Yök Denklik

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere son derece tarihi, son derece kaliteli ve uluslararası anlamda tanınan bir tıp üniversitesini sunmak istiyoruz. Son yıllarda, çok tercih edilen bir ülke olan Polonya'nın birbirinden elit üniversitelerinden biri olan Gdansk Tıp Üniversitesi, tıp eğitimi almak hedefi olan gençlerimiz için idealdir.

Polonya'da Eğitim

Gdansk Tıp Üniversitesi Yök Denklik

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere son derece tarihi, son derece kaliteli ve uluslararası anlamda tanınan bir tıp üniversitesini sunmak istiyoruz. Son yıllarda, çok tercih edilen bir ülke olan Polonya’nın birbirinden elit üniversitelerinden biri olan Gdansk Tıp Üniversitesi, tıp eğitimi almak hedefi olan gençlerimiz için idealdir. Bu kurum, 1454 yılında kurulmuştur. Avrupa’nın en eski tıp okullarından biridir.

1945 yılından bu yana üniversite statüsünde eğitim verilmektedir. Tarihi eğitim özelliklerini, Avrupa Birliği’ne ülkenin girmesinden sonra, önemli kaynak sağlanması ile mükemmel modern bir eğitim ile şekillendirmiştir. Günümüzde 6.000 civarında öğrencisi ile eğitim verilmektedir.

Mükemmel Bir Tıp Eğitimi İçin Eurostar İle Adımlarınızı Atabilirsiniz:

Gdansk Tıp Üniversitesi ile yaptığımız işbirliği ile öğrencilerimizin mükemmel bir tıp eğitimi almalarını, üstelik bunu da sınavsız kabul ile yapmaları için danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Lise diploması, transkript ve temel belgelerinizde, bu kadar seçkin bir üniversitede tıp eğitimi almak kesinlikle bulunmaz bir fırsattır. Bu seçkin kurum, sadece Polonyalı öğrencilerin değil, aynı zamanda, Avrupa Ülkelerinden öğrencilerin de son derece ilgisini çekmektedir. Kaldı ki, üniversite, Avrupa Yüksek eğitim kriterlerine uygun olarak eğitim sistemi uygulamaktadır. Diplomaların uluslararası alanda tanınma özelliği bulunmaktadır. Bir AB üniversitesi olan kurumdan mezun olan gençler, birliğin tüm ülkelerinde görev alabilirler, çalışabilirler.

Gdansk Tıp Üniversitesi bölümleri olarak, tıp fakültesi, diş hekimliği fakültesi, eczacılık fakültesi, hemşirelik fakültesi, tropikal tıp fakültesi, biyoteknoloji fakültesi, denizcilik ve tropikal tıp fakültesi gibi hem klasik tıp eğitimi veren, hem de çok farklı alanlarda tıp eğitimi veren farklı bir kurumdur. Üniversite bünyesinde, çok önemli hacimde sağlık hizmeti sunan 2 kapsamlı hastane bulunmaktadır. Bu hastanelerde son derece önemli ameliyatların da yapıldığını belirtelim. Binli rakamlarda cerrah ve hekim kadrosu hizmet sunar. Öğrencilerin pratik anlamda, hergün kendilerini yenilemelerine imkan sunulan bir eğitim sistemi bulunmaktadır. Okulun kütüphanesinin de uzun yıllara dayan tıp öğretisi dikkate alınarak son derece zengin olduğunu belirtelim. Çok özel, tarihi eserlerin de bulunduğu kütüphane mükemmel zenginliktedir. Laboratuar sayısı, bilgisayar odaları, genel anlamda kampusun altyapısı bakımından öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklerde olduğunu ekleyelim.

Gdansk Tıp Üniversitesi senelik ücretleri bakımından öğrencilerin bütçelerini zorlamayacak ödemeler almaktadır. Ödemelerinizi sömestre başlarında, iki taksitle ödeyebilirsiniz. Mezun olan gençlerimiz Avrupa Ülkelerinde geçerli diplomaları ile çalışabilirler. Gdansk Tıp Üniversitesi YÖK denklik noktasında, hem kayıt olmadan önce, hem de mezun olup diplomalarınızı aldıktan sonra, öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. YÖK, diploma denklik ön koşulları olarak birtakım kriterler yer almaktadır. Bu düzenlemeler nettir ve kurumun resmi sitesinde bulunmaktadır. Şahsi olarak ön koşullar hakkında incelemelerinizi de yapabilirsiniz. Yine de sağlıklı bilgi alma ve başvuruların eksiksiz olarak yapılması için Gdansk Tıp Üniversitesi YÖK denklik konusunda danışmanlarımızdan bilgi almanız önemlidir. En doğru bilgileri sunmak için, Gdansk Tıp Üniversitesi YÖK denklik konusunda yardımcı olmak için sizleri bekliyoruz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1