Yök Denklik

Gönlünde müzik eğitimi almak isteyen gençlerimiz, bunu Polonya'nın en seçkin müzik okullarında birinde mükemmel şekilde yapabilirsiniz. Bu nasıl gerçekleşecek demeyin, hayallerinizi gerçek yapmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Polonya'da Eğitim

Katowice Müzik Üniversitesi Yök Denklik

Gönlünde müzik eğitimi almak isteyen gençlerimiz, bunu Polonya’nın en seçkin müzik okullarında birinde mükemmel şekilde yapabilirsiniz. Bu nasıl gerçekleşecek demeyin, hayallerinizi gerçek yapmak için hemen bizimle iletişime geçin. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak daima sizinle olduğumuzu, yurtdışındaki en seçkin üniversitelerle öğrencilerimizin eğitim alması için anlaşmalar yaptığımızı unutmayın. Müzik yeteneği ve sevgisi olan gençlerimiz için de elit bir kurum ile sizlerin hizmetindeyiz. Katowice Müzik Üniversitesi öğrencilerinden biri de siz olabilirsiniz.

Eurostar İle Uluslararası Anlamda Geçerli Bir Müzik Eğitimi Alabilirsiniz:

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimizle hemen iletişime geçin. Bu seçkin müzik okulu 1929 yılında kurulmuştur. Sadece Polonya’nın değil, aynı zamanda Avrupa’nın en önemli müzik okullarından biridir. Yurtdışından da birçok öğrenci okula başvurularını yapmaktadır. Etkinlikleri, konserleri ve festivalleri ile öğrencilerinin sahne tecrübesi almalarına yardımcı olan okulların başında gelmektedir. Gerçekten çok elit bir akademik kadrosu bulunmaktadır. Bu noktada, öğrencilerimizin çok şanslı olduğunu belirtelim. Workshop ile masterclass çalışmalarına imza da atan okul, öğrencilerin mükemmel bir müzisyen olmalarını sağlamaktadır.

Öğrencilerin müzik eğitimi almaları çalışmaların üst düzeyde yapılması için özel sınıflarda ve salonlarda yapılmasıdır. Enstrüman zenginliği açısından da öğrencilerin şanslı olduklarını belirtmek gerekir. Okulun konser salonlarında öğrenciler sayısız kez performans sunma şansını yakalamaktadırlar. Okulun bölümleri, kompozisyon, yorumlama, eğitim ile caz bölümü bünyesinde,  şeflik ve müzik teorisi, ritmik jimnastik, katedral korosu, müzik eğitimi anabilim dalı bölümünde, müzik terapisi bölümü, vokal ile enstrümantal bölümü, piyano bölümü, yaylı çalgılar bölümü, oda müziği bölümü, klavsen ile tarihi icra uygulama bölümü bünyesinde, nefesli çalgılar, sandalye ve perküsyon, akordeon bölümü, gitar ile arp bölümü, jazz enstitüsü, vokal ve oyunculuk bölümü ile eğitim verilmektedir. Bölümlerden anlaşılacağı üzere, gerçekten müzik eğitimi almak isteyen gençlerimizin aradıklarını bulacakları çok önemli bir müzik kurumudur.

Bu kurumdan mezun olduğunuzda, ülkemiz dahil yurtdışında geçerli diplomanızla birçok ülkede kariyerinizi yapabilirsiniz. Avantajlı şekilde, bir üniversite giriş sınavına tabi tutulmayacaksınız. Bu şekilde stres yaşamadan hayalinizdeki müzik eğitimini alma şansını yakalayacaksınız. Katowice Müzik Üniversitesi YÖK denklik bakımından şartlara haiz mi, YÖK şartları nelerdir, kriterler hakkında bilgi almak da mümkün. Bunu her zaman öğrenci danışmanlarımızla yapabilirsiniz. YÖK diploma denkliği ile öğrenciler mezun olduktan sonra, ülkemizde kamu alanında görev alabilirler. Denklik işlemlerini tamamlayarak ülkemizdeki üniversite mezunları ile aynı şartlarda sayılırlar. Öğrencisi olacağınız ve müzik eğitimi alacağınız Katowice Müzik Üniversitesi YÖK denklik unsurları hakkında bilgileri de doğru ve güncel şekilde danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Uluslararası geçerliliği olan bir müzik üniversitesinden mezun olmak, kesinlikle sizi bir adım öne taşıyacak. Katowice Müzik Üniversitesi YÖK denklik açısından da bu durum geçerlidir. Tüm detayları danışmanlarımızdan ve YÖK resmi sitesinden öğrenebilir, doğru şekilde başvurularınızı yapabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1