Yök Denklik

Ülkemizde kamu alanında çalışmak isteyen gençlerimiz için önemli olan Bialystok Tıp Üniversitesi YÖK denklik unsurlarının olup olmaması ve denklik başvurularının sağlıklı şekilde yapılmasıdır.

Polonya'da Eğitim

Bialystok Tıp Üniversitesi Yök Denklik

Tıp eğitimi almak isteyen gençlerimiz bunu ülkemizdeki birbirinden seçkin ve adını yurtdışında da duyurmuş üniversitelerde yapacağınız gibi, Avrupa’nın son derece önemli, başarılı imzalara imza atan tıp üniversitelerinden de yapabilirsiniz. Yurtdışında, sınavsız olarak kabul edileceğiniz üniversitelerde, önemli hocaların eğitiminde, tıp eğitimi alma şansını yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, hayallerinizi gerçeğe dönüştüren o üniversiteye ulaşmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, şubelerimiz, internet sitemiz ve çağrı merkezlerimiz üzerinden bizimle iletişime geçmektir. Öğrenci danışmanlarımız her zaman ve her konuda sizinle. Anlaşmalı olduğumuz üniversitelerimizde, mükemmel bir eğitim alacak, YÖK kabulü olan kurumlarda, öğrenci olmanın avantajlarını yaşayacaksınız.

Amaçladığınız Tıp Eğitimi İçin Şubelerimize Geliniz:

Sevgili gençlerimiz, tıp eğitimi almak için, doktorluk hayalleriniz için mutlaka üniversite sınavlarında puan almak ve ülkemizdeki fakülteleri tercih etmek zorunda değilsiniz. Bunun yerine, anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumlarında, bir sınav şartı, puan şartı olmadan, lise diplomanızla başvurarak, tıp eğitimi almak için kaydınızı yaptırabilirsiniz. Ülkemizden farklı olarak, Avrupa Ülkeleri’nin çoğunda, son derece seçkin üniversiteler bir sınav şartı olmadan öğrencilerini kabul etmektedir. İşbirliklerimizle ülkemizden değerli gençlerimiz de bu şekilde, sınav şartı olmadan kabul edilmektedir. Polonya son derece seçkin ve her biri Avrupa Birliği eğitim kriterlerine uygun olan üniversiteleri ile dikkat çekmektedir. Buna göre, ülkenin en saygın tıp üniversitelerinden biri olan Bialystok Tıp Üniversitesi’nde öğrenci olmak da ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığı, siz de yaşayabilirsiniz.

Bialystok Tıp Üniversitesi, 18. yüzyıldan yani 1700’lü yıllardan bu yana eğitim veren önemli bir okuldur. 1950 yılında bu yana ise, üniversite statüsünde eğitim vermektedir. Son derece prestijli bir okuldur. Ülkenin hekim ve sağlık çalışanı kapasitesini çok büyük oranda karşılayan ve son derece kalitesini yükselten mezunları vardır. Avrupa Birliği içinde bulunan tıp okulları arasında da kalitesi ve önemi kesinlikle tartışılmaz. Günümüzde, okulun, 3.000’e yakın kayıtlı öğrencisi bulunmaktadır. Okulun fakülteleri, tıp fakültesi, eczacılık fakültesi, diş hekimliği fakültesi ve sağlık bilimleri fakültesi olarak ayrılmaktadır. Tıp fakültesi 6 yıl ve okulun diğer fakülteleri ise 5 yıldır. 100 üzerinde profesör, 100 doçent, 800 civarında akademisyenleri ile son derece değerli seviyede eğitim verilmektedir.

Son derece seçkin bir seviyede olan Bialystok Tıp Üniversitesi, Avrupa Birliği üniversite eğitim kriterlerine uygun ve bu şekilde eğitim anlayışına sahiptir. YÖK tarafından tanınma unsurlarını tamamlamış bir okuldur. Mezun olduğunuzda sadece Polonya’da değil, Avrupa Ülkeleri’nde de çalışabilirsiniz. Öte yandan, ülkemizde kamu alanında çalışmak isteyen gençlerimiz için önemli olan Bialystok Tıp Üniversitesi YÖK denklik unsurlarının olup olmaması ve denklik başvurularının sağlıklı şekilde yapılmasıdır. Bialystok Tıp Üniversitesi YÖK denklik noktasında, öğrenci danışmanlarımıza kesinlikle danışmanızı, bu şekilde başvurularınızı en doğru şekilde yapmanızı öneririz. Bialystok Tıp Üniversitesi YÖK denklik için sizleri şubelerimize bekliyoruz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1