Yök Denklik

Müzik eğitimi almak isteyen gençlerimiz için ülkemiz yanı sıra, yurtdışı seçeneklerinin de olduğunu belirtelim. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimize gelerek, size uluslararası kariyerin kapılarını aralayacak üniversitelerin hangileri olduğunu ve kurumlar hakkındaki tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Polonya'da Eğitim

Bydgoszcz Müzik Üniversitesi Yök Denklik

Müzik eğitimi almak isteyen gençlerimiz için ülkemiz yanı sıra, yurtdışı seçeneklerinin de olduğunu belirtelim. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimize gelerek, size uluslararası kariyerin kapılarını aralayacak üniversitelerin hangileri olduğunu ve kurumlar hakkındaki tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Müzik eğitimi almanız için mükemmel bir okula ile anlaşmamız bulunmaktadır ve mutlaka öğrencilerimizin bu okul hakkında bilgi almalarını önermekteyiz. Polonya, bir Avrupa Birliği ülkesi olarak, kalkınan, gelişen bir ülkedir ve ülkenin eğitime önem vermesi, son derece önemli üniversitelerin eğitim vermesini sağlamaktadır. Bu şekilde, hem Polonyalı gençlerin üniversite mezunu olması yaygınken, bu üniversiteler yurtdışından gençlerin de ilgisini çekmektedir. Müzik eğitimi almak isteyenler için Bydgoszcz Müzik Üniversitesi idealdir.

Eurostar İle Sınavsız ve Mükemmel Müzik Eğitimi:

Avrupa’nın en özel ve kaliteli müzik okullarından birinde eğitim almanızı öneriyoruz. Üniversite 1974 yılında eğitim hayatına başlamıştır. Önce yüksekokulu olarak eğitim başlamış, 1982 yılında üniversite olarak eğitimine devam etmektedir. Üniversite, Avrupa Birliği üniversitelerinden olup, ECTS sistemindedir ve okul uluslararası anlamda tanınan seçkin bir eğitim kurumudur. Müzik eğitimi kalitesinin artması için okul, son derece avantajlı durumdadır. Avrupa Birliği üniversite eğitim fonlarından yararlanan üniversitesi, çalışma odaları ve sınıfları, mükemmel akustiği olan stüdyolar ve kayıt sistemleri, enstrümanları ile öne çıkmaktadır. Okul kampusu içinde öğrencilerin konser performanslarını sunmaları için uygun salonlar bulunmaktadır. Bunlar öğrencilerin henüz öğrenciyken performans sunmaya alışmalarını sağlamaktadır. Okul hem kendi bünyesinde, hem de ulusal ve uluslararası anlamda çok sayıda festival ve etkinlik düzenlemekte ya da katılmaktadır.

Okulun bölümleri, kompozisyon, müzik ve ses teorisi fakültesi, müzik kompozisyonu ve teorisi, ses mühendisliği, enstrümantal müzik fakültesi olarak ayrılmaktadır. Okulda, enstrüman eğitimi noktasında, klavye, üflemeli çalgılar, vokal ve vokal enstrümantal toplulukları yürütülmesi, caz ve popüler müzik toplulukları olarak bölümlerde eğitim verilmektedir. Okulda müzik eğitiminin yanında, yabancı diller eğitim programlarının olduğunu da belirtelim. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca dil eğitimleri bulunmaktadır. Ayrıca, erken müzik programı ile caz ve popüler müzik programları İngilizce olarak verilmektedir.

Bydgoszcz Müzik Üniversitesi uluslararası tanınma kriterlerine sahip bir üniversitedir. Avrupa üniversitesi olarak Bologna kriterlerine uygundur. Ülkemizde üniversitelerin işleyişinden görevli kurumumuz YÖK tarafından da tanınmaktadır. Bydgoszcz Müzik Üniversitesi YÖK denklik şartları açısından kurumun kriterlerine uygun şekilde eğitim vermektedir. Bir müzik okulu olarak, dünyanın en önemli müzik okulları arasında yer almaktadır. Bu durum da diploma denkliği açısından avantajlıdır. Öğrenci danışmanlarımızdan Bydgoszcz Müzik Üniversitesi YÖK denklik başvurularınız için bilgi alabilirsiniz. Size destek olacağız ve işlemlerinizi, başvurularınızı eksiksiz olarak yapmanızı sağlayacağız. Bydgoszcz Müzik Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızda, online işlemler ve eklemeniz gereken belgeleri desteğimizi alarak doğru şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde, hatalı bir işlem yapmadan ve zaman kaybı olmadan başvurularınızı yapabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1