Yök Denklik

Polonya'nın genç ve dinamik olan kaliteli üniversitelerinden olan Bielsko Biala Üniversitesi kapılarını açmış sizleri bekliyor. Sevgili gençler, biraz ufuklarınızı genişletmek ve cesaret ile üniversite hayallerinizi bambaşka yönlere çevirebilirsiniz.

Polonya'da Eğitim

Bielsko Biala Üniversitesi Yök Denklik

Polonya’nın genç ve dinamik olan kaliteli üniversitelerinden olan Bielsko Biala Üniversitesi kapılarını açmış sizleri bekliyor. Sevgili gençler, biraz ufuklarınızı genişletmek ve cesaret ile üniversite hayallerinizi bambaşka yönlere çevirebilirsiniz.

Avrupa Ülkeleri’nde birbirinden cazip üniversiteleri seçenekleri arasında, şüphesiz ki Polonya Üniversiteleri’nin önemli bir yeri vardır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, sizlere bu ülkenin önemli üniversitelerinin kapılarını açmaktayız. İşbirliklerimizle, öğrencilerimizin bu önemli ve uluslararası anlamda tanınması ve söz konusu olan üniversitelerinde eğitim almaları için olanak sunmaktayız. Hemen Bielsko Biala Üniversitesi ve Bielsko Biala Üniversitesi YÖK denklik hakkında bilgi verelim.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İle Doğru Üniversite Seçimleri:

Bielsko Biala Üniversitesi, 2001 yılında kurulmuştur. Üniversite Avrupa Birliği’ne giriş sürecinde kurulmuş ve halen AB ülkesi olan Polonya’nın en önemli üniversitelerinden biri haline gelmiştir. Okulun günümüzde 10.000 öğrencisi bulunmaktadır. Üniversitenin akreditasyon özelliği olduğunu hemen belirtelim. Yurtdışında birçok üniversite ve kurum ile işbirliği yapan bir okuldur. Bu sayede, öğrencilerin eğitimleri sırasında öğrenci değişim programlarından yararlanmalarına, mezun olduklarında, staj, yüksek lisans ile eğitimlerine devam etmelerine yönelik çok fazla seçenek sunulmaktadır. Kampus gençlerin ihtiyaçlarının birçok yönden karşılanması için uygun ve altyapıdadır. Eğitim binalarında, öğrencilerin öğretmenleri ile yakından iletişim kurmalarını sağlayan sistemde dersler verilmektedir. Kampus içinde spor alanları, açık ve kapalı olarak bulunmaktadır. Sosyal tesisler, öğrenci kulüpleri,laboratuarlar, kütüphane, birçok önemli alan mevcuttur.

Okulun fakültelerini sayalım. Makine mühendisliği ile bilişim bilimleri fakültesi, tekstil mühendisliği fakültesi ve çevre koruma mühendisliği fakültesi, yönetim ile bilişim bilimleri fakültesi, beşeri ve sosyal bilimler fakültesi, sağlık bilimleri fakültesi dir. Okula öğrencilerimizin bir sınav ya da puan şartı olmadan kabul edildiklerini belirtelim. Lise diplomanızla şubelerimize gelin ve öğrenci danışmanlarımızdan en doğru şekilde bilgilenin. Kayıtlarınızın yapılması, öğrenci vizesi ve diğer tüm işlemlerinizle sizlerleyiz. Öte yandan, Bielsko Biala Üniversitesi YÖK denklik hakkında da öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabileceğinizi belirtelim. Okul seçimlerinizde denklik işlemleri hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Öte yandan, mezun olduktan sonra da genel anlamda diploma denkliği ile Bielsko Biala Üniversitesi YÖK denklik hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. En güncel danışmanlık hizmetini, hem bilgi verme, hem de öğrencilerimizin işlerini takip etme noktasında danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

YÖK resmi sitesinden üniversitelerin diploma denklik ön şartlarını bulacaksınız. Bunlar maddeler halinde belirtilmektedir. Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında, ilk 1000 kurum arasında yer alan kurumlarda eğitim gören öğrencilerimizin diplomaları denk kabul edilir. Giriş sınavımızda ilişkin birtakım kriterler de bulunmakla birlikte, bunlar da maddeler halinde sayılmıştır. Başvuruların resmi sitede bulunan kısım üzerinden, online olarak yapılması, ardından belgelerin tebliği gerekmektedir. Bu şekilde, başvurularınızı yapmalı ve takip emelisiniz. Kurum 2 aylık bir sürede işlemleri cevaplamaktadır. Öğrenci danışmanlarımız da sizinle birlikte takibi yapacaktır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1