Yök Denklik

Katowice Silesia Üniversitesi 1928 yılında kurulan, son derece uzun yıllar öncesine dayanan geçmişi ile dikkat çekmektedir. Polonya, genel anlamda eğitime verdiği önem, kaliteli ve geçmişleri uzun yıllar öncesine dayanan üniversiteleri ile tanınmaktadır.

Polonya'da Eğitim

Katowice Silesia Üniversitesi Yök Denklik

Katowice Silesia Üniversitesi 1928 yılında kurulan, son derece uzun yıllar öncesine dayanan geçmişi ile dikkat çekmektedir. Polonya, genel anlamda eğitime verdiği önem, kaliteli ve geçmişleri uzun yıllar öncesine dayanan üniversiteleri ile tanınmaktadır.

Polonya bir Avrupa Birliği ülkesidir ve üniversiteleri, özellikle Katowice Silesia Üniversitesi bir Avrupa Birliği üniversitesi olup Bologna kriterlerine uygun olarak eğitim vermektedir. Katowice Silesia Üniversitesi YÖK denklik noktasında zorlanmayacağınız, okul anlamında, YÖK tarafından tanınan bir yüksek eğitim kurumudur. Bu seçkin üniversitede siz de öğrenci olabilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İle Yurtdışında En Doğru Seçimler:

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Şubelerimize liseden mezun olur olmaz gelmenizi tavsiye ediyoruz. Polonya başta olmak üzere birçok ülke ve birbirinden seçkin kurumlar sizleri bekliyor. Anlaşmalı olduğumuz üniversitelerimizin YÖK tarafından tanındıklarını belirtelim. Polonya’nın en önemli üniversitelerinden biri olan Katowice Silesia Üniversitesi 1968 yılından bu yana bu ünvanı ile anılmaktadır. AB standartlarında, 12 fakülte üzerinden eğitim verilmektedir. Diploma ve sertifika programları bulunmaktadır. Öğrencilerimiz sınav ve puan şartı olmadan okula kabul edilmektedir. Lise diplomanızla başvurularınızı yapabilirsiniz. Tüm belgelerin alınması ve hazırlanması için öğrenci danışmanlarımızdan destek alacaksınız. Bu sayede, hem okul için başvurularınızda, hem de öğrenci vizesi başvurularınızda danışmanlarımız sizlere tam destek olacaktır.

Okulun bölümleri olarak, sanat fakültesi, biyoloji, çevre fakültesi, eğitim, etnoloji ve sosyal bilimler fakültesi, filoloji fakültesi, bilgisayar bilimleri ve malzeme bilimi bölümü, fizik, kimya ve matematik fakültesi, yer bilimleri bölümü, sosyal bilimler fakültesi, ilahiyat fakültesi, radyo ve televizyon bölümü, hukuk fakültesi ve idari bilimler bölümü, eğitim ve psikoloji bölümü şeklinde eğitimler verilmektedir. Okulun alanlarında son derece başarılı akademik kadrosundan memnun kalacaksınız. Önemli çalışmalara ve eserlere imza atmış eğitmenlerden öğrenim göreceksiniz. Modern eğitim sunulan okulun altyapısı son derece zengindir ve öğrenciler için düşünülmüştür. Öğrencilerin eğitimleri için az kişilik ve teknolojik donanımları olan sınıflar ve kapasitesi yüksek amfiler bulunmaktadır. Laboratuarlar, kütüphaneler, bilgisayar ve internet kullanım imkanları, sosyal tesisler, yurt binaları bulunmaktadır.

Katowice Silesia Üniversitesi YÖK denklik detaylarını öğrenmek için öğrenci danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Eğitiminizin her aşamasında ve mezun olduktan sonra diploma denkliği başvurularınızda da yanınızdayız. YÖK denklik unsurlarını ve kurumun kriterlerine uygun olan üniversiteleri, şahsen resmi siteden inceleyebilirsiniz. Online şekilde yapılması gereken diploma denklik başvurularınızın sağlıklı, eksiksiz olması için de öğrenci danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Bu şekilde, zaman kaybına uğramadan, doğru şekilde başvuru yapabilirsiniz. Katowice Silesia Üniversitesi YÖK denklik işlemlerini danışmanlarımızdan destek alarak yaptıktan sonra, diplomanız ülkemizde denk olarak kabul edilecektir. Diploma denkliği ile ülkemizde de üniversite mezunu sayılacaksınız. Aldığınız eğitime göre, lisans eğitimi, yüksek lisans ya da doktora eğitimleriniz aynı şekilde geçerli olacaktır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1