Yök Denklik

Polonya'nın seçkin üniversitelerinde öğrenci olmak, bir Avrupa Birliği ülkesinde ve üniversitesinde eğitim almak ister misiniz? Bologna kriterlerine uygun, size mezun olduğunuzda mavi diploma verecek bir okulda eğitim alarak uluslararası kariyer hayatının kapılarını aralayabilirsiniz.

Polonya'da Eğitim

Kielce Teknoloji Üniversitesi Yök Denklik

Polonya’nın seçkin üniversitelerinde öğrenci olmak, bir Avrupa Birliği ülkesinde ve üniversitesinde eğitim almak ister misiniz? Bologna kriterlerine uygun, size mezun olduğunuzda mavi diploma verecek bir okulda eğitim alarak uluslararası kariyer hayatının kapılarını aralayabilirsiniz. Sadece ülkemizde değil, bu şekilde yurtdışında da amaçladığınız kariyeri yapabileceksiniz. Polonya yurtdışında eğitim almak isteyenlerin seçebileceği, son derece uygun bir ülkedir.

Ülke AB ülkesi olarak, son derece jeopolitik ve merkezi konumda bulunmaktadır. Geçiş yolları üzerinde olması birçok ülkeye kolayca ulaşılmasını sağlar. Ülkemizden Polonya’ya düzenli uçak seferleri vardır. Polonya’nın seçkin üniversitelerinden biri olan Kielce Teknoloji Üniversitesi’ni sizlere tanıtmak istiyoruz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, öğrencilerimizin avantajlı eğitim alması için işbirliğinde olduğumuz okullardan biridir.

Eurostar İle Avrupa’da Eğitim Hayal Değil:

Kielce Teknoloji Üniversitesi 1965 yılında eğitim hayatına başlamıştır. Adını sınırları içinde olduğu Kielce Kenti’nden almaktadır. Okul 10.000 civarında öğrencisi ile eğitim hayatına başarılı olarak devam etmektedir. Akademik eğitim kalitesi yüksek ve seçkin hocaları olan bir okuldur. Okulun beş fakültesi bulunmaktadır. Mimarlık ve şehir planlaması fakültesi, elektrik mühendisliği, bilgisayar bilimleri fakültesi, mekatronik ve mekanik mühendisliği fakültesi, yönetim ve bilgisayar mühendisliği bölümleri ile eğitim verilmektedir. Teknik alanlarda eğitim veren okulun, modernize olan yapısı ve yüksek eğitim kalitesi dikkat çekmektedir. Avrupa Birliği üniversite fonlarından alınan maddi yardımların da okulların gelişmesinde çok büyük önemi olduğunu belirtmek gerekir. Okulun kampus olanakları öğrencileri memnun etmektedir. Kampus içinde modern eğitim binalar, laboratuar, kütüphaneler, bilgisayar merkezleri ve çalışma odaları, yurtlar, sosyal tesisler ve birçok alan bulunmaktadır.

Ülkenin en güzel kentlerinden biri olan Kielce kentinde olan ve ülkemizden öğrencilerimizi bir sınav şartı olmadan kabul eden Kielce Teknoloji Üniversitesi, lise diplomanızla başvurabileceğiniz bir üniversitedir. Dil eğitimi bakımından, yabancı öğrenciler için hazırlık sınıfında dil eğitimi alabilirsiniz. Modern eğitim uygulamaları ile, öğretmenlerinizle yakın olacak ve kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz. Her konuda soru sorabilirsiniz ve destek bulacağınızdan da emin olabilirsiniz.

Kielce Teknoloji Üniversitesi uluslararası anlamda tanınan bir okuldur. YÖK tarafından tanınan okul, uluslararası anlamda geçerli diploma da sunulmaktadır. Kielce Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik açısından da kurumun kriterlerine uygundur. Okul ve genel anlamda Polonya Üniversiteleri dünyanın en önemli üniversiteleri arasında ilk 1000 li sıralarda yer alır. YÖK denklik ön şartlarına kurumun resmi sitesinden bakabilir, ayrıca, öğrenci danışmanlarımızdan da bilgi alabilirsiniz. Kielce Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik kriterlerine uygun başvurularınızla diplomanızın denkliği onaylanacaktır. Bu işlemleri yapmadan önce, okul seçimlerinizde ve eğitim yıllarınızda olduğu gibi, mezun olduktan sonra diploma denkliği konusunda bilgi almak için öğrenci danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Kielce Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızda her zaman yanınızdayız. Bu şekilde, kuruma yapacağınız başvurularınız eksiksiz olacaktır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1