Yök Denklik

Polonya'nın birbirinden seçkin ve elit yüksek eğitim kurumlarında siz de öğrenci olarak, temelleri kuvvetli bir üniversite eğitimi alabilirsiniz. Bir Türk öğrenci olarak, ülkemizin seçkin üniversitelerinin yanında, her zaman yurtdışında kaliteli okullarda da eğitim alabileceğinizi belirtelim.

Polonya'da Eğitim

Gdansk Teknoloji Üniversitesi Yök Denklik

Polonya’nın birbirinden seçkin ve elit yüksek eğitim kurumlarında siz de öğrenci olarak, temelleri kuvvetli bir üniversite eğitimi alabilirsiniz. Bir Türk öğrenci olarak, ülkemizin seçkin üniversitelerinin yanında, her zaman yurtdışında kaliteli okullarda da eğitim alabileceğinizi belirtelim. Bu nedenle, sınırlarınızı sadece ülkemizle çizmemelisiniz.

Yurtdışında ne kendinizi, hem de ailenizi zorlamadan uygun rakamlarla eğitiminizi alabilirsiniz. En uygun okulları bulmanız için size yardımcı olacak kurumumuz, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile en doğru seçimi yapacaksınız. Son günlerde en gözde ülkelerden biri olan Polonya’da, her biri tarihsel özellikleri olan üniversitelerde eğitim görebilirsiniz. Teknoloji eğitimi almak için Gdansk Teknoloji Üniversitesi kapılarını açmış sizleri bekliyor.

Teknoloji Eğitimi İçin Eurostar Sizlere Yurtdışı Kapılarını Açıyor:

1945 yılında kurulan Gdansk Teknoloji Üniversitesi bu eğitim dallarında ilklerde yer alan son derece önemli bir yüksek eğitim kurumudur. İlk ünvanı Prusya Kraliyet Akademisi olup, sonrasında ve günümüzde üniversite olarak eğitim vermeye başlamıştır. Polonya’nın ilk sıralarda yer alan üniversitelerden biri olup, aynı zamanda, Avrupa Birliği bünyesinde olan üniversitelerden biridir. Bologna kriterlerine uygun ölçülerde eğitim verilen bir okuldur. Modern meslek eğitimleri sunan, yeni mesleklerin de eğitimlerini alabileceğiniz bir okuldur. Akademik kadrosu son derece mükemmeldir. AB tarafından, eğitim fonlarından kaynak alması da kalitesinin son derece sağlamlaşmasını sağlamıştır. Günümüzde Avrupa çapında tercih edilen iddialı bir kurum olarak dikkat çekmektedir.

Gdansk Teknoloji Üniversitesi fakülteleri olarak, mimarlık fakültesi, kimya fakültesi, elektronik, iletişim, telekomünikasyon, bilişim fakültesi, uygulamalı fizik ile uygulamalı matematik fakültesi, inşaat ve çevre mühendisliği fakültesi, mekanik fakültesi, okyanus mühendisliği ile gemi fakültesi, yönetim ile ekonomi fakültesi olarak eğitim vermektedir. Sevgili gençlerimiz, YÖK tanınma imkanları olan bu kurumda memnun olarak eğitim alacaksınız. Gdansk Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik noktasında da size yardımcı olmaktan son derece memnun olacağımızı ve her adımda sizlere yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Üniversite için YÖK diploma denklik ön şartlarını resmi siteden inceleyebilirsiniz. İlk 1000 üniversite arasında yer almak ya da sınav noktasında öğrenciler için birtakım giriş sınavı kriterleri bulunmaktadır. Bunları inceleyebilirsiniz. Başvuru diploma denklik için online olarak, internet üzerinden olmaktadır. Gdansk Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızı yapma noktasında ise, öğrenci danışmanlarımızdan güncel bilgileri ve desteği alarak, eksiksiz başvurularınızı yapabilirsiniz.

Kampus yaşamı ve altyapı olanakları bakımından, sosyal yaşamını sürdürmeniz ve eğitim almanız için mükemmel bir donanım ve sistem öğrencileri beklemektedir. Kampus içinde, derslikler ve amfiler dahil fakülte binaları, kütüphaneler, bilgisayar odaları ve çalışma alanları, spor salonları ve kültürel etkinlikler için alanlar, sanat alanları da öğrencileri en donanımlı şekilde beklemektedir. Gdansk Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik unsurları ve aklınıza gelen tüm bilgiler için danışmanlarımız sizlere yardımcı olmaya hazırlar.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1