Yök Denklik

1 Aralık 1949 yılında kurulan Bialystok Teknik Üniversitesi, teknik bilimler alanında, çağdaş ve modern teknolojileri takip etmesi, seçkin ve yetenekli akademik kadrosu, bu önemli hocaların elinden çıkan zengin kaynakları ve modern eğitim sistemleri ile eğitim vermeye son derece başarılı şekilde devam etmektedir.

Polonya'da Eğitim

Bialystok Teknik Üniversitesi Yök Denklik

1 Aralık 1949 yılında kurulan Bialystok Teknik Üniversitesi, teknik bilimler alanında, çağdaş ve modern teknolojileri takip etmesi, seçkin ve yetenekli akademik kadrosu, bu önemli hocaların elinden çıkan zengin kaynakları ve modern eğitim sistemleri ile eğitim vermeye son derece başarılı şekilde devam etmektedir. 1949 yılında kurulan bu önemli üniversite, 1974 yılından bu yana üniversite olarak eğitimine devam etmektedir. Okulun yedi adet fakültesi bulunur. Bunlar, mimarlık fakültesi, inşaat ve çevre mühendisliği, teknik fakülte, elektrik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, mekanik mühendisliği, doğa bilimleri fakültesi, orman mühendisliği olarak ayrılmaktadır. Okulda 140 profesör hizmet sunmaktadır. 1500’e yakın akademik kadrosu ile tüm öğrencilere yetecek ve tüm öğrencilerle tek tek ilgilenilecek şekilde eğitim verilmektedir. Günümüzde, 13.500 öğrenciye eğitim veren ve bunu da donanımlı şekilde yapan kurumdur.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İle Avrupa’da Teknik Üniversite Eğitimi:

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak amacımız, her zaman en seçkin yurtdışı üniversitelerini öğrencilerimizin eğitim alması için araştırmaktayız ve işbirlikleri yapmaktayız. Bu sayede, öğrencilerimizin bu önemli kurumlarda, avantajlı şekilde eğitim almasını sağlamaktayız. Bunlardan biri Bialystok Teknik Üniversitesi’dir. Başvurularınızı sınavsız olarak yapacak ve bir puan esası bulunmadan, lise diplomanız ve okul, kimlik temel belgelerinizle okula kabul edilebileceksiniz. Bu şekilde, gerçekten seçkin bir Avrupa Üniversitesi’nde öğrenci olma şansınız yakalayacaksınız. Okulun bilgisayar eğitimleri, mekanik, bilişim alanları, mühendislik bilimleri eğitimlerinde ülkede bir numara olduğunu belirtelim. Avrupa’nın da birkaç önemli üniversitesinden biridir.

Üniversite kampus şartları bakımından öğrencileri memnun etmektedir. Buna göre, modern bir eğitim sistemi uygulanmaktadır ve eğitimler az kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Öğrencilerin dersleri detaylı olarak anlamaları ve birebir olarak, kendilerini ifade edebilecekleri şekilde derslere katılmaları sağlanır. Bu şekilde, öğrenciler kendilerine güvenerek, ifade ederek mesleklerini öğrenirler. En önemli özelliklerinden biri ise son derece zengin kaynaklara sahip bir üniversitesinin olmasıdır. Bu kütüphaneden ülkedeki birçok bilimsel çalışma için yararlanılmaktadır. Üniversite, Avrupa Birliği’nin maddi yardımlarının da katkısıyla, altyapısını, kalitesini sürekli olarak yükseltmektedir. Gerçekten okulda memnun bir öğrenci olarak, kaliteli, altyapısı mükemmel bir eğitim alacaksınız. Öte yandan, medeni ortamda birçok farklı ülkeden öğrencilerin arasında eğitim alacaksınız.

Bialystok Teknik Üniversitesi, YÖK tarafından tanınan bir üniversitedir. Bunun en önemli nedeni elbette kurum için son derece önemli bir kriter olarak Bologna kriterlerine uygun ve AB üniversitesi olmasıdır. Bu yönde, Bialystok Teknik Üniversitesi YÖK denklik bakımından da beklentileri karşılar özelliklerdedir. Bu konuda, öğrenci danışmanlarımızdan mutlaka yardım ve destek almanızı öneririz. Bialystok Teknik Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızı diplomanız ve sizden istene diğer belgelerle bireysel olarak yapmalısınız. Nasıl başvurularınızı yapacaksınız? Bialystok Teknik Üniversitesi YÖK denklik ve YÖK denklik ön kabul şartları gibi tüm unsurları danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1