Polonya Telefon Kodu

Arzularınızı iletişim kurarak gerçekleştirmek Polonya telefon kodunu tuşlamanız sayesinde olabilir. Günlerinizi özlemle geçirmek yerine artık bir tuşlama yaparak Polonya telefon kodunu çevirerek iletişim kurarak geçirebilirsiniz.

Polonya'da Eğitim Telefon Kodu: +48

Polonya Telefon Kodu

Orta Avrupa’da yer alan Polonya turistik açıdan zengin kaynaklar oluşturmaktadır. Eğitim seviyesi mükemmel derecede olan üniversitelerde Erasmus faaliyeti aktif bir şekilde uygulanmaktadır. Bu bölgede yetiştirilen öğrenciler ülkeleri için potansiyel ARGE faaliyetlerinde aktif rol oynayan bireyler olmaktadır.

Polonya üniversiteleri hakkında bilgi almak istiyorsanız öncelikle Polonya telefon kodu hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bu nedenle yakın komşuları olan Almanya, Çek cumhuriyeti, Slovakya, Rusya, Litvanya, Ukrayna ile öğrenim konusunda aktif bir hizmet akışı sağlamaktadır. Türkiye’den Polonya’ya gezi amaçlı veya öğrenim amaçlı giden herkes öncelikle Polonya hakkında bilgi almak amacıyla temsilcilikleri arayarak karşılıklı bilgi aktarımında bulunacaktır.

Bunun için telefon kodu uluslararası telefon görüşmelerinde büyük önem arz etmektedir. Öğrenim gören öğrencilerin cep telefonu kullanım alışkanlıkları gittikçe artıyor olması bu bölgede kullanılan Era Fikir Artı mobil iletişim hatları sık bir şekilde kullanılmaktadır. Bunların ülke kodları ile birlikte kullanılması hızlı bir iletişim ağı oluşturmaktadır.

Polonya Uluslararası Kodu

Polonya telefon kodu öğrenme isteyenler için öncelikle +48 yerel sabit hatlar için olduğu bilinmelidir. Şehirlerin sabit telefon hatları için kullandığı kodların önüne Polonya telefon kodu +48 getirilerek uluslararası telefon görüşmeleri yapılabilir. Cep telefonları operatör kodları kullanılarak mobil iletişim ağı kurulabilir.

+48 Telefon Nerenin Kodu ve Bazı Avrupa Ülke Telefon Kodları

Ülkenin telefon kodu ve hangi ülkenin olduğu çok merak edilen konulardan biri. Gönderdiğimiz öğrenciler gittikleri ülkenin hatlarını kullanmaya başlarken aileler de ülke alan kodlarını merak etmekteler. Bu sebeple bazı ülke kodlarını belirtmekte fayda var.

Polonya ülke kodu +48 iken diğer bazı Avrupa ülke kodları şu şekildedir.

+30 Yunanistan

+359 Bulgaristan

+381 Sırbistan

+383 Kosova

+387 Bosna Hersek

+40 Romanya

Polonya telefon kodu uluslararası kullanım açısından büyük önem arz etmektedir. Polonya’da bulunan büyük şehirlerin telefon kodları da şu şekildedir:

Bytom 32,

Lodz 42,

Lublin 81,

Radon 48,

Varşova 22,

Zabrze 32,

Torun 56

telefon kodlarını kullanarak bu ülke şehirlerindeki öğrencilerle ve tanıdıklarla iletişim kolaylığı sağlanabilir.

Polonya Cep Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Polonya telefon kodları sabit hatlar için +48 kullanılacağı unutulmamladır. Bunun yanında mobil iletişim için:

Era- 602, 604 606,

Fikir- 501,502,

Artı- 601,603 kod tablosunu kullanarak ülke içinde ve uluslararası cep telefonu iletişimini kurulmaktadır.

Puanla
[OY: 2 Ortalama: 3]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1