Yök Denklik

Denizcilik eğitimi günümüzde son derece tercih edilen meslek eğitimlerinden biri haline geldi. Hem kız, hem de erkek öğrencilerimiz bu alana ilgi duymaktalar. Ülkemizde olan denizcilik akademilerinin yanında, Polonya'da da birbirinden seçkin denizcilik okulları sizleri beklemektedir.

Polonya'da Eğitim

Gdynia Denizcilik Üniversitesi Yök Denklik

Denizcilik eğitimi günümüzde son derece tercih edilen meslek eğitimlerinden biri haline geldi. Hem kız, hem de erkek öğrencilerimiz bu alana ilgi duymaktalar. Ülkemizde olan denizcilik akademilerinin yanında, Polonya’da da birbirinden seçkin denizcilik okulları sizleri beklemektedir. Bunlardan biri de Gdynia Denizcilik Üniversitesi olup, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, öğrencilerimizin de bu seçkin kurumda öğrenci olmalarına olanak sağlamaktayız.

Sadece lise diplomanızı sunarak, bir sınav şartı olmadan siz de okulun öğrencisi olabilirsiniz. 1920 yılında kurulan üniversite, köklü yapısı modernize etmiş, günümüzde kıtanın en önemli denizcilik üniversitelerinden biri haline gelmiştir.

Polonya’da Sınavsız Olarak Denizcilik Eğitimi:

Gdynia Denizcilik Üniversitesi, uluslararası statüde, ayrıca akreditasyona sahip kurumdur. Yurtdışında önemli denizcilik firmaları ve üniversiteler ile ilişkileri bulunmaktadır. Önemli eğitim sertifikaları olan okul, bugün alanında en önemli kurumlardan biri olarak gösterilmektedir. Okulun dört ana fakültesi bulunmaktadır. Gemi elektrik mühendisliği fakültesi, deniz mühendislik fakültesi, navigasyon fakültesi, girişimcilik ve fen edebiyat fakültesidir. Avrupa Üniversiteler Birliği üyesi olan üniversitelerden biridir ve önemli maddi yardımlar ile son derece modern bir altyapısı bulunmaktadır. Uluslararası Denizcilik Organizasyonu, Uluslararası Denizcilik Üniversiteleri Birliği gibi önemli kurumlardan üyesi olduğunu da belirtelim. Diplomaları Avrupa Birliği tarafından tanınır ve bu noktada okul uluslararası anlamda tanınan seçkin bir kurumdur.

Kampus öğrencilerin donanımlı bir denizci ve acente çalışanı olması için son derece yeterli ve tüm donanımlara sahiptir. Bir denizcilik üniversitesinde, günümüzde modern teknolojilerin, internet ve bilgisayar altyapısının mutlaka olması ve donanımlı şekilde olması gerekmektedir. Gdynia Denizcilik Üniversitesi bunu fazlasıyla karşılamaktadır. Kampus içinde fakültelerin hepsinde, navigasyon, laboratuarlar, simülasyon donanımları, modern eğitim programları, seçkin bir akademik kadro, kütüphane gibi birçok zenginlikleri ile dikkat çekmektedir. Kampus içinde öğrencilerin mükemmel bir eğitim almaları yanında, ayrıca, sosyalleşme bakımından da önemli donanımları bulunmaktadır. Spor alanları, dinlenme alanları, kültür ve sanat merkezleri, restoran, kafe, yemekhane gibi alanlar, yurtlar, birçok öğrencilerin rahat etmesi için detay bulunmaktadır.

Bu üniversiteden mezun olarak, önemli denizcilik firmalarında çalışabilirsiniz. İsterseniz üniversitenin olduğu ülkede, ya da farklı Avrupa Ülkelerinde kariyerine odaklanabilirsiniz. Öte yandan, ülkemize dönerek de eğitiminizi aldığınız mesleğinizi yapabilirsiniz. Ülkemizde askerlik noktasında ya da kamu alanında çalışmak isteyen gençlerimizin diplomalarının denklik başvurularını yapmaları ve denklik noktasında onaylatmaları önem taşır. Genel anlamda YÖK denklik ve özel anlamda Gdynia Denizcilik Üniversitesi YÖK denklik konusunda bilgi almak için öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Gdynia Denizcilik Üniversitesi YÖK denklik konusunda bilgi vermek, başvurularınız konusunda sizlerleyiz. Bu noktada, elbette başvurularınızı sağlıklı olarak yapmak için sizleri bekliyoruz. Gdynia Denizcilik Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızı internet üzerinden, kurumun resmi sitesinden yapmalısınız. Diplomalarınızın onaylanmasından sonra siz de birçok alanda eğitiminizle çalışabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1