Yök Denklik

Polonya'da Türk öğrencilerini bekleyen, son derece köklü ve seçkin bir üniversite var. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, bu önemli üniversite ile yaptığımız işbirliği ile sizin de bu okulda öğrenci olmanızı sağlayabiliriz.

Polonya'da Eğitim

Katowice Ekonomi Üniversitesi Yök Denklik

Polonya’da Türk öğrencilerini bekleyen, son derece köklü ve seçkin bir üniversite var. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, bu önemli üniversite ile yaptığımız işbirliği ile sizin de bu okulda öğrenci olmanızı sağlayabiliriz.

Bir sınav şartı olmadan, ülkemizdeki üniversite sınavları ile ilintisi olmayacak şekilde, taban puanı da olmaksızın başvurularınızı yapabilirsiniz. Lise diplomanız ve temel kimlik belgelerinizle başvurularınızı yapabileceğinizi unutmamalısınız. Bu seçkin okulun bir öğrencisi olmak için öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

Polonya’da Öğrenci Olmak Eurostar İle Mümkün:

Medeni ve Avrupa Birliği ülkesi olan Polonya’nın seçkin üniversitelerinden birinde eğitim almak asla hayal değil. Katowice Ekonomi Üniversitesi de bunlar arasında. Okul, 1928 yılında kurulmuştur. 1950 yılından bu yana şimdiki ünvanı ile eğitim hayatını sürdürmektedir. Akademik eğitim seviyesi en yüksek üniversitelerden biridir ve Avrupa Birliği üniversiteleri arasında önemli bir yeri vardır. Son derece yüksek ve kaliteli akademik kadrosu ile anılır. Ülkenin büyük üniversiteleri arasındadır. 35.000’e yakın öğrencisi ve 2500 civarında eğitmeni ile dev bir kurumdur. Çok önemli ve yoğun olarak öğrenci değişim programları uygulayan, öğrencilerin sosyalleşmesine son derece önem veren bir kurumdur. Avrupa Ülkeleri’nde ve dünya genelinde geçerli ve tanınan diploma sunmaktadır bu okul. Bu da mezun gençlerin iş bulması noktasında çok avantajlıdır.

Üniversitenin bölümlerini sayacak olursak, iktisat fakültesi, ekonomi, iş ile kamu yönetimi, uzaysal bilimler, lojistik, uluslararası ilişkiler ve ekonomik ilişkiler, finans ile girişimcilik, maliye ve sigorta fakültesi, finans ve muhasebe, sağlık yönetimi ve finansı, bilgisayar bilimleri ile iletişim fakültesi, bilişim ve ekonometri, gazetecilik ve sosyal iletişim, turizm, ekonomi gibi farklı bölümlerde eğitim almak noktasında tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Değerli öğrencilerimiz, Avrupa’nın ortasında ve bir Avrupa Birliği ülkesi olan Polonya’da eğitim alma ayrıcalığını şubelerimizden danışmanlık alarak yakalayabilirsiniz. Üstelik Katowice Ekonomi Üniversitesi gibi önemli ve tanınma kriterlerine uygun bir okulda öğrenci olacaksınız. Öğrenci danışmanlarımız, sizlere her konuda yardımcı olmaya hazır ve size destek olacaklar. Kayıt işlemleriniz, bölüm seçimleriniz, öğrenci vizesi, hazırlıklar, mezun olduğunuzda diploma denkliği gibi tüm işlemler için danışmanlarımız sizlerle.

Katowice Ekonomi Üniversitesi YÖK denklik bakımından öğrencilerimizi memnun eden bir kurum. Öncelikle, belirtelim, okul Avrupa standartlarında eğitim sunduğundan YÖK tarafından tanınmaktadır. Bu durum son derece avantajlıdır. Seçkin ve uluslararası anlamda geçerliliği olan bir okuldan mezun olacaksınız. Denklik kriterleri YÖK tarafından belirlenmiş olup bunlar kurumun resmi sitesinde yer almaktadır. Bu şekilde bir üniversitenin YÖK denkliğinin olacağından emin olabilirsiniz. Katowice Ekonomi Üniversitesi YÖK denklik unsurları için danışmanlarımızdan bilgi almanızı öneririz. Katowice Ekonomi Üniversitesi YÖK denklik yapmanız gerekenler, başvurular, kriterler ve uyup uymama konusunda incelemeleriniz bunların tamamı için yardımcı olmaya hazırız. Siz de şanslı öğrencilerimizden olun.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1