Yök Denklik

Avrupa Bilim otoriteleri tarafından son derece önemli bir okul olarak kabul eden, çalışmaları ve yayınları da yakından takip edilen Bialystok Finans ve Yönetim Üniversitesi, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımızla yapılan işbirlikleri ile Türkiye'den öğrencilerimize kapılarını açmaktadır.

Polonya'da Eğitim

Bialystok Finans ve Yönetim Üniversitesi Yök Denklik

Avrupa Bilim otoriteleri tarafından son derece önemli bir okul olarak kabul eden, çalışmaları ve yayınları da yakından takip edilen Bialystok Finans ve Yönetim Üniversitesi, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımızla yapılan işbirlikleri ile Türkiye’den öğrencilerimize kapılarını açmaktadır. Bu seçkin üniversite bünyesinde eğitim almak isterseniz, bu konuda fikir almak için öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Polonya’da bulunan üniversite, Avrupa’nın önemli yüksek eğitim kurumları arasında yer almakta olup, gerçekten önemli ve yıldızı da giderek parlayan bir üniversitedir. Bialystok Finans ve Yönetim Üniversitesi, açısından da avantajlıdır. Öncelikle, kurumun YÖK tanınma şartlarına haiz olduğunu belirtelim. Mutlaka bu avantajları değerlendirmelisiniz.

Aradığınız Finans Eğitimini Danışmanlığımızla Alabilirsiniz:

Beğenilen ve kalitesi kabul edilen Bialystok Finans ve Yönetim Üniversitesi, 1993 yılında kurulmuştur. Kaliteli, alanlarında önemli isimler olan akademik kadrosu ile dikkat çekmektedir. 250 civarında eğitim kadrosu alanlarında önemli isimlerdir. Kampus genelinde, öğrencilerin hem eğitim almaları, hem de sosyalleşmeleri için her detay düşünülmüştür. Bu noktada, fakülte binalarında, eğitim yanında araştırmaların da yapılması için laboratuarlar, bilgisayar odaları ve internet kullanımı en üst düzeydedir. Spor salonlarından, sanat merkezlerine, sergi ve kültür merkezlerinden, yurt ile kütüphane, kafe ve restoranlara kadar birçok nokta düşünülmüştür. Okulun uluslararası ilişkiler bakımından, öğrenci değişim programları dahil olmak üzere, birçok kurumla ve okulla da işbirlikleri bulunmaktadır. 30 üzerinde  faaliyet gösteren spor etkinlikleri de mevcuttur. Öğrenci kulüpleri de gelişmiştir ve çok sayıdadır.

Okulun bölümlerini sayalım. Yönetim fakültesi, uluslararası ilişkiler fakültesi, iş idaresi fakültesi, otel yönetimi fakültesi olarak sıralanmaktadır. Bu alanlarda eğitim alma isteğiniz varsa, hemen öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçmenizi öneririz. Bu şekilde, siz de hem Avrupa’da tanınan bir üniversitede eğitim alma şansını yakalar, hem de ekonomik olanaklarınızı zorlamadan medeni bir yaşam sürme şansını elde edersiniz. Öğrenci danışmanlarımız, ülke ve okul seçimleri konusunda size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Bu şekilde, seçimlerinizi çok daha sağlıklı olarak yapabileceksiniz. Bialystok Finans ve Yönetim Üniversitesi YÖK denklik konusunda da elbette danışmak istediğiniz noktalar olabilir. Yurtdışında eğitim gören öğrencilerimizin akıllarında olan sorulardan biri denklik sorusudur. Bilindiği gibi, ülkemizde, üniversitelerin genel anlamda işleyişlerini ve yurtdışı üniversitelerin değerlendirmelerini YÖK yapmaktadır. Bu nedenle Bialystok Finans ve Yönetim Üniversitesi YÖK denklik unsurlarının olup olmadığı elbette bu kurum tarafından denetlenmektedir. Kurumun resmi sitesine tıklayın ve tanıma ile denklik koşullarını, ne demek olduklarını inceleyin. Denklik ön koşullarını da maddeler halinde sayılmakta olup, bunları da inceleyebilirsiniz. Çok daha sağlıklı kavramak için Bialystok Finans ve Yönetim Üniversitesi YÖK denklik konusunda öğrenci danışmanlarımızdan bilgi almanızı öneririz.

Hem YÖK denkliği bakımından zorluk yaşamamak, hem Avrupa Birliği tarafından tanınan bir üniversite okumak geleceğe güvenle bakmanızı sağlayacaktır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1