Yök Denklik

Akreditasyonu tamamlanmış bir üniversitedir. Her sene yüksek eğitim alanında değerlendirme yetkisine sahip kurumlar tarafından, yüksek sıralarda yer alan bir kurumdur. Bu noktada, Gliwice Silesia Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik unsurlarını tamamladığını da belirtelim.

Polonya'da Eğitim

Gliwice Silesia Teknoloji Üniversitesi Yök Denklik

Huzurlu ve güvenli bir ülke olan Polonya, seçkin üniversiteleri ile öğrencilerimizi bekliyor. Siz de yurtdışında eğitim alma olanaklarından, son derece ekonomik koşullarla yararlanabilirsiniz. Polonya’nın parmakla gösterilen ve kalitesini Avrupa Birliği çapında kanıtlamış bir üniversitede eğitim almak ister misiniz? Gliwice Silesia Teknoloji Üniversitesi, bilimsel alanlarda eğitim almak ve bunun uluslararası ortamda tanınmasını isteyen öğrencilerimiz için idealdir.

Gliwice Silesia Teknoloji Üniversitesi 1945 yılında kurulmuştur. Uluslarası denklik unsurlarına sahip bir eğitim sunmaktadır. Hem diploma eğitimleri, hem de sertifika eğitimleri noktasında bu özellik geçerlidir. Akreditasyonu tamamlanmış bir üniversitedir. Her sene yüksek eğitim alanında değerlendirme yetkisine sahip kurumlar tarafından, yüksek sıralarda yer alan bir kurumdur. Bu noktada, Gliwice Silesia Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik unsurlarını tamamladığını da belirtelim.

Teknoloji ve bilimsel eğitimler alanında önemli özelliklere sahip olan kurum, günümüzde 14 fakülteye sahiptir. Öğrenci sayısı ise 30.000 civarındadır. Türk öğrencilerimiz ve diğer yabancı ülkelerden gelen öğrencilerin sayısının hayli fazla olduğunu da ekleyelim. Dünya çapında çok önemli hizmetler sunan uluslararası araştırma merkezlerine üye olan kurum, öğrencilerin son derece önemli bilimsel çalışmalar içinde yer almasına olanak sağlamaktadır. Bu durum, öğrencilerin mezun olduktan sonra uluslararası alanda tanınan diplomaları ile birçok ülkede çalışmalarına da imkan sunar. Bu okuldan mezun olduğunuzda, uluslararası çalışma ve kariyer imkanını yakalayabilirsiniz. Gliwice Silesia Teknoloji Üniversitesi, mimarlık fakültesi, bilgisayar mühendisliği bölümü, elektronik bilimi, kimya fakültesi, analitik kimya bölümü, biyomedikal mühendislik fakültesi, inşaat fakültesi, enerji ve çevre mühendisliği fakültesi, su enstitüsü ve akıt su mühendisliği bölümü, biyoteknoloji, çevre mühendisliği, makine mühendisliği fakültesi, maden enstitüsü, ekonomi ve finans bölümü, ulaştırma fakültesi gibi bölümleri ile eğitim vermektedir.

Kampus içinde, her bölüm için sayısız araştırma laboratuarları, çalışma ve araştırma merkezleri, bilgisayar bölümleri, amfi ve derslikler, kütüphaneler, spor, sanat ve kültür merkezleri bulunmaktadır. Öğrencilerin bilimsel eğitimlerini gerçekten kaliteli ve uluslararası geçerliliği olan bir şekilde aldıklarını belirttik. Bunun yanısıra,öğrencilerin sosyal anlamda kendilerini geliştirmelerine de olanak sağlanmaktadır. Gliwice Silesia Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik bakımından da beklentilerini karşılar özelliklerdedir.

Gliwice Silesia Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik kriterlerine uygundur. Uluslararası değerlendirme kuruluşları tarafından, ki bunlar YÖK tarafından da takip edilmekte ve kabul edilmektedir, üst sıralarda yer alan bir kurumdur. Bu sayede, öğrencilerimizin denklik başvuruları kabul edilmektedir. Mesleki eğitimler kurum olarak eksiksiz şekilde verilmektedir. Bu nedenle,öğrencilerimiz genellikle eksik ders sorunu yaşamaz. Ayrıca bir seviye tespit sınavına girmek durumunda kalmazlar. YÖK denklik başvurusunu hem yurtdışından, hem de ülkemize döndüğünüzde yapabilirsiniz. Online olarak başvurularınızı yapmalısınız. Buna göre, kamu alanında hizmet sunmak,çalışmak istiyorsanız bu başvurularınızı yapmanızı tavsiye ederiz. Tüm işlemlerinizde, danışmanlık hizmetlerimizi sunacağız ve sizlere yardımcı olacağız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1