ilerisinde yüksek lisans ve doktora eğitimlerinizi alabilirsiniz.

Eurostar İle Avrupa’da Teknoloji Eğitimleri:

Koszalin Teknoloji Üniversitesi fakülteleri, inşaat mühendisliği bölümü ve çevre mühendisliği ile jeodezi fakültesi, mimari fakültesi, çevre mühendisliği fakültesi, jeodezi ve haritacılık, çevre koruma bölümü, elektronik ve bilgisayar bölümü, elektronik ve haberleşme bölümü, teknoloji ve bilişim eğitimi, makine mühendisliği fakültesi, gıda teknolojisi ve insan beslenmesi, tarımsal teknoloji ve orman ürünleri, enerji bilimleri, yatırım ve endüstriyel uygulamalar, yönetim ve üretim mühendisliği, iktisadi bilimler fakültesi, ekonomi ve yönetim, finans ve muhasebe, uzaysal teknolojiler, tasarım enstitüsü ve iç dekorasyon, dizayn, modern diller bölümleri, İngilizce ve Almanca filolojileri, gazetecilik ile sosyal iletişim, mekatronik tasarım mühendisliği, biyomedikal mühendisliği, malzeme mühendisliği, sosyal politika ile uluslararası ilişkiler gibi birçok alanda eğitim vermektedir.

Okul, öğrencilerin meslek eğitimleri bakımından donanımlı ve kendilerine güvenen bireyler olmalarına önem verilmektedir. Okulun çeşitli kurumlarla ve okullarla ilişkilerin ve işbirliklerinin olduğunu belirtelim. Öğrenci değişim programları ile birçok farklı deneyim yaşayabilirsiniz. Ayrıca staj imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Polonya mezun olan gençlerin iş olanakları bulabildikleri bir ülkedir. Kariyerinizi Polonya’da ya da Avrupa Ülkeleri’nde de değerlendirebilirsiniz.

Ülkemizde kariyer yapma hedefi olan gençlerimiz, mezun olmalarından sonra, ülkemize dönerek YÖK tarafından tanınan okulunuzdan aldığınız diplomanızla kariyer hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Koszalin Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik açısından da avantajlıdır, tanınma unsurlarını tamamlamış bir Avrupa Üniversitesidir. Koszalin Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızı yapmadan önce, öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Aklınızdaki sorular için ve denklik başvurularınız için kurumlarımızda danışmanlarımız sizleri bekliyor. YÖK denklik konusunda bilgi almak ve denklik ön şartlarını incelemek için resmi siteden de yararlanmanız mümkün. İncelemelerinizi bu şekilde yapabilirsiniz ve başvurularınız için sitenin özel sayfasından bilgi alabilirsiniz. Koszalin Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızda sizlerle olduğumuzu belirtelim. Buna göre, başvurularınız, eklemeniz gereken belgeler ve başvuru sürecinin takip edilmesi gibi işlemlerimizle sizlerleyiz. Ülkemizde geçerli yani denklik şartlarına uygun diplomanızın olması, kamu alanında da çalışma imkanı yakalamanızı sağlar. Özel sektörde ise elbette kariyer yapabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1